Všechny krásy Prahy, Poletíme? nebo Páni kluci

Publikováno 09.04.2019
I přes lehké ochlazení nás v Praze čeká opět týden plný zajímavých akcí. Startuje řada výstav - například Všechny krásy Prahy či Motýlí cestovatelé v Botanické zahradě. Ve středu vyráží na své turné kapela Poletíme? a v pátek začíná Autoshow Praha! O víkendu nejvíce zaujme horkokrevná Balkan Fiesta či festival moderní techniky Páni kluci! Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 8. 4.

Výstava všechny krásy Prahy

Již 4. edice výstavy Všechny krásy Prahy! V Jindřišské věži si můžete prohlédnout ty nejrásnější fotky ze všech zakoutí stověžaté matičky.

Výstava probíhá až do 26. května.

Vstup: ZDARMA

Úterý 9. 4.

Bozy B - křest alba Nameless

Zkušená DJ Pavel Bozy B míří do Cross Clubu se křtem nové desky! Album Nameless obsahuje deset skladeb a hostuje na něm 5 mcs - Lukrecius Chang, Riko, Joshua, Hellwana, Flowe a o scratch efekty se potaral DJ Back.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 10. 4.

Poletíme? - Chce to tour! 2019

Česká turbošansovonová kapela Poletíme? míří do Lucerna Music Baru! V rámci koncertu tak představí osvědčené písničky z nové desky Chce to hit!

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 320 Kč

Čtvrtek 11. 4.

Motýlí cestovatelé

V Botanické zahradě se motýli nedávno vylíhli z kukel a vy se můžete seznámit se zajímavostmi z jejich života. Víte například, který motýl ulétne nejdelší cestu? To a spostu dalších věcích se dozvíte na výstavě ve skleníku Fata Morgana.

Expozice probíhá až do 26. května.

Vstup: 150 Kč

Pátek 12. 4.

Autoshow Praha 2019


Největší autosalon v Česku míří do PVA Expo v Letňanech. K prohlídnutí zde bude řada aut od těch nejmenších až po auta malých výrobců.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: 150 Kč

Sobota 13. 4.

Festival ABC aneb Páni kluci

Národní zemědělské muzeum ve spolupráci s časopisem ABC si připravilo festival herních a zábavních technologií! Těšit se můžete například na virtuální realitu a řadu dalších atrakcí.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: 50 Kč

Dejvický jarmark - jaro 2019

Dejvický jarmak je zpět! Celou sobotu si můžete koupit originální designové věci, šperky a další věci ruční výroby. Chybět nebudou ani oblíbené dobroty.

Akce začíná v 11 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 14. 4.

Balkan fiesta (Čoro moro)

Vyhlášená akce Balkan fiesta roztančí prostory Café Nona pod střechou Národního divadla. Těšit se můžete dokonce na dva koncerty - Lovesong Orchestra a kapela Tygroo.

Večer plný hudby začína ve 21 hodin.

Vstup: 150 Kč