Home Food Fest je festival domácího jídla, kde sousedé vaří sousedům.
Konat se bude v sobotu 6. září 2025 od 16 hodin v Beach Aréně Radotín.
Home Food Fest má v radotínském kalendáři své pevné místo, je pořádán už od roku 2014. Za tu dobu se stal tradiční a oblíbenou akcí pro milovníky dobrého jídla, sousedské atmosféry, ale i zábavy.
Zájemci, kteří chtějí předvést své speciality a nechat sousedy okusit, na čem si doma u rodinného stolu pochutnávají, nechť volají Terce Dvořáčkové na tel. 722 191 838 nebo píší na e-mail: terkadvorackova@gmail.com do 20. srpna 2025.
Akci pořádá Beach Aréna Radotín s podporou Městské části Praha 16.
Na jevišti vypadá všechno lehce. Těla se pohybují s přesností, kostýmy se třpytí, nic nepadá, nic neškrtí. Jenže vytvořit tento svět znamená týdny práce, desítky zkoušek a stovky ručních stehů. The Saturn Revue, nová kabaretní show vznikající pro kruhový prostor Nové Spirály, přináší kromě působivého vizuálního zážitku i příběh o tom, jak se rodí kostým, který vydrží tanec, emoce i světla ramp.
Karlův most zažil neobvyklou podívanou. V ranních hodinách se mezi lidmi objevila bytost vysoká dva a půl metru – pohybovala se pomalu, skoro slavnostně, a vypadala, jako by se tu zastavila cestou z jiné galaxie.
Ochutnejte Mělnicko je unikátní gastronomický projekt, který zve návštěvníky k objevování chutí, příběhů a zajímavých lidí z regionu ohraničeného městy Mělník, Kralupy nad Vltavou, Neratovice a oblasti Kokořínska. Jeho cílem je představit to nejlepší z místních restaurací, bister, kaváren, cukráren a pekáren - vše s důrazem na autenticitu, lásku k surovinám, gastronomii a tradicím. Tyto „ingredience“ pohromadě jsou totiž klíčem k tomu, jak "chutná Mělnicko".
Netflix zveřejnil trailer k druhé části druhé série seriálu Wednesday. Seriál si získal fanoušky svým vtipným, nekonvenčním tónem a gotickým šarmem hlavní postavy Wednesday Addams. Druhá část přinese zbylé čtyři díly, z nichž poslední dva režíroval Tim Burton. I zde bude Wednesday čelit novým záhadám, starým protivníkům i výzvám vlastní rodiny. Na Netflixu bude mít premiéru 3. září.
Také letos se jablonecké Muzeum skla a bižuterie připojí k programu letních městských slavností Jablonecká Perle. Den s muzeem nabídne v pátek 22. srpna jedinečný festival zážitků pro celou rodinu, v duchu tvořivosti, řemeslného umění i kvalitní zábavy pod širým nebem.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.