Komentované prohlídky s poutavým výkladem, o který je velký zájem, odkrývají návštěvníkům kus historie národní kulturní památky.
Komentované prohlídky s poutavým výkladem, o který je velký zájem, odkrývají návštěvníkům kus historie národní kulturní památky, která vznikla brzy po založení Nového Města Karlem IV. Během komentovaných prohlídek návštěvníci nahlédnou i do prostor, které nejsou veřejnosti běžně přístupné. Prohlídky jsou vhodné i pro děti. Kdo má rád romantickou atmosféru, bude moci přijít na prohlídku při západu slunce, užije si tak nezapomenutelný pohled z věže na stmívající se stověžatou matičku Prahu.
Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou zcela mimořádně umožní zájemcům nahlédnout do jednoho ze svých depozitářů. V sobotu 13. září 2025, v rámci Dne evropského dědictví, budou pro předem registrované zájemce připraveny prohlídky objektu v ulici Na Šumavě.
Již čtrnáctý ročník oblíbeného festivalu pro rodiny s dětmi „Poznejme se, sousedé“ proběhne dne 21. 9. 2025 od 13:00 do 18:30 hodin v parku na Parukářce na Praze 3. Akci zaměřenou na vzájemné poznávání odlišných kulturních zvyklostí a navázání sousedských vztahů pořádá tradičně třetí městská část.
Na konci listopadu, 27. 11. 2025, zamíří do kin pohádkový příběh pro celou rodinu Zrození alchymistky. Do světa plného kouzel, čarovných lektvarů i alchymie zavedou diváky tvůrci oblíbených snímků Princezen zakletých v čase I, II či Zlatovlásky.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.