Marta Kloučková, Novoroční koncert nebo Tolkien Con

Publikováno 07.01.2019
Další akcemi nabitý týden nás čeká v Praze. Dnes v Jazz Docku vystoupí zpěvačka Marta Kloučková, zatímco v úterý se můžeme těšit na Novoroční koncert v Břevnonvském klášteru. Ve čtvrtek se v Obecním domu odehrají Masters of Classic a od pátku do neděle probíhá Tolkiencon. V sobotu můžete ochutnat francouzskou gastronomii na Plechárně a neděle bude jako již tradičně patřit pohádce. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 7. 1.

Křest alba Loving Season

Jazzová zpěvačka Marta Kloučková si připravila na pondělní večer koncert v hudebním klubu Jazz Dock. Kromě ní vystoupí v klubu i její Quarteto.

Koncert začíná ve 20:30.

Vstup: 170 Kč

Úterý 8. 1.

Novoroční koncert 2019

V Břevnovském kláštěře je v úterý na programu Novoroční koncert. V rámci večera zahraje na trubku Marek Zvolánek, na varhany Pavel Svoboda a doplní je pěvecký a flétnový sbor ZŠ Marjánka.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 120 Kč

Středa 9. 1.

Martini Van band and Friends

Jako pocta fenomenálnímu Jimu Hendrixovi je pojat středeční koncert v Malostranské besedě. Kromě ústřední Martina va Banda zahraje i Petr Henrych Trio.

Koncert začíná ve 20:30.

Vstup: 180 Kč

Čtvrtek 10. 1.

Masters of Classics

Další ze série koncertů Masters of Classics uvítá Obecní dům v Praze. V rámci večera zahraje Bohemian Symphony Orchestra Prague pod vedením dirigenta Martina Šandy.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 760 Kč

Pátek 11. 1.

Tolkiencon 2019

Festival příznivců tvorby J.R.R. Tolkiena se odehraje o tomto víkendu na ZŠ Polygrafická. Návštěvníci se mohou těšit na řadu zábavných kvízů, soutěží a přednášek.

Akce začíná v pátek v 16:30 a trvá až do nedělních 13 hodin.

Vstup: 250 Kč/350 Kč

Peter Benstein Quartet

Jednoznačná akce týdne pro příznívce světového jazzu. Hlavním lákadlem večera bude newyorský kytarista Peter Bernstein, kterého doprovodí na piano trojice amerických muzikantů. 

Koncert začíná ve 22 hodin.

Vstup: 380 Kč

Sobota 12. 1.

Francouzská sobota

Multifunkční zařízení Plechárna hostí Francouzsku sobotu. V rámci ní se můžete těšit na ochutnávky kvalitních vín i kulinářských specialit francouzské kuchyně. 

Akce začíná ve 14 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 13.1. 

O princezně, Luciášovi a makových buchtách

Kulturní dům Dyje má na nedělní odpoledne nachystanou pohádku určenou především dětem. Představení je plné zábavných písniček a vaše děti jistě ocení možnost se přímo zapojit do děje hry.

Divadlo startuje v 15 hodin.

Vstup: 50 Kč