Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Hotel Thermal: Největší kongresové centrum v západních Čechách

Hotel Thermal: Největší kongresové centrum v západních Čechách

Největší kongresové centrum v západních Čechách poskytne stylové zázemí až pro 2 000 účastníků, říká Simona Jakubalová, event manager Hotelu Thermal. Hotel se tradičně zapojuje do organizace Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, největší mezinárodní kulturní akce v Česku. Zvolte si silného partnera, který vám pomůže ušetřit čas a naplní vaši vizi. V kongresovém centru hotelu Thermal najdete vše potřebné na jednom místě.

velky-sal-gallery-1.jpgVelký sál

Jaký je váš přístup ke kongresové turistice a obecně vaše zaměření na firemní klientelu?

Komplex hotelu Thermal se zaměřuje na různé segmenty trhu, mezi které patří mimo jiné i kulturní, společenské či vzdělávací akce. Jsme největším kongresovým centrem Západních Čech a nabízíme pro organizátory i účastníky akcí komplexní služby, abychom zaručili ten nejvyšší komfort. Kromě unikátních konferenčních prostor poskytujeme v rámci eventů vlastní kvalitní stravování, ubytování v centru Varů a pochopitelně i možnost relaxace – mluvíme přeci o lázeňském městě. :) Hotel Thermal je navržen tak, aby splňoval potřeby firemní klientely i těch, kteří hledají prostor pro odpočinek a rekreaci.

moser-gallery-1.jpgSalonek MOSER

Čím jsou vaše služby výjimečné? 

Snažíme se poskytovat individuální a personalizovaný přístup a služby na profesionální úrovni zaručující plynulý průběh akcí. Jedinečné brutalistní prostory přináší neopakovatelnou atmosféru, kterou si v sobě účastníci akce nesou ještě dlouho po návštěvě. :)

img-1130.jpegSimona Jakubalová, Event manager

Jaké služby nabízíte pro podporu u vás pořádaných akcí nebo koncertů?

Nabídka podpůrných služeb zahrnuje nejen propagaci na sociálních sítích, ale také možnost prezentace přímo v prostorách našeho hotelu a jeho blízkém okolí – nacházíme se ve frekventované lokalitě, což slibuje kvalitní dosah informací. Dále poskytujeme výraznou viditelnost na vlastních webových stránkách hotelu Thermal, což rovněž přitahuje další pozornost. Své úsilí zaměřujeme tak, abychom zajistili efektivní a komplexní podporu pro každou veřejnou událost, která se u nás koná. Už jenom zmiňovanou prezentací v hotelu můžeme najednou oslovit všechny ubytované hosty.

04-12-2023-thermal-zima10.jpeg

Jak velké je největší kongresové centrum v Západních Čechách?

Hotel Thermal poskytuje stylové zázemí až pro 2000 účastníků a nabídne ubytování ve 273 komfortních pokojích s jedinečným výhledem. I z tohoto důvodu se tu mohou konat akce různé velikosti a významu. Na prvním místě se patří uvést Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, ale velikou radost nám dělá spolupráce s Mattoni ½ Maraton Karlovy Vary či City Triathlon Karlovy Vary. To neznamená, že si k nám nenajdou cestu i menší akce. Stále častěji se na nás obrací místní firmy, které hledají příjemné zázemí a kvalitní služby třeba pro komorní pracovní snídani. :)

velky-sal-gallery-2.jpgVelký sál

Čím můžete zpříjemnit pobyt klientům po celodenním eventu? 

Věříme, že si každý najde to svoje, pokud si udělá čas a dopřeje si zvolnit tempo. Největším lákadlem je určitě venkovní vřídelní bazén se stoprocentní vřídelní vodou a saunový svět v přilehlém Saunia Thermal Resort. Celý areál, ale především oba venkovní bazény jsou otevřeny po celý rok a nabízí úchvatný výhled na město Karlovy Vary. Tato relaxační oáza poskytuje ideální prostor pro odpočinek a regeneraci, což je skvělý způsob, jak klientům zajistit maximální pohodlí a příjemný zážitek po náročném dni plném událostí. Nezapomínejme na vnitřní wellness s bazénem a dalšími třemi saunami. Klidná procházka po lázeňském centru Karlových Varů je neodmyslitelná. Je bonusem pro všechny návštěvníky Varů, hosté Thermalu mají navíc ideální startovní polohu.

pool-32x.jpgThermal bazén & Saunia

Jak hotel podporuje udržitelnost a odpovědný přístup k organizaci firemních akcí?

Zavádíme ekologická opatření zahrnující recyklaci odpadu a snahu o minimalizaci spotřeby energie. Mluvit můžeme například o využití tepla z vřídelní vody, které je tím pádem stoprocentním přírodním zdrojem. Také nabízíme možnosti využití moderních technologií pro snížení papírové dokumentace. Co se týče oblasti gastronomie, podporujeme regionální potraviny a výrobce, vyhledáváme lokální dodavatele a věnujeme pozornost sezónnosti surovin. Udržitelné praktiky se v rámci minimálního dopadu na životní prostředí celkově snažíme integrovat do každodenního provozu hotelu Thermal.

wellness-22x.jpgThermal Wellness

Prozradíte nám plány do budoucnosti v oblasti firemních akcí a konferencí?

V oblasti akcí má hotel Thermal ambiciózní plány. My za hotel se sami budeme v příštím roce opět snažit rozjet vlnu zábavy – v květnu se hosté mohou těšit na úspěšný Beer & Grill Fest, v září pak již na 4. ročník Thermal Street Food Marketu. Také stále funguje naše pravidelně nepravidelné promítání kvalitních filmových snímků s názvem Kino Thermal. Současně se chceme zaměřit na zdokonalování služeb, abychom mohli klientům v krátkodobém pronájmu poskytnout maximální pohodlí a technologickou vyspělost. Rovněž se chceme i nadále soustředit na udržitelnost a ekologickou odpovědnost v rámci organizace akcí. Celkově aspirujeme k tomu být ideálním místem pro akce, které kombinuje prvotřídní služby s moderním přístupem a ohleduplností k životnímu prostředí.

www.thermal.cz

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Adam Doležal: Vrátil jsem se k tomu, co mám na Sherlockovi rád.

Věčně vyprodaná Žena v černém či SEXMISE, kterou ocenili diváci i letos na Silvestra. Režisér Adam Doležal má v Městském divadle Kladno vysloveně perfektní skóre: co inscenace, to divácký hit. V sobotu 16. března navíc ke zmiňovaným inscenacím přibude další. Tentokrát to bude Adamova variace na shelockovské téma nazvaná Případ Sherlock, autorská detektivní komedie. Diváci se skutečně mají na co těšit.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja vás zvou na konferenci Probuď sílu duše

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

BTC Prague 2024. The biggest, most influential bitcoin event in Europe ever is happening again!

Building on the highly successful inaugural 2023 edition, BTC Prague returns to the capital of Czechia in June 2024 for yet another biggest Bitcoin-only conference in Europe.

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje své portfolio nemovitostí o polyfunkční trojdům Palác Bristol v centru Prahy

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje portfolio svého nemovitostního fondu Realita o Palác Bristol v centru Prahy. Jedná se o unikátní blok tří vzájemně propojených budov v blízkosti Staroměstského náměstí. Do fondu Realita, který je jedním z nejstarších profesionálně spravovaných realitních fondů v České republice, jehož zhodnocení od založení se na konci roku 2023 vyšplhalo na 94 procent, tak přibyde nově zrekonstruovaná nemovitost ve velmi lukrativní lokalitě, která zaručuje udržitelnost její hodnoty a stabilního výnosu.