14. září 2025, svátek má Radka

Prague Beer Museum

Adresa:
Dlouhá 46, Praha 1 11000
Telefon:
4294967295

Otevírací doba

Pondělí
12:00 - 03:00
Úterý
12:00 - 03:00
Středa
12:00 - 03:00
Čtvrtek
12:00 - 03:00
Pátek
12:00 - 03:00
Sobota
12:00 - 03:00
Neděle
12:00 - 03:00
Právě je zavřeno

Poskytované služby

Klimatizace
Rezervace
Zahrádka
Koktejly
Voda z kohoutku
Točené pivo

Pivní bar Prague Beer Museum PUB, který čepuje třicet značek speciálních piv malých a středně velikých pivovarů, je otevřen všem milovníkům a znalcům dobrého českého piva!

Na své si zde přijdou všichni fanoušci různých druhů a chutí piv – v nabídce jsou tmavé a světlé ležáky, piva nepasterizovaná, pšeničná nebo s medovou či vanilkovou příchutí atd.

Otevřeno je každý den od 12 hod.polední do 3 hod. do rána s možností ochutnávat českou klasiku i odvážné speciality. Bar s více než sto místy a vlastní zahrádkou najdete v Dlouhé ul. 46 v Praze 1.

Prague Beer Museum PUB  nabízí 30 druhů čepovaných piv malých a středně velikých pivovarů z celé České republiky. Každé pivo je zde popsané – jeho složení, chuť a pivovar, kde bylo uvařeno. Navíc se tyto značky každý měsíc obměňují, takže vždy je možno ochutnat něco nového,“ říká Se Padilla, majitel The Prague Beer Museum, a dodává, „v roce 1989 se v Ćeské republice vařilo jen jedno speciální pivo, v minulém roce to bylo již více než 178 druhů piv malých pivovarů a dalších 83 netradičních druhů piv velkých pivovarů. A právě jen u nás je možnost je postupně ochutnat.“

„Pivní speciály jsou unikátní svou chutí a hned tak vám nezevšední. Nejsou to piva, která pijete jako vodu. Naopak si je musíte skutečně vychutnat a často jim i takzvaně přijít na chuť. U piva neplatí, že je nemůžete míchat, proto považuji za přínosné mít možnost ochutnat více druhů na jednom místě,“ řekl při otevření našeho baru sládek a majitel minipivovaru Matuška Broumy Martin Matuška a dodal, „pivní speciality často překvapivě zachutnají i těm, kteří běžná piva nemají rádi. Dámy obvykle ocení například pšeničná piva. Je to skvělá příležitost, jak doprovodit partnera, až půjde ,na jedno‘, a přitom si pochutnat.“

V pivním baru se čepují i pivní koktejly, bar také plánuje večery s ochutnávkami piv za přítomnosti sládků nebo různé pivní hry. Pro hosty jsou také zajištěny prohlídky pivovarů a pivních lázní.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Kde se rodí budoucnost? V prostorách TechToweru v Plzni

TechTower je proměněný komplex bývalého pivovaru Světovar, který dnes patří mezi nejmodernější technologická centra v České republice. Otevřen byl 1. února 2023 a už v den slavnostního zahájení byly obsazeny téměř čtyři pětiny jeho kapacity. Stavba financovaná i z evropských dotací prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní nabízí zhruba deset tisíc metrů čtverečních prostor určených k inovaci, vzdělávání a také k pronájmu. Tento článek vás provede jednotlivými prostory, které si mohou firmy, instituce i jednotlivci zarezervovat pro své akce, schůzky či experimenty.

Kde uspořádat firemní nebo vánoční večírek, na který se nezapomíná?

Vánoční večírek je pro většinu firem jednou z nejočekávanějších událostí roku. Je to chvíle, kdy se tým může setkat v jiné než pracovní atmosféře, užít si společně zábavu a oslavit úspěchy. Jenže vybrat správné místo není vždy jednoduché. Pokud letos hledáte prostor, který splní všechny vaše požadavky, máme pro vás skvělý tip.

JAK (NE)PRODÁVAT NEMOVITOSTI V ROCE 2025

Prodej nemovitosti má dnes blíž k umění než k prostému obchodu. Doba, kdy stačilo udělat pár fotek a čekat, je pryč. Rok 2025 je rychlý, s důrazem na vizuální podobu a plný příležitostí.

MARTIN DEJDAR: NĚKDY BYCH CHTĚL UMĚT TO OZZÁKOVO SALÁMOVSTVÍ

Co dělá Dejdar? Cokoliv si usmyslí. A vždycky to dělá naplno. Herec, dabér, hokejista, parfumér… a tím to zdaleka nekončí. Martin Dejdar dokazuje, že jeho talent se nedá omezit jen na jedno pódium. Hrát umí všechno – od filmových rolí po hokej. A to doslova.

Kde uspořádat firemní večírek

Může být něco lepšího, než zakončit jednu pracovní etapu pořádnou firemní akcí, na němž si s kolegy konečně člověk dopřeje trochu toho "normálně" stráveného času? Jistě, vidíme se po celý rok, ale má své neoddiskutovatelné kouzlo, když můžeme naše pracovní já pověsit v šatně na věšák a na chvíli se zkrátka jen bavit. Bez starostí a povinností.

KDE SE RODÍ BUDOUCNOST? V PROSTORÁCH TECHTOWERU V PLZNI

TechTower je proměněný komplex bývalého pivovaru Světovar, který dnes patří mezi nejmodernější technologická centra v České republice. Otevřen byl 1. února 2023 a už v den slavnostního zahájení byly obsazeny téměř čtyři pětiny jeho kapacity. Stavba financovaná i z evropských dotací prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní nabízí zhruba deset tisíc metrů čtverečních prostor určených k inovaci, vzdělávání a také k pronájmu. Tento článek vás provede jednotlivými prostory, které si mohou firmy, instituce i jednotlivci zarezervovat pro své akce, schůzky či experimenty.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.