Tata Bojs, BestFilmFest nebo DJ Tiësto

Publikováno 10.12.2018
Týden od 10. do 16. prosince je plný zajímavých akcí. Od pondělí do středy zahraje v Centru DOX kapela Tata Bojs a ve středu vystoupí v malé Lucerně Mňága a Žďorp. Ve čtvrtek startuje BestFilmFest a v pátek proběhne v Letňanech taneční Magnetic Festival, na kterém se představí i DJ Tiësto. Rodiny s dětmi pak zaujme revue Disney on Ice v holešovické Tipsport Areně. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 10. prosince 

Tata Bojs - XXX

Pražská kapela Tata bojs vystoupí tři večery po sobě v Centru současného umění DOX. Držitelé pěti hudebních cen Anděl zahrají svoje nejznámější hity i písně z chystané desky.

Koncerty probíhají od pondělí do středy a startují vždy ve 20 hodin.

Vstup: 390 Kč

Úterý 11. prosince

Vánoční koncert Big bandu Evropská

Kulturní centrum Zahrada uvede v úterý večer koncert Big bandu Evropská. Třicetičlenné uskupení pod vedením kapelníka Josefa Popelky mladšího zahraje známé swingové i vánoční písně. 

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 150 Kč

Středa 12. prosince

Mňága a Žďorp + hosté

Valašská kapela Mňága a Žďorp zavítá do Lucerna Music Baru. Koncert je tak skvělou příležitostí slyšet naživo hity jako je Hodinový hotel či Písnička pro tebe.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 290 Kč

Čtvrtek 13. prosince

BestFilmFest

Festival nejlepších snímků druhé poloviny roku 2018 uvedou společně kina Atlas, Evald, Lucerna a MAT. Za zvýhodněnou cenu se tak můžete těšit na Úsměvý smutných  mužů, S láskou Vincent nebo Ant-Man a Wasp.

Festival probíhá až do středy 19. prosince. Kompletní program naleznete ZDE

Vstup: 69 Kč/představení

Pátek 14. prosince

Tiësto - Magnetic Festival

Již čtrnáctá edice tanečního Magnetic Festivalu míří do PVA EXPO Praha. Akce láká především na světově proslulého nizozemského dýdžeje Tiësta. 

Večírek, který slibuje zábavu až do rána, startuje v 19 hodin.

Vstup: 1190 Kč

Vánoce na Chodovské tvrzi

Vánoční program na Chovoské tvrzi je určen především rodinám s dětmi. V pátek zahraje Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka Českou měi vánoční skladatele J.J. Ryby. Sobotní program pak nabídne koncert ZUŠ Jižní Město a výtvarnou dílnu pro děti. Na místě samozřejmě nebude chybět ani možnost drobného občerstvení. 

Páteční koncert začíná v 17 hodin, sobotní program ve 14 hodin.

Vstup: ZDARMA

Sobota 15. prosince

Jelen Tour 2018

Kometa české hudební scény kapela Jelen zahraje své hity ve Fóru Karlín. Jako doprovod ve svém středu uvítá zpěvačku Míšu Tučnou, dceru legendy české country music. 

Koncet startuje v 19 hodin.

Vstup: 390 Kč

Disney on Ice

 

Postavičky z populárních pohádek studia Walta Disneyho ožijí na ledové ploše holešovické Tipsport Areny. Děti se tak mohou těšit na krasobruslařskou show, ve které vystoupí hrdinové z Ledového království či klasické postavičky jako je Mickey Mouse.

Na programu je celkem pět ledových revue během soboty (10, 14 a 18 hodin) i neděle (10 a 14).

Vstup: od 490 Kč

Neděle 16. prosince

Vánoční ulička

 

Po loňském úspěchu si i letos ve Vnitroblocku přichystali Vánoční uličku. Během celé neděle tak zažijete netradiční adventní trhy, kde kromě svařáku a cukroví naleznete i možnost vyrobit si vlastnoručně dárek nebo vybrat mezi řadou originálních předmětů. 

Trh probíhá od 12 do 20 hodin. Seznam stálých adventních trhů naleznete ZDE.

Vstup: ZDARMA