Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Vranovská přehrada - jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice!

Vranovská přehrada - jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice!

Kemp se nachází na jihu České republiky v jihomoravském kraji nedaleko města Znojma. Vranovská pláž – Holiday park nabízí spoustu různých ubytovacích zařízení. Zákazníci se zde mohou ubytovat v luxusních mobilheimech Premium se dvěmi ložnicemi, kuchyňským koutem s myčkou, sociálním zařízením, klimatizací a velkou terasou s posezením. Další možností ubytování jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové a šestilůžkové mobilheimy, které taktéž disponují oddělenými ložnicemi, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací a terasou s posezením. Ubytovat se je také možné v Penzionu Na Stráni a v Penzionech Gaudeo, kde Vám pokoj nabídne kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a terasu, či balkón s posezením. Levnější variantou ubytování jsou běžné dvoulůžkové a čtyřlůžkové chatky, ve kterých jsou dvě, nebo čtyři postele, lednice a zásuvka. Kemp také nabízí stanová a karavanová místa, kdy u stanových míst je možnost elektrické přípojky a u karavanových stání je v ceně přípojka na elektřinu a vodu.

dji-0177_1.jpg

Přímo v kempu se nachází obchody, restaurace, bistra a několik stánků, kde si jistě každý gurmán užije. Co se týká aktivit, v kempu je možnost využít jak suchozemské, tak vodní, díky společnosti Bakchus Aktivity. Zákazníci si mohou zapůjčit kola, elektrokola, koloběžky, užít si adrenalin v lanovém parku a na houpačce z mostu, užít si bumperball, vodní fotbal, děti si mohou zaskákat na trampolínách a nafukovacích trampolínách a mnoho dalších suchozemských aktivit. Co se týká aktivit na vodě, klienti si mohou zapůjčit šlapadla, elektrolodě, paddleboardy, mořské kajaky, veslice, užít si aquazorbing, děti mohou použít vodní skluzavku a vodní park. Náročnější klienti si mohou užít instruovanou plavbu na plachetnici a mnoho dalšího. V ceně vstupného a ubytování jsou animační programy pro děti, vstup na tobogán, letní kino a loutková představení pro děti.

foto-prehrady-fest-wide_1.jpg

V kempu se každoročně koná několik hudebních a sportovních akcí. Již šestým rokem se na Vranovské pláži koná největší hudební festival u vody Přehrady Fest, kde si každý užije skvělý hudební, gastronomický i kulturní zážitek. Letos se nově bude v kempu konat zastávka jedné z největších kapel – Chinaski, kdy akci obohatí doprovodný program.

1_10.jpg

Co se týká sportovních akcí, každoročně se na Vranovské pláži konají dva velké volejbalové turnaje s názvem Vranovské léto a již tři roky se koná překážkový závod Kaskáda Race, který se stal velice oblíbeným.

10_2.jpg

Co se týká okolí kempu, určitě má co nabídnout. V dochozí vzdálenosti několika kilometrů se nachází město Vranov nad Dyjí, které má velice zajímavou historii a nad městem se majestátně tyčí zámek Vranov nad Dyjí, kam se dá dostat pěšky, nebo dojet přímo z kempu kolovým vláčkem. Dalším krásným výletem je projížďka na lodi po přehradní nádrži, kdy je možné doplout do kempu Bítov, nebo ke hradu Bítov. Co se týká výletů do okolí autem, zákazníci navštěvují královské město Znojmo, které je opředeno zajímavou historií a dokáže nabídnout velkou spoustu krásných památek, jako je například Znojemský hrad, Loucký klášter, chrám sv. Mikuláše, rotunda sv. Kateřiny a mnoho dalších. Město Znojmo je známé svou vinařskou tradicí, která se počíná datovat již od 12. století. Mezi další místa, které by měl v okolí každý navštívit, patří zámek Jaroměřice nad Rokytnou, zřícenina hradu Cornštejn, rozhledna Rumburak, město Bítov, město Telč, město Podhradí a spousta dalších. To nejlepší však nabízí malebná příroda, která se rozprostírá v širokém okolí kempu.

www.vranovska-plaz.cz

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.