Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

Čekají vás tři dny, 80 světových speakerů, 100 firem v expo části a hlavně nejdůležitější bitcoinová témata na jednom místě v PVA Expo Praha.

Zakladatelé největšího českého krypto eventu ChainCamp společně se SatoshiLabs připravují na tento rok konferenci a veletrh BTC Prague, kam zavítají přední světoví vyznavači kryptoměny Bitcoin. Akce se koná 8.-10.června v PVA Expo Praha. S promokódem MOON máš ke všemu 10% slevu na nákup vstupenek! PLATÍ I PRO BTC PRAGUE 2024

Těšit se můžete na speakery

Jakub VEJMOLA alias Kicom je český youtuber a samozvaný bitcoin evangelista.  V únoru 2019 na YouTube založil Bitcoinovej Kanál, který je dnes jedním z největších na světě. Přístupnou formou zde popularizuje a vysvětluje bitcoin široké veřejnosti.

331524111-2510252115817384-6634396163959812415-n.jpg

Michael Saylor

Hvězda bitcoinového světa Michael Saylor vystoupí na BTC Prague 2023!  Máme obrovskou radost, že můžeme oznámit nejzvučnější jméno BTC Prague 2023. Je jím Američan Michael Saylor, který naživo vystoupí v Evropě na bitcoinové akci vůbec poprvé.  Jeho firma MicroStrategy drží ve své rozvaze přes 130 000 BTC, což je zdaleka nejvíc ze všech veřejně obchodovaných společností. Saylor se věnuje bitcoinové osvětě a je považován za zásadní osobnost. Můžeme jej pomyslně přirovnat k Elonu Muskovi bitcoinového světa.  Spolu s ním na konferenci vystoupí také například podcaster Stephan Livera, podnikatel Giacomo Zucco nebo autor Knut Svanholm. Celkem v Praze bude přes 60 prvotřídních řečníků.

325483443-706487804185421-5967244983013858467-n.jpg

A další  bezmála 80 světových speakerů! Předají vám know-how a informace, díky kterým získáte náskok. Naživo uvidíte všechny vývojáře, podcastery, majitele byznysu i bitcoinery, jejichž slovo něco znamená.

100 firem v expo části
Do Prahy se přijedou prezentovat špičkové bitcoinové firmy z celého světa. Jejich produkty a řešení už používáte nebo v budoucnu používat budete. Po letech covidové izolace můžete na jednom místě osobně poznat firmy, značky a lidi, jejichž produkty mnohdy znáte jen z internetového světa. A osobní zkušenost, ta je vždycky nejlepší.

Super networking
Potkejte se nebo si rovnou domluvte schůzky s TOP osobnostmi a firmami z celého odvětví. V Praze budou všichni důležití lidé z Bitcoin komunity. Nikdy jindy nebude v Evropě takto na jednom místě lepší příležitost pro networking. To vše v přátelské atmosféře mezi bitcoinery a dalšími lidmi, kteří věří v to, co i vy.

Atmosféra, párty a plzeňské pivo
Dobře vědí, že skvělou konferenci dělá nejen nabitý program, ale i odpočinek a vynikající jídlo a pití. Po každém ze tří dnů chystají oficiální afterpárty. Doprovodný program navíc zahrnuje gaming zónu, výlety po Praze, koncerty a DJs. A k tomu budou čepovat to nejlepší pivo nejen v Evropě, ale rovnou i na světě – Pilsner Urquell.

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Pozor: Nenechte si ujít nejnovější streetwearovou kolekci v PRM!

Móda je neustále se měnícím fenoménem, který každou sezónu přináší nové trendy a inspirace. V posledních letech se streetwear stal jedním z nejvlivnějších a nejvyhledávanějších stylů, přičemž jeho popularita neustále roste. Jaké kousky z nejnovější streetwearové kolekce seženete v obchodě PRM, jež oslovuje právě milovníky módy svou unikátní nabídkou?

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.