Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. ledna 2022, svátek má Zora

Weisskopf vína z Moravy a Izraele

Adresa:
Bohuliby 23, Jílové u Prahy 25401
Telefon:
608953722

Přemýšlíte, jak si ozvláštnit romatnický večer ve dvou, nebo si jen vychutnat k dobrému jídlu dobré víno? Jaké víno zvolit k rybě a jaké naopak k masu?

K rybě patří určitě bílé víno. Platí obecné pravidlo, že ke světlým masům jsou vhodná bílá vína a k tmavým masům vína červená. Ve Weisskopf naleznete celou paletu vytříbených vín a jako tip k tradičním českým rybám doporučujeme: Rulandské bílé, nebo šedé, které naleznete ZDE.

Na slavnostní přípitek tu má pro vás Weisskopf eso v rukávu v podobě lahodného červeného vína Binyamina přímo z Izraele!

V nabídce mají také výborné portské víno. Weisskopf je malá rodinná firma, která se obchodem s vínem zabývá od roku 2003. Dodávají vína z jižní Moravy, ale i vína plná slunce ze země zaslíbené, z Izraele. Kladou maximální důraz na kvalitu vín a krátké dodací lhůty vín, která jsou dodávána přímo ze sklepů výrobce, takže se nemusíte bát, že s výběrem sáhnete vedle!

Tekutým dárkem rozhodně nic nezkazíte. Dobré víno vždy potěší a udělá radost. Aktuální ceník vín a přehled akcí, na kterých můžete Weisskopf vína ochutnat, vám rádi zašlou emailem. Na vaše přání vám také rádi připraví řízenou degustaci vín z vinařství Balážovi na vámi vybraném místě.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Tvůrkyně parfémů Ing. Kira Pangéro: Moje práce je jako malování obrazů

Poznejte svět plný neobjevených vůní! Kira Pangéro z Alhambra Bioesence je tvůrkyní netradičních parfémů a její práce není jen povoláním, ale i posláním, které dělá radost lidem nejen v Česku, ale i v zahraničí. O tom, čím si jí tato práce získala, proč pravidelně vyráží do zahraničí sbírat inspiraci nebo jak parfémy vybírat, se rozpovídala v našem rozhovoru.

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.
Reklama
reklama

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

S láskou ke dřevu: seznamte se s dřevěnými produkty značky mywoodstyle

Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl.