Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. dubna 2024, svátek má Marek

Snídaně ve Sky Baru Pytloun

Místo:
Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague
Datum:
15.2.2024 - 31.12.2024
Cena:
499 Kč
Web:
Přijďte posnídat s unikátním výhledem na Prahu! Každý den od 8 do 14 hodin.
MENU ANGLICKÁ SNÍDANĚ Grilované klobásky Pečená slanina Sázené vejce Fazole v tomatové omáčce Pečené rajče se sýrem AMERICKÁ SNÍDANĚ Lívance s javorovým sirupem a jahodami Mini donut Pečená slanina Vejce 2 ks Bramborové placky Skořicové wafle FITNESS SNÍDANĚ Ovocný sezónní salát Řecký jogurt s müsli Tvaroh s banánem a křupinkami Chia pudink s ovocem Variace sýrů s brusinkovou zavařeninou Zeleninový salátek s citrusovým dresinkem Káva, čaj, fresh džus, voda, sklenička Prosecca CENA: 499,- KČ za osobu  COME AND HAVE BREAKFAST WITH THE UNIQUE VIEW OF PRAGUE! ENGLISH BREAKFAST Grilled sausages Roasted bacon Fried eggs Beans in tomato sauce Baked tomato with cheese AMERICAN BREAKFAST Pancakes with maple syrup and strawberries Mini donut Roasted bacon Eggs 2 pcs Potato pancakes Cinnamon waffles FITNESS BREAKFAST Seasonal fruit salad Greek yogurt with muesli Cottage cheese with banana and crisps Chia pudding with fruit Cheese variation with cranberry jam Vegetable salad with citrus dressing Coffee, tea, fresh juice, water, glas of Prosecco PRICE: 22 EUR per person

ČTĚTE DÁLE

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu

Kompletní program oznamuje jediný hudebně-švestkový festival v České republice Vizovické Trnkobraní, který se letos koná v novém termínu v pátek a sobotu 23. a 24. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Fanoušky švestkových oslav letos v pátek rozproudí Rybičky 48 nebo No Name, v sobotu Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus nebo Anna K. a další interpreti a kapely. Trnkobraní letos svým návštěvníkům nabídne několik novinek – travnatou odpočinkovou zónu, doprovodný program se stand-up vystoupením Tomáše Matonohy či Lukáše Pavláska, moderaci knedlíkové soutěže v podání Libora Boučka a v neposlední řadě novou značku piva.

JATKA FEST OVLÁDNOU AREÁL PACOVSKÉHO ZÁMKU UŽ PO JEDENÁCTÉ!

Festival se každý rok překonává a letos sází jednu hvězdu za druhou. Do krásného prostředí zámeckého areálu totiž přiveze své největší hity DIVOKEJ BILL, POLETÍME? a král českého rocku DAVID KOLLER. Pódium ovládne legendární MŇÁGA A ŽĎORP a pod kůži se vryje VYPSANÁ FIXA. Bez stálic festivalu POKÁČE a UDG by se JATKA FEST rozhodně neobešel. Na festival se vrátí i PEKAŘ, JAKUB DĚKAN, NEBE, SILUETY, POST - IT, PATRIK MALÝ a celou sestavu uzavře TOTÁLNÍ NASAZENÍ.

Letní divadelní festival na jihu Čech Jižní Svéráz se blíží

Unikátní site-specific divadelní festival, který je součástí vítězného konceptu Evropské hlavní město kultury 2028, propojí sílu Jihočeského divadla, Divadla Continuo a REZI.DANCE Komařice.

Scéna na Občanské plovárně v Praze vás zve na unikátní představení francouzské filmové hudby!

Francouzské filmy byly pro oko i ucho českého diváka atraktivní už za dob minulých. A právě hudba z nich se nám všem nenuceně vryla pod kůži na mnoho dalších generací. Je jen málo těch, kterým by nebyl povědomý veselý hvízdaný pochod četníků ze Saint-Tropez, romantický klavírní motiv nezkrotně zamilované Angeliky, či ostré žestě Fantomasovy varovné fanfáry.

Nová výstava v UPM: Český porcelán tří století

Uměleckoprůmyslové museum v Praze chystá výstavu o historii českého porcelánu.

Chci, aby se v mém divadle všichni cítili jako doma

Zatímco se jiná divadla v době pandemie strachovala o přežití, zlatá slavice Lucie Bílá podnikla odvážný krok a pustila se do rekonstrukce bývalé Ta Fantastiky. Díky ní scéna v pražské Karlově ulici prošla velkou proměnou a zároveň dostala nové jméno. Jak se Divadlu Lucie Bílé daří několik let od otevření?