Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
14. června 2024, svátek má Roland
Vranovská přehrada - jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice!

Vranovská přehrada - jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice!

Kemp se nachází na jihu České republiky v jihomoravském kraji nedaleko města Znojma. Vranovská pláž – Holiday park nabízí spoustu různých ubytovacích zařízení. Zákazníci se zde mohou ubytovat v luxusních mobilheimech Premium se dvěmi ložnicemi, kuchyňským koutem s myčkou, sociálním zařízením, klimatizací a velkou terasou s posezením. Další možností ubytování jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové a šestilůžkové mobilheimy, které taktéž disponují oddělenými ložnicemi, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací a terasou s posezením. Ubytovat se je také možné v Penzionu Na Stráni a v Penzionech Gaudeo, kde Vám pokoj nabídne kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a terasu, či balkón s posezením. Levnější variantou ubytování jsou běžné dvoulůžkové a čtyřlůžkové chatky, ve kterých jsou dvě, nebo čtyři postele, lednice a zásuvka. Kemp také nabízí stanová a karavanová místa, kdy u stanových míst je možnost elektrické přípojky a u karavanových stání je v ceně přípojka na elektřinu a vodu.

dji-0177_1.jpg

Přímo v kempu se nachází obchody, restaurace, bistra a několik stánků, kde si jistě každý gurmán užije. Co se týká aktivit, v kempu je možnost využít jak suchozemské, tak vodní, díky společnosti Bakchus Aktivity. Zákazníci si mohou zapůjčit kola, elektrokola, koloběžky, užít si adrenalin v lanovém parku a na houpačce z mostu, užít si bumperball, vodní fotbal, děti si mohou zaskákat na trampolínách a nafukovacích trampolínách a mnoho dalších suchozemských aktivit. Co se týká aktivit na vodě, klienti si mohou zapůjčit šlapadla, elektrolodě, paddleboardy, mořské kajaky, veslice, užít si aquazorbing, děti mohou použít vodní skluzavku a vodní park. Náročnější klienti si mohou užít instruovanou plavbu na plachetnici a mnoho dalšího. V ceně vstupného a ubytování jsou animační programy pro děti, vstup na tobogán, letní kino a loutková představení pro děti.

foto-prehrady-fest-wide_1.jpg

V kempu se každoročně koná několik hudebních a sportovních akcí. Již šestým rokem se na Vranovské pláži koná největší hudební festival u vody Přehrady Fest, kde si každý užije skvělý hudební, gastronomický i kulturní zážitek. Letos se nově bude v kempu konat zastávka jedné z největších kapel – Chinaski, kdy akci obohatí doprovodný program.

1_10.jpg

Co se týká sportovních akcí, každoročně se na Vranovské pláži konají dva velké volejbalové turnaje s názvem Vranovské léto a již tři roky se koná překážkový závod Kaskáda Race, který se stal velice oblíbeným.

10_2.jpg

Co se týká okolí kempu, určitě má co nabídnout. V dochozí vzdálenosti několika kilometrů se nachází město Vranov nad Dyjí, které má velice zajímavou historii a nad městem se majestátně tyčí zámek Vranov nad Dyjí, kam se dá dostat pěšky, nebo dojet přímo z kempu kolovým vláčkem. Dalším krásným výletem je projížďka na lodi po přehradní nádrži, kdy je možné doplout do kempu Bítov, nebo ke hradu Bítov. Co se týká výletů do okolí autem, zákazníci navštěvují královské město Znojmo, které je opředeno zajímavou historií a dokáže nabídnout velkou spoustu krásných památek, jako je například Znojemský hrad, Loucký klášter, chrám sv. Mikuláše, rotunda sv. Kateřiny a mnoho dalších. Město Znojmo je známé svou vinařskou tradicí, která se počíná datovat již od 12. století. Mezi další místa, které by měl v okolí každý navštívit, patří zámek Jaroměřice nad Rokytnou, zřícenina hradu Cornštejn, rozhledna Rumburak, město Bítov, město Telč, město Podhradí a spousta dalších. To nejlepší však nabízí malebná příroda, která se rozprostírá v širokém okolí kempu.

www.vranovska-plaz.cz

ČTĚTE DÁLE

Červnový festival Pivo na Náplavce představí 40 minipivovarů

Pivo na Náplavce – oblíbený degustační festival zlatavého moku se v letošním roce bude konat 14. a 15. června na Rašínově nábřeží. Účastnit se ho budou stálice i nováčci, na pravém břehu Vltavy se představí 40 zástupců českých minipivovarů. Součástí festivalu budou i stánky s jídlem, pivní bleší trh a několik koncertů.

Ochutnejte Třebíč a přivoňte si nejen k historii

Nejvýznamnější hodnotou a důvodem zápisu města Třebíče na prestižní Seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO je hodnota klidného soužití dvou odlišných kultur. Jde o výměnu hodnot mezi křesťanskou a židovskou kulturou, doklad vzájemné schopnosti vytvořit tolerantní prostředí, v němž spolu nejen koexistují a vzájemně se obohacují dva odlišné kulturní a náboženské světy. Křesťané a židé nám zanechali odkaz svých hodnot a také architektonické stavby připomínající nám jejich život a víru. Vydejte se po stopách opatů a rabínů, povede vás stejnojmenná naučná stezka.

Kutná Hora aneb když jeden den nestačí

Díky své poloze je Kutná Hora dostupná jednoduše ze všech koutů České republiky. Město vás ohromí velkým množství historických památek obklopených rozmanitou přírodou, bohatým kulturním programem a všudypřítomnou pohodovou atmosférou.

VINAŘSTVÍ U MLÝNKŮ

Kapacita sklepa je 170 míst a nabízí tak prostor pro větší akce, pro soukromé akce menšího rozsahu je připraven sklepní salonek s kapacitou 20 míst.

Objevte Vodní mlýn Hoslovice: Klenot minulosti českého venkov

Navštivte unikátní vodní mlýn v obci Hoslovice a ponořte se do autentické atmosféry minulých staletí. Prohlédněte si funkční mlecí zařízení, zúčastněte se tradičních akcí a objevte životní příběh rodiny Harantů, posledních mlynářů.

Už známe všechny interprety! Přehrady FEST 2024 zveřejnil kompletní line up, pustil do oběhu rodinné vstupenky i možnost ubytování!

Přehrady vstupují do třetí cenové kategorie a pořadatelé upozorňují, že každá další vlna bude dražší. Naplánuj si srpnové víkendy na PŘEHRADY FESTU VČAS!