Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Ventura Group – společnost pro vaše gastro večírky

Ventura Group – společnost pro vaše gastro večírky

Kdyby existoval český Dionýsos, jmenoval by se Ventura Group. Tato rodinná společnost provozuje tři vyhlášené restaurace a Český catering k tomu. Miluje, když může přichystat úžasné jídlo, když pivo teče proudem, hostům když chutná, radují se a bouřlivé oslavy trvají až do rána.

Jestli hledáte, kam vzít kolegy na firemní večírek, kde uspořádat sraz třídy nebo jak udělat grilování na vaší oblíbené střeše, podívejte se do portfolia české společnosti Ventura Group. Její pražské restaurace nabízejí velmi pestrou škálu prostor – od komorních sklípků až po rozlehlé sály, kde nebude nikdo sedět bokem. A pokud byste si nevybrali, není problém aby dobré jídlo přijelo za vámi, kamkoli se si řeknete. 

 • 9_1.jpg
 • Ventura Group je parta profesionálů, které gastronomie baví.

Sto lidí, sto chutí
„Víme, že každý host je originál,“ krčí rameny Tereza Vlasáková Březovská, jednatelka společnosti Ventura Group. „Nechceme být unifikovaní po mcdonaldovsku. Proto i každá naše restaurace nabízí něco jiného. Ať už co do stylu, nebo do složení menu. Máme tradiční staročeskou pivnici s barevnými vitrážemi i moderní bowling vyzdobený mural artem. Každý prostor přitahuje přirozeně jiné typy lidí.” 

Každý si najde své místo
Plzeňský restaurant Anděl láká zimní prosklenou zahradou plnou světla nebo klasickým výčepem. „Anděl je asi nejrozmanitější,” přikyvuje číšník Honza, „je tak členitý, až mám někdy dojem, že zasahuje do několika časových pásem.” V podzemí se nachází např. sklepní vinárna s vlastním barem, kterou si můžete celou zarezervovat pro svoji akci. Vaši hosté se usadí v úrovni dvou pater, která jsou zajímavě architektonicky propojena. 

 • 1.JPG
 • Moderní zimní zahrada v Plzeňském restaurantu Anděl je prosklená a vytápí se hezky od podlahy.

Pro opravdu nóbl společnost je tu tajný podzemní bar Archanděl s kulatými zrcadly a tyrkysovými dekoracemi. V tomto prostoru se za pandemie natáčela populární talk show (Ne)blázni. Primárně ale slouží uzavřeným společnostem. Pořádají se tu narozeninové rauty v americkém stylu nebo sem zvou představitelé firem své obchodní partnery na slavnostní večeře o několika chodech. 

 • 2_6.jpg
 • Tajný bar Archanděl – ideální pro vaše VIP hosty. 

Romantická zahrada i v zimě

Obrovská letní zahrádka ve vnitrobloku může být také vaše. „Měli jsme tu povedenou akci. Zadavatel smutnil, že se mu hosté často skupinkují před restaurací, tak jsme mu zařídili celou akci venku,” vypráví manažerka restaurace Klára. Představte si lampióny, tepelné hřiby, samoobslužný kotlíkový guláš na otevřeném ohni a horké alkoholické nápoje. Raut se podával ve vyhřáté, hezky nasvícené zimní zahradě.

 • 4_6.jpg
 • Venkovní zahrádka na Andělu a osvícená zimní zahrada. 

Zábava pro malé i velké

V Plzeňském restaurantu Kamera se konají večírky, kam jsou zvaní všichni od 2 do 99 let. Velkorysý prostor nabízí zábavu pro malé i velké. Nejmenší děti mají ohrazené místo na lezení a skládání, větší děti se vyřádí v koutku se skluzavkou a trampolínou a ty největší s dospěláky si zahrají bowling. Je možné na něm nastavit mantinely pro začátečníky, aby mohl hrát opravdu každý s každým. 

 • 5_3.jpg
 • Bowlingový turnaj v Plzešnkém restaurantu Kamera baví velké i malé hosty. 

Kozel vs. Plzeň

Velké společnosti, které nemají děti a nejsou skalními stoupenci čepované plzně, často volí pro párty Žebeerkovou Kozlovnu. “Plzeň a Kozel, to je jako Sparta a Slávie, kdo fandí jinému sportu, skončí u nás,” směje se manažer restaurace Lukáš. „Naposledy jsme tu měli velkou partu, pro kterou jsme připravili v rámci programu hospodský kvíz,” vypráví, „Není divu, prostorný sál i sedací boxy k týmovým hrám přímo vybízejí.”

 • 7_2.jpg
 • V Žebeerkové Kozlovně se specializují na žebra a pivo. 

U vás doma, na letišti nebo na louce

Ventura Group má v záloze ještě jednu možnost, pokud si nevyberete z pestré palety jejích restaurací. Totiž že jejich Český catering přijede přímo za vámi. Kamkoli. Do firemního openspacu, na střechu společnosti, k vám domů nebo na vaše oblíbené místo v parku. Nepotřebují vodu, ani elektřinu. Dovezou si všechno vlastní včetně mobilního výčepu, grilu nebo třeba pece na pizzu. „Akce pořádáme hostům na míru, dokážeme se postarat o padesát stejně jako o stovky hostů. Dělá nám radost, když se všichni dobře baví a hostitel ze všeho nejvíc,” uzavírá Březovská a implicitně tak ukazuje hlavní vizi společnosti, totiž že “host je na prvním místě”.  

 • 8_3.jpg
 • Český catering za vámi dojede, kam si budete přát. 

 • Kontaktní informace:
 • Ventura Group
 • www.venturagroup.cz
 • +420 776 289 733

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.
Reklama
reklama

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.

eDelikatesy: malý kousek Španělská pro každý den

Hledáte obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Považujete se za gurmána a rádi ochutnáváte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace? Tak si pořiďte některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den.

The Emblem Hotel: jedinečný koncept pro jedinečný večírek

Tento designový boutique hotel v Praze naleznete jen kousek od Staroměstského náměstí. Kromě luxusního ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech nabízí také vlastní privátní spa a dokonalé zázemí pro uspořádání nejrůznějších soukromých eventů.