Strahov Open Air, Ofenbach nebo Vínečko fest

Publikováno 23.09.2019
I téměř poslední zářijový týden sebou přináší řadu zajímavých akcí... V úterý s kině Lucerna odehraje další vydání Fuck Up Night, zatímco ve středu se dočkáme 23. ročníku Strahov Open Air. Tahákem týdne bude čtvrteční koncert Ofenbach v Roxy a víkend okoření Prague International Food Festival ve Žlutých lázních... Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 23. 9.

Carnival Youth

Lotyšské trio Carnival Youth, patřící mezi nejúspěšnější kapely Pobaltí, míří do Futurum Music Baru. Skupina kombinuje alternativní rock a indie a je držitelem prestižního ocenění European Border Breakers.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 250 Kč

Úterý 24. 9.

Fuck up Night Prague vol. XXXII

Pětice odvážlivců se podělí o svoje největší selhání v profesním i osobním životě. Tradičně úspěšný večer míří tradičně do kina Lucerna.

Akce začíná v 19:30.

Vstup: 200 Kč

Středa 25. 9.

Strahov Open Air

Legendární studetnský festival letos míří do svého již 23. ročníku! Koleje okolo Strahova se opět zaplní těmi nejlepšími (nejen) studenstkými kapelami a bude postaráno i o dobré jídlo a pití.

Akce začíná ve 14:30.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 26. 9.

Ofenbach

Francouzské duo Ofenbach, patřící mezi nejoblíbenější interprety elektronické hudby současnosti, míří do klubu Roxy. Nejznámějším hitem této dvojice je píseň Be Mine.

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 590 Kč

Pátek 27. 9.

Prague International Food Festival

Ochutnejte delikatesy z celého světa na jediném místě! Žluté lázně se po celý víkend promění v dějiště mezinárodního gastronomického festivalu a kromě kvalitního jídla a pití se můžete těšit i na bohatý doprovodný program.

Akce probíhá od 14 hodin a pokračuje i v sobotu a v neděli.

Vstup: 170 Kč

Sobota 28. 9. 

Vínečko Fest

Již tradiční burčákový pochod po Náplavce se uskuteční během soboty. Kromě toho nejlepšího z české produkce můžete ochutnat i vína dovezená z celé Evropy či dokonce Ameriky.

Akce začíná v 10 hodin.

Vstup: 100 Kč (degustační sklo)

Neděle 29. 9.

Sousedké moštování 2019

Malá Strana se na jedno odpoledne promění v obří trh s mošty! Kromě toho je na místě připravena i pohádka pro nejmenší, živá hudba a samozřejmě i občerstvení.

Akce začíná ve 14:30.

Vstup: ZDARMA