Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
4. října 2023, svátek má František
BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

Čekají vás tři dny, 80 světových speakerů, 100 firem v expo části a hlavně nejdůležitější bitcoinová témata na jednom místě v PVA Expo Praha.

Zakladatelé největšího českého krypto eventu ChainCamp společně se SatoshiLabs připravují na tento rok konferenci a veletrh BTC Prague, kam zavítají přední světoví vyznavači kryptoměny Bitcoin. Akce se koná 8.-10.června v PVA Expo Praha. S promokódem PRAGMOON máš ke všemu 10% slevu na nákup vstupenek

Těšit se můžete na speakery

Jakub VEJMOLA alias Kicom je český youtuber a samozvaný bitcoin evangelista.  V únoru 2019 na YouTube založil Bitcoinovej Kanál, který je dnes jedním z největších na světě. Přístupnou formou zde popularizuje a vysvětluje bitcoin široké veřejnosti.

331524111-2510252115817384-6634396163959812415-n.jpg

Michael Saylor

Hvězda bitcoinového světa Michael Saylor vystoupí na BTC Prague 2023!  Máme obrovskou radost, že můžeme oznámit nejzvučnější jméno BTC Prague 2023. Je jím Američan Michael Saylor, který naživo vystoupí v Evropě na bitcoinové akci vůbec poprvé.  Jeho firma MicroStrategy drží ve své rozvaze přes 130 000 BTC, což je zdaleka nejvíc ze všech veřejně obchodovaných společností. Saylor se věnuje bitcoinové osvětě a je považován za zásadní osobnost. Můžeme jej pomyslně přirovnat k Elonu Muskovi bitcoinového světa.  Spolu s ním na konferenci vystoupí také například podcaster Stephan Livera, podnikatel Giacomo Zucco nebo autor Knut Svanholm. Celkem v Praze bude přes 60 prvotřídních řečníků.

325483443-706487804185421-5967244983013858467-n.jpg

A další  bezmála 80 světových speakerů! Předají vám know-how a informace, díky kterým získáte náskok. Naživo uvidíte všechny vývojáře, podcastery, majitele byznysu i bitcoinery, jejichž slovo něco znamená.

100 firem v expo části
Do Prahy se přijedou prezentovat špičkové bitcoinové firmy z celého světa. Jejich produkty a řešení už používáte nebo v budoucnu používat budete. Po letech covidové izolace můžete na jednom místě osobně poznat firmy, značky a lidi, jejichž produkty mnohdy znáte jen z internetového světa. A osobní zkušenost, ta je vždycky nejlepší.

Super networking
Potkejte se nebo si rovnou domluvte schůzky s TOP osobnostmi a firmami z celého odvětví. V Praze budou všichni důležití lidé z Bitcoin komunity. Nikdy jindy nebude v Evropě takto na jednom místě lepší příležitost pro networking. To vše v přátelské atmosféře mezi bitcoinery a dalšími lidmi, kteří věří v to, co i vy.

Atmosféra, párty a plzeňské pivo
Dobře vědí, že skvělou konferenci dělá nejen nabitý program, ale i odpočinek a vynikající jídlo a pití. Po každém ze tří dnů chystají oficiální afterpárty. Doprovodný program navíc zahrnuje gaming zónu, výlety po Praze, koncerty a DJs. A k tomu budou čepovat to nejlepší pivo nejen v Evropě, ale rovnou i na světě – Pilsner Urquell.

ČTĚTE DÁLE

MODERNÍ TECHNOLOGIE V MEDICÍNĚ A ŘÍZENÍ ŽIVOTNÍHO STYLU

3. ročník akce LIFMAT s podtitulem Moderní technologie v medicíně a řízení životního stylu, se uskuteční 24. - 25. 10. v pražském CUBEX Centru.

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.