30. dubna 2025, svátek má Blahoslav
Večer plný magie s iluzionistou Chrisem Starkem v Kongresovém Centru v Praze

Večer plný magie s iluzionistou Chrisem Starkem v Kongresovém Centru v Praze

Již 7.12.2023 zavítá do Prahy světoznámý iluzionista Chris Stark a předvede svoji největší show v představení The Magic Show PRETENDER. Přijďte a užijte si večer plný magických překvapení, který změní váš pohled na svět iluzí.

19201005-magicshow-cz-1.jpg

Milovníci kouzel a magie zbystřete. Už v prosinci předvede svou velkolepou show iluzionista a manipulátor označovaný také jako Nový David Copperfield Chris Stark. Připravte se na nezapomenutelné okamžiky, nečekaná zmizení, teleportace a okamžiky, kde i to nemožné se stane možným. Připravte se na iluze, které vám vyrazí dech.

Chris Stark: Mistr Manipulace

Chris Stark je skutečným fenoménem ve světě iluzí. Jeho talent a mistrovství mu přinesly titul mistr manipulace. Svým moderním přístupem k magii a schopností vyprávět příběhy prostřednictvím kouzel tak dokáže vytvořit nezapomenutelný zážitek pro každého diváka.

Chris Stark, dříve známý jako Sos Jr., byl ve věku 12 let prohlášen nejmladším profesionálním kouzelníkem na světě. Vystupoval v nejznámějších televizních show jako nap. America's Got Talent a účinkoval na nejprestižnějších pódiích. Jeho talent a dechberoucí show upoutali diváky ve více než 70 zemích světa včetně měst jako Paříž, Dubaj, Hong Kong či Las Vegas.

V současnosti je světově nejvíce oceňovaným kouzelníkem a držitelem více než 60 mezinárodních ocenění. Kromě Davida Copperfielda, Siegfrieda & Roye a Chrise Angela je rovněž držitelem ceny „Merlin Award* – kouzelnického Oscara.

Chris Stark není jen iluzionista, ale také vynálezce a tvůrce mnoha kouzel. Vlastní největší sbírku velkorozměrných iluzí na světě, která zahrnuje více než 120 různých kouzel. Jeho nadání a vášeň pro iluze ho posouvaly k tomu, aby překračoval hranice toho, co je považováno „za možné“ ve světě mágie.

chris-stark-the-magic-show-pretender-wbm-production-tour-sos-jr-26.jpg

Magic Show PRETENDER: Iluze stává se skutečností

Představení „Magic Show PRETENDER“ je příběhem mladého muže, který se hledá a pátrá po svém skutečném JÁ. Připravte se na úžasné představení plné inovativních kouzel a efektů, nezapomenutelných iluzí, nevysvětlitelných zmizení, jedinečných teleportací a schopnosti číst myšlenky.

Chris Stark vás nebude ohromovat svými iluzemi, ale zároveň vás bude motivovat, abyste věnovali pozornost každému detailu, který se na scénu stane. Potřebuje plnou diváckou koncentraci, čímž se každý divák dokáže ponořit do světa, kde iluze stane se skutečností.

chris-stark-the-magic-show-pretender-wbm-production-tour-sos-jr-20.jpg

Odkaz Chrise Starka pro vás…

„Někteří by si mohli myslet, že já jsem ten, kdo vás zavádí. Naopak, mým posláním je stimulovat vás, abyste aktivně věnovali pozornost každému detailu, který máte před sebou. Potřebuji vaši plnou koncentraci a potom, když se podíváte dostatečně blízko, můžu vás přimět zapomenout na vše, co vás obklopuje, a alespoň na chvíli se ponořit do světa magie, kde se iluze stává skutečností a kde se nemožné stává možným.“

chris-stark-the-magic-show-pretender-wbm-production-tour-sos-jr-35.jpg

Show ´´Magic Show PRETENDER trvá 2 hodiny s přestávkou, což zaručuje nezapomenutelný a působivý večer. Zážitek je obohacen hudbou a baletní vstupy, což společně vytváří jedinečný a komplexní zážitek pro celou rodinu. Skvěle zkomponovaná hudba dodává vystoupení atmosféru a emoce a posiluje napětí a záhadu během iluzionistických triků a následně tak divákům umožní hlouběji se ponořit do světa kouzel a zázraků. Baletní tanečníci svými pohyby vytvářejí eleganci a harmonii, které kontrastují s dynamikou a rychlostí iluzí a triků.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hudba na vinicích s Raiffkou roste: šestá lokalita, více koncertů, noví interpreti

Série letních open air koncertů vsadí v roce 2025 na osvědčené hvězdy česko-slovenské scény. Od května do září se chystá přes 50 hudebních vystoupení, na nichž uslyšíte například No Name, Jelen, Mig 21, Čechomor, Queenie, Vojtu Dyka, Tomáše Kluse, Horkýže Slíže a poprvé také Adama Ďuricu. K pěti stávajícím lokalitám spojených s vínem navíc přibude Kutná Hora.

Je nostalgie pouze mechanismem zvládání?

Nostalgie má legrační způsob, jak se vplížit, když jsou časy těžké. Vůně, melodie, vybledlá fotografie – najednou se známá historie zdá bezpečnější než současná realita. Ale proč je to něco, k čemu se tak často vracíme? Je to jen útěcha, nebo je to něco hlubšího?

Proč je každý playlist nová terapie: Hudba není jen kulisa – je to způsob, jak přežít středu

Středy bývají těžké. Ne dost blízko k víkendu, ale dost daleko od pondělí, aby se to všechno zdálo moc. A právě tady přichází hudba. Ne jako doprovod. Ale jako záchranné lano.

Divadlo Kladno: Závěrečnou premiérou 110. sezony bude Zítra to roztočíme, drahoušku.

S divadelní sezónou 2024/2025 se začneme loučit 2. 5. 2025 poslední premiérou před divadelními prázdninami. Uvedeme jevištní úpravu slavné filmové komedie Petra Schulhoffa „Zítra to roztočíme, drahoušku“, přičemž režie se zhostil režisér, tanečník a choreograf Gustav Skála, který se na kladenské jeviště vrací po práci na inscenaci Charleyova teta v roce 2007.

Kateřina Handlová – Záznam mizení: V Jurkovičově vile vzdává Kateřina Handlová hold křehkosti i síle skla.

Jurkovičova vila v dubnu ožije výstavou Záznam mizení mladé české designérky, čerstvé vítězky kategorie Designér roku 2024 cen Czech Grand Design a zároveň umělecké ředitelky sklárny Rückl Kateřiny Handlové. Svým originálním výtvarným přístupem, vášní pro detail a kombinováním skla s jinými materiály je jednou z nejtalentovanějších českých designérek současnosti a svojí prací dokazuje, jak se hranice umění a funkčnosti stírají. Její kolekce jsou kombinací křehkosti, punku a zrcadlí se v nich obdiv k silným ženám. Vernisáž se uskutečnila ve čtvrtek 24. dubna v 16 hodin a výstava potrvá až do 29. března 2026.

PREMIÉRA: tanečně-divadelní show Love2Dance, již 2. května!

Tato jedinečná show, spojující společenský tanec a divadelní umění, vznikla pod vedením tanečnice Kataríny Jakeš, známé nejen ze slovenské verze Let's Dance, ale také z českého StarDance. Po velkém úspěchu na Slovensku přinášíme tuto výjimečnou podívanou i českému publiku.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.