28. května 2026, svátek má Vilém
Místo:
PIKI event
Datum:
5.6.2026 - 6.6.2026
Cena:
zdarma
Web:
 Více prosecca, více chutí, více zážitků!
V sezoně 2026 se znovu budeme potkávat na Prosecco party, které posouváme ještě dál a přinášíme Vám: Více bublin, nově piknikové koše na objednávku a již tradiční Prosecco Park Academy! Co vás čeká? Ještě širší nabídka šumivých vín prosecco a crémanty / Nové signature koktejly / Domácí limonády a osvěžující spritzy / Kvalitní gurmánské pochoutky ke sklenici dobře nachlazených bublin / Ještě více DJ hudby a v sobotu živá kapela pro dokonalou atmosféru / Spoustu sportovního vyžití v parku pro vaše děti. Jak to funguje se sklenicí? Pokud si budete chtít vychutnat prosecco a další bubliny, jedinou podmínkou je zakoupení naší designové sklenice za 195 Kč, která funguje jako skleněná vstupenka. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO NEDOČKAVÉ Přijďte ve dvojici včas a to v pátek od 15:00 do 16:00 nebo v sobotu od 12:00 do 13:00 a dvě designové sklenici I Love Prosecco pořídíte za cenu jedné. Další skvělou zprávou je, že si můžete prostřednictvím našeho e-shopu objednat zvýhodněné vstupenky s konzumací bublin, případně vstupenku na účast na PROSECCO PARK ACADEMY včetně jídla a výkladu, a nebo úplnou novinku piknikové koše společně se vším inventáře a servisu. Těšíme se na vás na nejlepší party oslavě šumivého jara! Nečekejte velký festival, spíš komornější atmosféru, která je naší doménou. Službu pak ale dostanete o to kvalitnější. Hudební program je samozřejmostí Akce se koná za podpory MČ Prahy 5 a pod záštitou pana radního Ing. Lubomíra Brože. Děkujeme, moc si toho vážíme  Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi. Alkohol podáváme pouze osobám starším 18+ let.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hermanos Gutiérrez míří poprvé do Prahy!

HermanosGutiérrez, kytarové duo bratrů Alejandra a EstevanaGutiérrezových se švýcarsko-ekvádorskými kořeny, propojuje latinskoamerické hudební vlivy s moderním, atmosférickým zvukem. Jejich virtuózní hra na dvě kytary vytváří podmanivé hudební krajiny plné emocí, hloubky a filmové atmosféry. V České republice vystoupí vůbec poprvé.

DANCETOPIA: Tanec mezi realitou a fikcí

Dancetopia jsou čtyři dny performancí, workshopů a diskusí s mezinárodním umělectvem a performerstvem na různých místech v Praze. Třetí ročník festivalu vytváří platformu pro tanečnictvo bez ohledu na stupeň profesionality.
Reklama
reklama

Healing Festival 2026: Nové Začátky. Léto, které může změnit víc než jen vaši náladu

Léto, příroda a program, který vás inspiruje k novým začátkům. Takový bude Healing Festival 2026, který proběhne od 5. do 9. srpna v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou. Pět dní plných koncertů, workshopů, tance, sdílení i hlubokých setkání s lidmi z České republiky i celého světa. Přijeďte si odpočinout, načerpat novou energii a možná objevit nový směr.

MICE NA MĚLNICKU A KOKOŘÍNSKU: PRACOVNÍ SETKÁNÍ V KULISÁCH PŘÍRODY

MICE turismus spojuje pracovní setkání s objevováním nových míst. Konference, školení či teambuildingy dnes dávno nekončí v zasedací místnosti – účastníci chtějí zážitky, atmosféru a kvalitní zázemí. Právě proto se stále častěji přesouvají z velkých měst do regionů. Mělnicko-Kokořínsko zaujme kombinací snadné dostupnosti z Prahy, krásné přírody, vyhlášené gastronomie a bohaté nabídky služeb.

Léto v Brně: festivaly každý týden, hvězdy Michelin i světový motorsport

Brno letos prožije výjimečné léto. Festivaly se tu střídají týden po týdnu, Masarykův okruh hostí druhý ročník MotoGP v novém červnovém termínu a gastronomická scéna – oceněná průvodci Michelin i Gault&Millau – potvrzuje, že jihomoravská metropole patří ke kulinářské špičce střední Evropy. K tomu výjimečná jubilea vily Tugendhat a tajemné podzemí, které láká víc návštěvníků než kdy dřív. V létě je zkrátka dobrý důvod jet do Brna.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.