Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Top 5 lednových koncertů v Praze

Top 5 lednových koncertů v Praze

Kam vyrazit na koncert v lednu? Přinášíme rychlý přehled Top koncertů, kde nesmíte chybět.
 •  
 • Čt 12. 1. 2023 20:00 Jerry Heil
 • Retro Music Hall

Ukrajinská zpěvačka a vlogerka Jerry Heil se 12. ledna 2023 představí v pražském Retro Music Hall. Yana Oleksandrivna Shemaeva, profesionálně známá jako Jerry Heil, je ukrajinská zpěvačka a youtuberka. Svou kariéru začala po spuštění svého kanálu na YouTube v roce 2012, kdy vydávala vlogy a hudební cover verze. Heil zahájila svou profesionální hudební kariéru v roce 2017 vydáním svého debutu De miy dim s Vidlik Records. Později v roce 2019 vydala singl #Ohrana_Otmena, který se dostal mezi top pět hitů na Ukrajině. Její debutové studiové album #Ya_Yana bylo vydáno později v říjnu 2019. Od začátku svého kanálu YouTube si nasbírala více než 34,9 milionu vidění a 193 tisíc odběratelů. Část zisku z koncertu poputuje na podporu Ukrajiny.

www.retropraha.cz

1159820-800.webp

 

 • Pá 20. 1. 2023 Palaye Royale + special guest: Yonaka
 • Malá sportovní hala

Kanadská rocková kapela Palaye Royale vyráží na tour Fever Dream k novému stejnojmennému albu, které vyjde 28. října 2022. Jako speciální host vystoupí kapela Yonaka.

873121-800.webp

 

 • St 25. 1. 2023 19:00 Radůza s kapelou
 • Divadlo Bez zábradlí

Zpěvačka a multiinstrumentalistka Radůza vystoupí s kapelou v Divadle Bez zábradlí.

www.bezzabradli.cz

929523-800.webp

 

 • So 28. 1. 2023 19:00 Pražský filmový orchestr
 • Obecní dům

Pražský filmový orchestr zavítal podruhé na konci ledna do nádherného sálu Smetanovy síně Obecního domu v Praze. S programem plným současných filmových, televizních a videoherních hitů vliv i přes nepřízeň koronavirové doby vlil mezi diváky obrovskou energii. A věren svému poslání, se orchestr na dalším koncertě vrátí opět se zcela novým unikátním programem. Jedinečnost každého vystoupení je velkou devízou tělesa a rozšiřuje tím řady nových diváků. Na svém druhém koncertě vystoupil orchestr pod vedením dirigenta a zakladatele Jiřího Korynty také v doprovodu pěveckých sborů. Navázal tím na dlouhodobou spolupráci s pěveckým sborem Canti di Praga se sbormistrem Janem Svejkovským a Pražským filmovým sborem se sbormistryní Kamilou Tůmovou. Na tomto koncertě tomu opět nebude jinak. Program bude postupně odhalen. Jeho změna je vyhrazena. Další informace jsou k nalezení na webu orchestru.

www.praguefilmorchestra.com

1114196-800.webp

 

 • So 28. 1. 2023 19:00 Arakain
 • O2 universum

Koncert české rock-metalové kapely Arakain k oslavě 40 let existence.

www.o2universum.cz

1102391-800.webp

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.