Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. května 2023, svátek má Vilém
BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

Čekají vás tři dny, 80 světových speakerů, 100 firem v expo části a hlavně nejdůležitější bitcoinová témata na jednom místě v PVA Expo Praha.

Zakladatelé největšího českého krypto eventu ChainCamp společně se SatoshiLabs připravují na tento rok konferenci a veletrh BTC Prague, kam zavítají přední světoví vyznavači kryptoměny Bitcoin. Akce se koná 8.-10.června v PVA Expo Praha. S promokódem PRAGMOON máš ke všemu 10% slevu na nákup vstupenek

Těšit se můžete na speakery

Jakub VEJMOLA alias Kicom je český youtuber a samozvaný bitcoin evangelista.  V únoru 2019 na YouTube založil Bitcoinovej Kanál, který je dnes jedním z největších na světě. Přístupnou formou zde popularizuje a vysvětluje bitcoin široké veřejnosti.

331524111-2510252115817384-6634396163959812415-n.jpg

Michael Saylor

Hvězda bitcoinového světa Michael Saylor vystoupí na BTC Prague 2023!  Máme obrovskou radost, že můžeme oznámit nejzvučnější jméno BTC Prague 2023. Je jím Američan Michael Saylor, který naživo vystoupí v Evropě na bitcoinové akci vůbec poprvé.  Jeho firma MicroStrategy drží ve své rozvaze přes 130 000 BTC, což je zdaleka nejvíc ze všech veřejně obchodovaných společností. Saylor se věnuje bitcoinové osvětě a je považován za zásadní osobnost. Můžeme jej pomyslně přirovnat k Elonu Muskovi bitcoinového světa.  Spolu s ním na konferenci vystoupí také například podcaster Stephan Livera, podnikatel Giacomo Zucco nebo autor Knut Svanholm. Celkem v Praze bude přes 60 prvotřídních řečníků.

325483443-706487804185421-5967244983013858467-n.jpg

A další  bezmála 80 světových speakerů! Předají vám know-how a informace, díky kterým získáte náskok. Naživo uvidíte všechny vývojáře, podcastery, majitele byznysu i bitcoinery, jejichž slovo něco znamená.

100 firem v expo části
Do Prahy se přijedou prezentovat špičkové bitcoinové firmy z celého světa. Jejich produkty a řešení už používáte nebo v budoucnu používat budete. Po letech covidové izolace můžete na jednom místě osobně poznat firmy, značky a lidi, jejichž produkty mnohdy znáte jen z internetového světa. A osobní zkušenost, ta je vždycky nejlepší.

Super networking
Potkejte se nebo si rovnou domluvte schůzky s TOP osobnostmi a firmami z celého odvětví. V Praze budou všichni důležití lidé z Bitcoin komunity. Nikdy jindy nebude v Evropě takto na jednom místě lepší příležitost pro networking. To vše v přátelské atmosféře mezi bitcoinery a dalšími lidmi, kteří věří v to, co i vy.

Atmosféra, párty a plzeňské pivo
Dobře vědí, že skvělou konferenci dělá nejen nabitý program, ale i odpočinek a vynikající jídlo a pití. Po každém ze tří dnů chystají oficiální afterpárty. Doprovodný program navíc zahrnuje gaming zónu, výlety po Praze, koncerty a DJs. A k tomu budou čepovat to nejlepší pivo nejen v Evropě, ale rovnou i na světě – Pilsner Urquell.

ČTĚTE DÁLE

Oslavte dítě v každém z nás s Lush produkty. Spousta zábavy a voňavé produkty pro všechny.

Vykoupejte se v duhových barvách, vyrobte si oblíbené zvířátko z FUN - multifunknčí mycí modelíny, či použijte bublifuk do koupele pro voňavé bublinky s Lush produkty, které si zamiluje každé dítko!

Top festivaly aneb léto v plném proudu

Prázdniny se pomalu blíží a to znamená dvě věci - divadla zavřou své brány a naopak se naplno rozjedou všemožné festivaly.
Reklama
reklama

Prague Armory: zábava, co má náboj

Moderní střelnice v Praze s nejširší nabídkou nejrůznějších zbraní a zaměřením na dokonalej zážitek i pro střelce bez zbrojního průkazu? Přesně to vám nabídne Prague Armory ve Vysočanech.

Bratislava region: Pojeďte s námi na dovolenou

Řekněme si, kdo by nechtěl mít dovolenou každý den? Odpočívat na pláži a vejít do svěží vody, kdy se mu jen zachce. Jíst kvalitní jídlo ak tomu pít vychlazený drink, nebo poznat zda zažít něco nového a nepoznaného. Romantické procházky bratislavským Starým Městem, kterému dala nesmazatelnou pečeť Marie Terezie. Bohatý kulturní program, kulinářské zážitky či degustace vynikajících malokarpatských vín. Je to místo nekonečných možností pro letní aktivity. V all inclusive destinaci, kde je vše jen na skok, objevíte vše, co k létu patří.

Lush představuje nové dárkové sety koupelových bomb inspirované Japonskem - Ippuku Dan a Ippuku Ryo.

Japonský koncept známý pod pojmem „ippuku“ spočívá v jednoduchém aktu krátké přestávky během dne. Podobně jako třeba vychutnávání doušku čaje během typického britského „čaje o páté“ je to malá, ale mocná dávka osvěžení, příležitost zpomalit a vychutnat si přítomný okamžik.