Festival bollywodského filmu, Signal festival či Tři oříšky pro popelku

Publikováno 08.10.2018
Další akcemi nabitý týden nás čeká v Praze. V pondělí křtí svou novou desku zpěvačka Dorota Barová, v úterý v Kino Aero se podíváte do všech koutů světa. Ve středu pak začíná Festival bollywodského filmu, zatímco o den později startuje již tradiční Signal Festival. O víkendu zaujme muzikál Tři oříšky pro popelku či novoměstský Festival delikátních chutí. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 8.10.

Dorota Barová

Zpívající violoncellistka Dorota Barová křtí svoji premiérovou sólovou desku v klubu Jazz Dock. Posluchači se tak mohou těšit na zpěvačku, která působila například v kapele Vertigo.

Koncert startuje v 19 hodin.

Vstup: 150 Kč

Úterý 9.10.

Cestováním proti strachu Diáky

Cestovatelské přednášky si připravil Jirka Pasz se svými kolegy v Kině Aero. Pomocí diajáků se podíváte do Barmy či Nepálu.

Přednášky začínají ve 20:30.

Vstup: 170 Kč

Středa 10.10.

Festival bollywoodského filmu

V kinu Světozor je naplánovaná přehlídka těch nejúspěšnějších indických filmů posledních let. V rámci zahájení zatační skupina Om Dance.

Festival začíná středečním zahajovacím koncertem v 19 hodin a pokračuje až do neděle.

Vstup: dle ceníku jednotlivých představení

Čtvrtek 11.10.

Signal Festival

Každoroční Signal Festival opět prozáří ulice Prahy. Návštěvníci po celém městě se tak mohou těšit na netradiční světelné kreace i zajímavý hudební doprovod.

Festival začíná po setmění a trvat bude až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Pátek 12.10.

Muzikál Tři oříšky pro popelku

V Kongresovém centru se odehraje několik představení světoznámé pohádky Tři oříšky pro Popelku. Jedná se o hvězdně obsazený muzíkal, ve kterém září v roli krále Pavel Trávníček, jenž hrál i ve stejnemoném filmu.

Premiéra začíná v 18 hodin.

Vstup: 590 Kč

Sobota 13.10.

Festival delikátních chutí

Milovníci dobrého jídla zbystřete! Novoměstská radnice hostí ve svých útrobách Festival delikátních chutí a můžete se tak těšit na dobroty z celého světa.

Festival startuje v 10 hodin ráno a trvá do večerních hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 14.10.

Mistrovství ČR v Pole Art 2018

Krásná vysportovaná těla i kvalitní taneční kreace. Tím vším se může pochlubit MČR v Pole Art, které se odehraje v Divadle ABC. Oproti předchozím ročníkům se můžete těšit na nové soutěžní kategorie.

Soutěže v pole dance startují v 9 hodin.

Vstup: ZDARMA