V galerijníl obchodě DOX by Qubus můžete zdarma navštívit putovní výstavu Glass Without Borders (Sklo bez hranic).
Putovní výstava Glass Without Borders (Sklo bez hranic) je letošní třetí výstavou v prostorách galerijního design shopu DOX by Qubus. Výstava je součástí cyklu Výstavy pro procházející diváctvo, které jsou pořádány v prostorách DOX by Qubus za účelem rozšiřování obzorů během návštěvy galerijního obchodu.
Od 20. do 24. srpna se Červený Kostelec promění v dějiště jedinečné kulturní události — Mezinárodního folklorního festivalu, který letos slaví své 71. výročí. Festival patří mezi největší svého druhu v Česku a přitahuje pozornost nejen milovníků folkloru, ale i těch, kteří si chtějí užít pestrý mix tradic, hudby, tance, dobrého vína a inspirativní atmosféry.
Zahájí ho Aneta Langerová s Filharmonií Hradec Králové ve speciálním projektu Zázračná písně krajina. Tento exkluzivní koncert pod širým nebem zazní jen jednou – a to právě na festivalu v Červeném Kostelci.
Sklizeň je druhý ročník mezinárodního festivalu současného tanečního, divadelního a novocirkusového umění. Na festivalu budou představení, která vznikla přímo v krajině jižních Čech.
Stálá výstava Tichá hrdinství je interaktivní expozice, skrze kterou se návštěvníci vypraví do historie 20. století. Nebudou ale jen poslouchat vyprávění pamětníků, kteří na vlastní kůži zažili totalitní režimy – sami se aktivně zapojí do zkoumání vzpomínek a pomocí tabletu budou moci dobrodružství aktivně ovlivňovat a utvářet. Pomohou jim k tomu nejen netradiční projekce, ale i vizuální a zvukové efekty, interaktivní obrazovky nebo rozšířená realita.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.