Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Bez práce nejsou koláče? Se službou Jídlodom.cz toto rčení neplatí!

Bez práce nejsou koláče? Se službou Jídlodom.cz toto rčení neplatí!

Stravování v restauracích je pro vás finančně náročné, ve firemních kantýnách vám nechutná a vařit doma nestíháte? Pak pro vás máme ideální řešení! Nejen že budete mít po starostech, aby byl váš jídelníček vyvážený a zároveň chutný, ale také ušetříte až dvě hodiny času denně, které byste přípravě jídla museli věnovat. Co pro to udělat? Nemůže to být jednodušší. Stačí si jen objednat jídlo na pár dní, na týden nebo i na měsíc dopředu s Jídlodom.cz!

Rok má 365 dní a v Jídlodom.cz si můžete vybírat ze 400 různých pokrmů. Počty mluví jasně, každý den v roce si tak můžete dopřát odlišný pokrm, přičemž v jídelníčku najdete celodenní stravu, vegetariánská jídla, speciality pro gurmány, velký salát pro fit lidi, mezinárodní kuchyni nebo českou klasiku. Skvělou zprávou je, že si můžete jídlo i sami sestavit podle vlastních chutí. 

kalamary-1.JPG

Záruka kvality 

Za kvalitu a chutnost všech těchto pokrmů ručí šéfkuchař René Mihule, který vařil po celém světě pro síť hotelů Sheraton, pro české velvyslanectví v Indii a také dlouhá léta pro vegetariánskou restauraci Radost FX v Praze. Ten také dbá na nutriční vyváženost jídel. Pokrmy jsou připraveny z kvalitních surovin, žádné zahušťování moukou. 

Takto vyvážené a čerstvě uvařené jídlo k vám dorazí během dopoledne a vy si pak můžete vychutnat nejen skvělý oběd, ale třeba i svačinku, večeři nebo odpolední dezert. A pokud objednaný pokrm nezvládnete hned sníst, nevadí! V lednici vydrží až tři dny, protože je zpracován metodou šokového zchlazení, takže se v něm nemohou množit bakterie.

grilovane-medailonky-z-panenky-s-hribkovou-omackou.JPG

Ušetření času i peněz 

Ještě lepší zpráva je, že s Jídlodom.cz neušetříte pouze čas, který byste strávili u plotny, ale také peníze. Doprava je zdarma už od objednávky v ceně 500 Kč. To znamená, že pokud si objednáte jídlo jen pro sebe na příštích pár dní, za jeho dovezení nic nezaplatíte. A jak už bylo řečeno výše, díky šokovému zchlazení hned po uvaření zůstanou pokrmy čerstvé a konzumovatelné po několik následujících dní, takže se nemusíte bát a můžete si naklikat jídelníček i na několik dní dopředu.  

Ještě více pak můžete ušetřit s věrnostním programem jak pro jednotlivce a rodiny, tak pro firemní klientelu. V něm za odebrané zboží sbíráte kredity, které pak můžete využít pro další nákupy. Jídlodom.cz je fér a počítá s tím, že při objednávání na dlouhou dobu dopředu se vám někdy mohou změnit plány. V tom případě jen stornujete objednávku, na účet se vám vrátí kredity a za ně si pořídíte jídla zase až po návratu do běžného provozu. 

grill-mix-bageta-1.JPG

Objednávka a rozvoz 

A teď k tomu podstatnému. Jak si objednat? Stačí si otevřít stránku Jídlodom.cz nebo stejnojmennou mobilní aplikaci. Jídla si musíte objednat minimálně den předem. První uzávěrka je vždy do 17 hodin – do té doby můžete vybírat hlavní jídla a kombinovat si k nim přílohy, dále polévky, bagety, malé saláty a cukrovinky. Druhá uzávěrka je ve 4:30 hodin ráno. Tehdy už je navařeno určité množství konkrétních pokrmů a nabídka se ztenčuje podle zájmu. 

Ráno dostanete SMS zprávu, kdy k vám přijede kurýr s objednávkou. Bude to v čase do 13:20 hodin. Jídla jsou balená v plastových krabičkách, takže si je pak pohodlně ohřejete v mikrovlnné troubě. Výhodou je, že Jídlodom.cz rozváží nejen po Praze, ale do rozlehlé oblasti na východ od hlavního města až po Kolín. Tak na nic nečekejte, protože čas je to nejcennější, co máte a díky Jídlodom.cz budete mít plná bříška a ušetřený čas z vaření můžete věnovat tomu, co vás naplňuje radostí! 

1-fb-jidlodom.png

 

Kontakt 

Web: jidlodom.cz 

Facebook: facebook.com/jidlodom.cz

E-mail: info@jidlodom.cz

 

 

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Lucie Hvězdová: materiál je pro mě alfou a omegou všeho

Kousky pod značkou COCAT vytváří oděvní návrhářka Lucie Hvězdová. Šití ji provází celý život a opravdu ho miluje. Kde bere Lucie svou inspiraci a jak se vlastně značka COCAT zrodila, nejen o tom v našem rozhovoru.

Limoška: zakládáme si na unikátních příchutích

Máte rádi sirupy? Pak by Vaší pozornosti neměla uniknout nabídka společnosti z Českého Krumlova, která se rozhodla zaměřit na výrobou přírodních sirupů z čerstvého ovoce a čerstvých bylin. Limošku založili dva krumlovští barmani, Lukáš Konečný a Jan Kučera. A právě s Lukášem jsme skončili na kus řeči.
Reklama
reklama

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!