Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
12. července 2024, svátek má Bořek
BTC Prague 2024. Největší bitcoinová akce v Evropě!

BTC Prague 2024. Největší bitcoinová akce v Evropě!

V návaznosti na velmi úspěšný první ročník v roce 2023 se BTC Prague v červnu 2024 vrací do hlavního města. Jedná se o největší konferenci v Evropě zaměřenou pouze na bitcoin.

gedfqcxxuaaemra-1.jpg

Časopis PragMoon ve spolupráci s BTC Prague pro Vás zajistil 10% slevu na vstupenku při zadaní kódu MOON.
Také stačí kliknout přes tento odkaz, vybrat vstupenku a sleva se automaticky odečte.

  • 3 dny, tisíce zahraničních hostů a bohatý program, v němž si vybere každý - od workshopů a soutěží, panely, prezentace a afterparty.
  • Více než 100 pečlivě vybraných řečníků na 4 pódiích. Více než 100 bitcoinových společností v rozsáhlé hale. 10 000 podobně smýšlejících bitcoinových nadšenců z celé Evropy i mimo ni.
  • Aktuální vlna vstupenek, která je k dispozici ve třech úrovních a ve spolupraci s 10% slevou ve spolupráci na odkazu

marekprihoda-btcprague-highlights-019-1.webp

BTC Prague je místem, kde se setkávají nápady, navazují vztahy a vznikají skutečné bitcoinové příběhy. Více než 100 pečlivě vybraných řečníků na 4 pódiích. 100+ bitcoinových společností v rozsáhlé hale Expo. 10 000 podobně smýšlejících bitcoinových nadšenců z celé Evropy i mimo ni. Při pouhém náhledu na to, co vás letos čeká, si představte toto: tři dynamické dny s bohatým programem zahrnujícím cílené workshopy, jedinečné panely a poutavé prezentace. Ale také navazování obchodních kontaktů, spolupráce a edukace o bitcoinu. A pokud by vám to nestačilo, můžete se připojit k několika doprovodným akcím a afterparties, které nabízejí zábavu a nezapomenutelné vzpomínky. Přesto je to mnohem víc než jen další konference! BTC Prague je pulzující prostor, který sdružuje ty nejlepší nadšence světa bitcoinu - od podnikatelů, filantropů, výzkumníků a autorů až po influencery, filozofy, pedagogy, bojovníky za svobodu, vývojáře a další!

marekprihoda-btcprague-highlights-013-1.webp

Nečekejte, až přijde lepší budoucnost. Přijďte do BTC Prague, hlavního města bitcoinu v Evropě, a začněte ji budovat s námi! A to 13. - 15. června 2024.

Aktuální vlna vstupenek, která je k dispozici ve čtyřech úrovních, je v prodeji od 1. února do vyprodání. Rezervujte si své místo!

A jak jsme zmínili. Redakce PragMoon ve spolupráci s BTC Prague pro Vás zajistila 10% slevu na vstupenku při zadaní kódu MOON.
Také stačí kliknout přes tento odkaz, vybrat vstupenku a sleva se automaticky odečte.

www.btcprague.com

1500x500-2.jpg

ČTĚTE DÁLE

FIREMNÍ VEČÍRKY V H&HOTELS: ODPOČINEK, PODĚKOVÁNÍ A BUDOVÁNÍ VZTAHŮ NA TŘECH SKVĚLÝCH MÍSTECH!

Firemní večírky představují víc než jen společen- skou událost, jsou klíčem k ocenění zaměstnanců a posílení vztahů s partnery. Uspořádání perfekt- ního večírku může být výzvou, ale s našimi tipy na místa v H&Hotels group, si užijete kompletní servis včetně cateringu a stylového ubytování.

Co je to e-commerce a jak začít prodávat na internetu?

Věděli jste, že e-commerce je jedním z nejperspektivnějších odvětví? Jeho hodnota se v České republice v roce 2024 odhaduje na více než 1,6 miliard CZK a předpovědi ukazují, že v následujících letech bude dále růst. Podnikání v oblasti e-commerce může přinést vysokou návratnost investic. Jak ale začít? Poradíme vám, jak můžete začít s online prodejem - a to i bez zkušeností nebo velkého rozpočtu!

VINAŘSTVÍ U MLÝNKŮ

Kapacita sklepa je 170 míst a nabízí tak prostor pro větší akce, pro soukromé akce menšího rozsahu je připraven sklepní salonek s kapacitou 20 míst.

BTC Prague 2024. Největší BTC akce v Evropě!

Za pár dní nás čeká největší bitcoinový event v Evropě. A díky spolupráci s BTC Prague máme pro Tebe 10% slevu na všechny vstupenky. Nenech si ujít event nadupaný top hosty z celého BTC světa.

Zámecký hotel Lednice nabízí dokonalé zázemí pro firemní akci

Zámecký hotel Lednice je ideálním místem pro dovolenou, ale i svatby, kongresy, semináře, konference, firemní školení a večírky. Budova byla postavena Lichtenštejny a nachází se přímo v zámeckém parku, 150 metrů od zámku Lednice. Patří tedy k zámeckému areálu a je součástí národní kulturní památky „ZÁMEK LEDNICE“, spadající pod UNESCO.

Vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška: Místo vítězné euforie jsem se šel učit na zkoušky

Každou výzvu měl promyšlenou do posledního detailu, z každé z nich vyzařovalo jeho estetické cítění a vždy bylo vidět, že ví, co dělá. Třikrát vyhrál titul pekaře týdne, a nakonec se stal i celkovým vítězem třetí řady soutěže Peče celá země. Dvaadvacetiletý student medicíny a kaligrafik si ve finále získal porotu svou rebarborovou pavlovou, fialkovými indiánky, levandulovými madlenkami, vyšperkovanými nanuky a dalšími neodolatelnými dobrotami. A to na první casting přinesl covid!