Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. května 2024, svátek má Emil
BTC Prague 2024. Největší bitcoinová akce v Evropě!

BTC Prague 2024. Největší bitcoinová akce v Evropě!

V návaznosti na velmi úspěšný první ročník v roce 2023 se BTC Prague v červnu 2024 vrací do hlavního města. Jedná se o největší konferenci v Evropě zaměřenou pouze na bitcoin.

gedfqcxxuaaemra-1.jpg

Časopis PragMoon ve spolupráci s BTC Prague pro Vás zajistil 10% slevu na vstupenku při zadaní kódu MOON.
Také stačí kliknout přes tento odkaz, vybrat vstupenku a sleva se automaticky odečte.

  • 3 dny, tisíce zahraničních hostů a bohatý program, v němž si vybere každý - od workshopů a soutěží, panely, prezentace a afterparty.
  • Více než 100 pečlivě vybraných řečníků na 4 pódiích. Více než 100 bitcoinových společností v rozsáhlé hale. 10 000 podobně smýšlejících bitcoinových nadšenců z celé Evropy i mimo ni.
  • Aktuální vlna vstupenek, která je k dispozici ve třech úrovních a ve spolupraci s 10% slevou ve spolupráci na odkazu

marekprihoda-btcprague-highlights-019-1.webp

BTC Prague je místem, kde se setkávají nápady, navazují vztahy a vznikají skutečné bitcoinové příběhy. Více než 100 pečlivě vybraných řečníků na 4 pódiích. 100+ bitcoinových společností v rozsáhlé hale Expo. 10 000 podobně smýšlejících bitcoinových nadšenců z celé Evropy i mimo ni. Při pouhém náhledu na to, co vás letos čeká, si představte toto: tři dynamické dny s bohatým programem zahrnujícím cílené workshopy, jedinečné panely a poutavé prezentace. Ale také navazování obchodních kontaktů, spolupráce a edukace o bitcoinu. A pokud by vám to nestačilo, můžete se připojit k několika doprovodným akcím a afterparties, které nabízejí zábavu a nezapomenutelné vzpomínky. Přesto je to mnohem víc než jen další konference! BTC Prague je pulzující prostor, který sdružuje ty nejlepší nadšence světa bitcoinu - od podnikatelů, filantropů, výzkumníků a autorů až po influencery, filozofy, pedagogy, bojovníky za svobodu, vývojáře a další!

marekprihoda-btcprague-highlights-013-1.webp

Nečekejte, až přijde lepší budoucnost. Přijďte do BTC Prague, hlavního města bitcoinu v Evropě, a začněte ji budovat s námi! A to 13. - 15. června 2024.

Aktuální vlna vstupenek, která je k dispozici ve čtyřech úrovních, je v prodeji od 1. února do vyprodání. Rezervujte si své místo!

A jak jsme zmínili. Redakce PragMoon ve spolupráci s BTC Prague pro Vás zajistila 10% slevu na vstupenku při zadaní kódu MOON.
Také stačí kliknout přes tento odkaz, vybrat vstupenku a sleva se automaticky odečte.

www.btcprague.com

1500x500-2.jpg

ČTĚTE DÁLE

Vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška: Místo vítězné euforie jsem se šel učit na zkoušky

Každou výzvu měl promyšlenou do posledního detailu, z každé z nich vyzařovalo jeho estetické cítění a vždy bylo vidět, že ví, co dělá. Třikrát vyhrál titul pekaře týdne, a nakonec se stal i celkovým vítězem třetí řady soutěže Peče celá země. Dvaadvacetiletý student medicíny a kaligrafik si ve finále získal porotu svou rebarborovou pavlovou, fialkovými indiánky, levandulovými madlenkami, vyšperkovanými nanuky a dalšími neodolatelnými dobrotami. A to na první casting přinesl covid!

Chci, aby se v mém divadle všichni cítili jako doma

Zatímco se jiná divadla v době pandemie strachovala o přežití, zlatá slavice Lucie Bílá podnikla odvážný krok a pustila se do rekonstrukce bývalé Ta Fantastiky. Díky ní scéna v pražské Karlově ulici prošla velkou proměnou a zároveň dostala nové jméno. Jak se Divadlu Lucie Bílé daří několik let od otevření?

Bitcoin je sexy punkáč, na kterého Wall Street letí

Poprvé v historii lidstva můžeme sledovat vznik aktiva, které měli nejdříve obyčejní lidé a až dlouho potom si na něj směly sáhnout finanční „vládci světa“. Jmenuje se Bitcoin a tohle je příběh sexy finančního punkáče, kterému lezou nejmocnější firmy do zadele.

Největší blbost je chtít cestovat a brečet, že na to nemám finance

Odjakživa byla přesvědčená, že si bude spokojeně žít v Praze jako pravá měšťanda. To se ale před lety změnilo. „Začala jsem se více zajímat o zdravý životní styl. Zjistila jsem, že výlety, které jsem začala podnikat, fungují jak po fyzické stránce, tak po psychické. Teď už si bez cestování a pobytu v přírodě neumím představit život,“ říká cestovatelka Veronika Křížová (28), která své zážitky, tipy a rady sdílí na Instagramu a TikToku Cestuj_s_Veru.

Obchodní dům Máj v centru Prahy začíná psát novou kapitolu

Po rekonstrukci se veřejnosti znovu otevře už v červnu, láká na nákupy, špičkovou gastronomii i nejmodernější zábavu

Show Must Go On!

Společnost se specializuje na realizaci originálních teambuildingových programů po celé České republice i v zahraničí. Správné teambuildingy posilují vztahy, podporují spolupráci a zvyšují motivaci zaměstnanců, což vede k vyšší efektivitě a lepší pracovní atmosféře.