Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada
Top 5 lednových koncertů v Praze

Top 5 lednových koncertů v Praze

Kam vyrazit na koncert v lednu? Přinášíme rychlý přehled Top koncertů, kde nesmíte chybět.
 •  
 • Čt 12. 1. 2023 20:00 Jerry Heil
 • Retro Music Hall

Ukrajinská zpěvačka a vlogerka Jerry Heil se 12. ledna 2023 představí v pražském Retro Music Hall. Yana Oleksandrivna Shemaeva, profesionálně známá jako Jerry Heil, je ukrajinská zpěvačka a youtuberka. Svou kariéru začala po spuštění svého kanálu na YouTube v roce 2012, kdy vydávala vlogy a hudební cover verze. Heil zahájila svou profesionální hudební kariéru v roce 2017 vydáním svého debutu De miy dim s Vidlik Records. Později v roce 2019 vydala singl #Ohrana_Otmena, který se dostal mezi top pět hitů na Ukrajině. Její debutové studiové album #Ya_Yana bylo vydáno později v říjnu 2019. Od začátku svého kanálu YouTube si nasbírala více než 34,9 milionu vidění a 193 tisíc odběratelů. Část zisku z koncertu poputuje na podporu Ukrajiny.

www.retropraha.cz

1159820-800.webp

 

 • Pá 20. 1. 2023 Palaye Royale + special guest: Yonaka
 • Malá sportovní hala

Kanadská rocková kapela Palaye Royale vyráží na tour Fever Dream k novému stejnojmennému albu, které vyjde 28. října 2022. Jako speciální host vystoupí kapela Yonaka.

873121-800.webp

 

 • St 25. 1. 2023 19:00 Radůza s kapelou
 • Divadlo Bez zábradlí

Zpěvačka a multiinstrumentalistka Radůza vystoupí s kapelou v Divadle Bez zábradlí.

www.bezzabradli.cz

929523-800.webp

 

 • So 28. 1. 2023 19:00 Pražský filmový orchestr
 • Obecní dům

Pražský filmový orchestr zavítal podruhé na konci ledna do nádherného sálu Smetanovy síně Obecního domu v Praze. S programem plným současných filmových, televizních a videoherních hitů vliv i přes nepřízeň koronavirové doby vlil mezi diváky obrovskou energii. A věren svému poslání, se orchestr na dalším koncertě vrátí opět se zcela novým unikátním programem. Jedinečnost každého vystoupení je velkou devízou tělesa a rozšiřuje tím řady nových diváků. Na svém druhém koncertě vystoupil orchestr pod vedením dirigenta a zakladatele Jiřího Korynty také v doprovodu pěveckých sborů. Navázal tím na dlouhodobou spolupráci s pěveckým sborem Canti di Praga se sbormistrem Janem Svejkovským a Pražským filmovým sborem se sbormistryní Kamilou Tůmovou. Na tomto koncertě tomu opět nebude jinak. Program bude postupně odhalen. Jeho změna je vyhrazena. Další informace jsou k nalezení na webu orchestru.

www.praguefilmorchestra.com

1114196-800.webp

 

 • So 28. 1. 2023 19:00 Arakain
 • O2 universum

Koncert české rock-metalové kapely Arakain k oslavě 40 let existence.

www.o2universum.cz

1102391-800.webp

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Zbigniew Kalina: Komedie miluju

Po Bohovi masakru se Zbigniew Kalina představí kladenským divákům v komedii Klíčovou dírkou. S držitelem Ceny Thálie jsme si v prvním týdnu zkoušení povídali nejen o březnové premiéře.

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.
Reklama
reklama

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

Karlův most: plný historie a kultury

Karlův most je nejkrásnější historický most v Praze, který spojuje Staré Město a Malou Stranu. Byl postaven v 14. století a je jedním z nejstarších kamenných mostů v Evropě. Tento most se stal jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Praze a každoročně je navštíven miliony turistů. Karlův most je také plný historie a kultury, s mnoha sochami a památníky na jeho pilířích, které představují významné osobnosti českých dějin. Návštěva tohoto mostu je nutností pro každého, kdo navštíví Prahu.

Švandovo divadlo na Smíchově

Velký bratr tě sleduje. Švandovo divadlo uvede inscenaci 1984, adaptaci slavného románu George Orwella.