Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. října 2021, svátek má Erik
Wellness víkend jako stvořený pro ten nejzaslouženější relax!

Wellness víkend jako stvořený pro ten nejzaslouženější relax!

Užijte si wellness víkend v Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE, který se nachází v centru lázeňské zóny, jenom pár minut chůze od Mlýnské Kolonády.

Poloha Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je unikátní i kvůli výhledu na lázeňské centrum Karlových Varů a na krásu Slavkovského lesa. Největší pýchou tohoto hotelu je wellness centrum Apollo. Wellness centrum Apollo Vám nabízí bazén s několika atrakcemi, vířivku a tři různé sauny. Celé centrum je denně bezplatně přístupné všem hotelovým hostům bez omezení. V rámci wellness centra Apollo můžete také navštívit unikátní solnou jeskyni s Himalájskou solí, která napomáhá ke správné funkci dýchacích cest. Je skvělá také na relaxaci, ke které Vás zároveň přivede tichý vodopád a prostředí s měnícími se barvami společně s hvězdným nebem. Centrum hotel pojmenoval po řeckém a římském bohu Apollónovi, který má moc nad mořem, světlem, sluncem a uzdravením. Symbolicky se v názvu snoubí voda, která hosty doprovází v celém centru a Slunce, jež připomínají prosvětlené onyxové panely podél bazénu.

Další pýchou Luxury Spa Hotelu OLYMPIC PALACE je moderní balneologické centrum, které se nachází přímo v hotelu. Balneologické centrum využívá léčivých účinků karlovarské minerální vody - zejména Vřídla, která je zavedena do budovy, a nabízí kompletní výběr lázeňských procedur, které tvoří základ pro lázeňskou péči nejvyšší úrovně. Tradiční léčba je spojená s nejnovějšími poznatky a technologiemi, na kterých si hotel zakládá. Všechny tyto procedury je možné konzultovat se zkušeným lékařem, který je k dispozici od 8:00 do 20:00 a který Vám na míru sestaví léčebný plán, přesně podle Vašich zdravotních potřeb s využitím právě těchto přírodních léčivých zdrojů. Hoteloví hosté také mohou využít nejen bazén, solnou jeskyni, fitness centrum ale také luxusní beauty salon Aphrodité.

Zde se Vás ujmou ruce profesionálů, kteří se postarají o Vaši pleť, tělo, vlasy i nehty. Ať už vás trápí vrásky, dehydratovaná pleť nebo formování postavy, zdejší personál vám pečlivě poradí to pravé, přímo pro Vás. V salónu se navíc setkáte pouze s kosmetikou té nejlepší kvality,jako jsou značky Ericson Laboratorie, Thalgo a Rice Force. Velkým lákadlem je také unikátní ošetření T-shape, které je v České republice unikátní, v Karlových Varech ho dokonce najdete jen pouze v tomto salónu. Tato procedura pomáhá ke zpevnění pokožky, liftingu obličeje, redukci tukových buněk a celulitidy.

Po těchto procedurách Vám doporučujeme navštívit hotelovou restauraci Amadeus, která nabízí pokrmy z české a evropské kuchyně. Tyto pokrmy pro Vás diriguje ten nejlepší šéfkuchař Radek Machačka. Samozřejmostí je možnost dietního stravování. Restaurace je jako celý hotel zařízena do Secesního směru, která Vás zavede do doby, kdy si lidé užívali života ve velkém stylu. A to můžete zažít právě i Vy! Restaurace disponuje prosklenou střechou, která přímo vybízí k romantické večeři při svíčkách za svitu měsíce a hvězd. Pro posezení s přáteli v klidném prostředí jsou k dispozici dva salonky, které jsou přímo u restaurace a také jsou také bohatě zdobené secesními motivy. Skvělým místem pro odpočinek je i hotelový Lobby bar s původní štukovou výzdobou, který navozuje uvolněnou atmosféru. Relaxovat je možné i na terasách přístavby hotelu, kde si třeba i ve stínu magnolie vychutnáte svůj šálek kávy nebo čaje.

Nezapomeňte si však vybrat ten správný pokoj, který bude jako stvořený přímo pro Vás! Protože výběrem toho správného pokoje to teprve všechno začíná! Pro všechny jsou připravené možnosti, jak si svůj pobyt správně vychutnat. Všechny pokoje jsou komfortně vybavené a stejně jako všechny ostatní prostory hotelu jsou plně klimatizované! Většina pokojů má balkon či menší terasu, tedy stačí ujít jen pár kroků a můžete nasávat čerstvý vzduch z Karlových Varů přímo ze svého hotelového pokoje! Výhled můžete zvolit jak na Slavkovský les či na centrum města.

Volba je jen na Vás!

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE
Zámecký vrch 41, 360 01 Karlovy Vary

Telefon: +420 357 073 777
Email: reservations@olympic-palace.cz
Facebook
www.olympic-palace.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Pivovar Proud: Pivo, v němž je správná energie

Tento experimentální minipivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu, proto Pivovar Proud. Stojí za ním Lenka Straková s Michalem Škodou a ve své práci kladou důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci.

Svatojánský Dvůr - Vše, co si jen můžete přát

Svatojánský Dvůr je restaurace a hotel v historické budově v klidné části Prahy 8 Střížkov s výbornou dopravní dostupností a soukromým parkováním. S přípravou teambuildingů, firemních a vánočních večírků, máme mnohaleté zkušenosti.
Reklama
reklama

Michal Kacetl: Víno děláme s respektem k přírodě

Malebné vinařství Kacetl ležící v obci Mackovice na Znojemsku je charakteristické svým přírodním přístupem k vínu a jeho šetrnou výrobou i pěstováním. Majitel Michal Kacetl se pro Pragmoon.cz rozpovídal o technologických postupech při výrobě lahodného moku, lásce ke koním nebo třeba o tom, co ho vlastně k profesi vinaře přivedlo.

Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov a na rozhraní středních a jižních Čech, která svým charakterem připomíná Šumavu. Je ideálním prostředím pro relaxaci a aktivní odpočinek.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je jedinečný filmový svátek v prostředí lázeňského města. Filmy z celého světa soutěží v několika kategoriích a jsou hodnoceny jak odbornou, tak i diváckou porotou.