Future Gate, Motosalon nebo Karlínský masopust

Publikováno 25.02.2019
Týden se s týdnem sešel, a v tom posledním únorovém se opět dočkáme pěkné řádky zajímavých akcí. V úterý se Chodovská tvrz roztančí do tónu argentinského tanga, zatímco ve středu startuje festival Future Gate. Ve čtvrtek začíná Motosalon a v pátek jsou na programu dva nezapomenutelné večírky. V sobotu proběhne Karlínksý masopust a v neděli se společně s dětmi můžete vydat do Crossu na pohádku O Jeníčkovi a Mařence. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 25. 2.

Mistři animace: Ghost in Shell

Kino Aero hostí další další z večerů věnovaný mistům animace. Tentokrát věnovaný japonskému snímku Ghost in Shell režiséra Mamora Ošiiho, který má na ČSFD vysoké hodnocení - 84 %.

Projekce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 120 Kč

Úterý 26. 2.

Tango Quartetto Re Campo

Český soubor věnující se výhradně argentinskému tangu míří do Chodovské tvrze. Tango Quartetto Re Campo zahraje pod vedením skladatele a akordeonisty Petra Zámečníka. 

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 200 Kč

Středa 27. 2.

Future Gate 2019

Již devátý ročník festivalu science-fiction míří do pražského kina Lucerna. 

Festival probíhá až do 3. března.

Vstup: 50 Kč

Čtvrtek 28. 2.

Motosalon 2019

Jubilejní 10. ročník proslulého Motosalonu se letos uskuteční v PVA EXPO Praha. Na příznivce motorismu tak čekají unikátní kousky z historie i nejmodernější výstřelky technologie.

Akce probíhá až od 3. března.

Vstup: 200 Kč

Pátek 1. 3.

Poslední kalba DriveHouse

Kutlurní areál DriveHouse po dvou letech svého fungování zavírá (z důvodů rekonstrukce budovy) a pro Vás je to tak poslední možnost, jak si toto netradiční prostředí užít. Chybět samozřejmě nebudou ani drinky za akční ceny.

Akce začíná v 19 hodin a protáhnout by se měla do rána.

Vstup: ZDARMA

KACHEKRAN 2019

Již 50. ročník karnevalu chemíku z VŠCHT hostí Výstaviště Holešovice. Těšit se tak můžete na povedené převleky a maškary, tombolu a samozřejmě večírek, který se protáhne až do pozdních ranních hodin.

Akce začíná v 18:30.

Vstup: 479 Kč

Sobota 2. 3.

Karlínský masopust 2018

Městská část Praha 8 si nejen pro své obyvatele přichystala tradiční masopustní veselí. Kromě nejrůznějších dobrot je na programu i bohatý dorpvodoný program, v rámci kterého vystoupí i znamé hudební uskupení The Tap Tap.

Karlínský masopust startuje ve 13 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 3. 3.

Jeníček a Mařenka - divadlo pro děti v Crossu

 

 Cross Club ve spolupráci s katedrou alternativního a loutkového divadla DAMU má v neděli na programu pohádkové představení pro děti. A dokonce jednu z největších klasik - O Jeníčkovi a Mařence. 

Na akci je potřeba rezervace na e-mailu divadlo@crossclub.cz , na program je představení od 14:30 a od 15:30.

Vstup: ZDARMA