Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
ARISTON, BELVEDERE A MLÝN KARLŠTEJN: tři mušketýři hotelové dokonalosti

ARISTON, BELVEDERE A MLÝN KARLŠTEJN: tři mušketýři hotelové dokonalosti

Hledáte soukromí, originalitu, dokonalý servis a maximální komfort na firemních akcích? Vybrali jsme pro vás tři skvělá místa, které disponují restauracemi, historickými sály, prostory pro pořádání konferencí, školení, seminářů, workshopů či kongresů. Hotel Ariston & Ariston Patio Praha, Hotel Belvedere a Romantický hotel Mlýn Karlštejn.

dsc03208.jpg

H&Hotels Group je česká hotelová společnost s dlouholetou tradicí působící na trhu cestovního ruchu již od roku 1992. Poskytuje ubytování ve čtyř a tříhvězdičkových hotelech nejen v Praze, ale i ve Florencii a na Karlštejně. Hotely disponují restauracemi, historickými sály, konferenčními místnostmi a dalšími službami.

hotel-belvedere-conference-center-memphis-2018-02-1.jpg

Hotel Ariston & Ariston Patio Praha má ideální polohu nedaleko obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 zastávky tramvají od Václavského náměstí a Prašné brány, v blízkosti Hlavního nádraží. V hotelu naleznete komfortní ubytování v 116 pokojích situovaných ve dvou historických budovách z konce 19. století. Historický společenský sál s divadelním pódiem poskytuje vhodné zázemí pro pořádání konferencí, firemních akcí či společenských událostí, živých vystoupení, divadel a plesů.V předsálí je k dispozici samostatný bar, oddělená šatna a technické zázemí. Parkování je možné v uzavřeném dvoře.

hotel-mlyn-karlstejn-sal-petrarca-2012.jpg

Tradiční čtyřhvězdičkový Hotel Belvedere se nachází ve funkcionalistické budově z počátku 20.století, nedaleko obchodního a historického centra Prahy na Letné v Praze 7. Hotel disponuje 149 klasicky vybavenými pokoji včetně klimatizovaných suitů a prostorných business pokojů. Součástí hotelu jsou rozsáhlé konferenční prostory s celkovou kapacitou až 400 osob rozdělenou do 3 různých konferenčních sálů a místností vybavených nejmodernějším technickým zařízením. Dokonalé místo pro pořádání konferencí a kongresů.

hotel-ariston-breakfast-room-2017-03_1.jpg

Romantický hotel mlýn Karlštejn se nachází v chráněné oblasti Český kras u řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, pouhých 25 km od Prahy. Ideální místo v soukromí pro firemní akce. Hotel nabízí stylové ubytování, privátní wellness zónu, soukromý ostrov s BBQ altánem a party stanem, klimatizovaný konferenční Sál Petrarca, restauraci s letní terasou, parkování v areálu, technické zařízení, kompletní cateringové služby a zvýhodněný konferenční balíček.

www.hhotels.cz

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Adam Doležal: Vrátil jsem se k tomu, co mám na Sherlockovi rád.

Věčně vyprodaná Žena v černém či SEXMISE, kterou ocenili diváci i letos na Silvestra. Režisér Adam Doležal má v Městském divadle Kladno vysloveně perfektní skóre: co inscenace, to divácký hit. V sobotu 16. března navíc ke zmiňovaným inscenacím přibude další. Tentokrát to bude Adamova variace na shelockovské téma nazvaná Případ Sherlock, autorská detektivní komedie. Diváci se skutečně mají na co těšit.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja vás zvou na konferenci Probuď sílu duše

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

BTC Prague 2024. The biggest, most influential bitcoin event in Europe ever is happening again!

Building on the highly successful inaugural 2023 edition, BTC Prague returns to the capital of Czechia in June 2024 for yet another biggest Bitcoin-only conference in Europe.

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje své portfolio nemovitostí o polyfunkční trojdům Palác Bristol v centru Prahy

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje portfolio svého nemovitostního fondu Realita o Palác Bristol v centru Prahy. Jedná se o unikátní blok tří vzájemně propojených budov v blízkosti Staroměstského náměstí. Do fondu Realita, který je jedním z nejstarších profesionálně spravovaných realitních fondů v České republice, jehož zhodnocení od založení se na konci roku 2023 vyšplhalo na 94 procent, tak přibyde nově zrekonstruovaná nemovitost ve velmi lukrativní lokalitě, která zaručuje udržitelnost její hodnoty a stabilního výnosu.