Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. září 2023, svátek má Zlata
Jatka Fest 2023 v Pacově – 10. ročník s legendární kapelou Lucie

Jatka Fest 2023 v Pacově – 10. ročník s legendární kapelou Lucie

Festivalová sezóna se blíží a připravuje se na svůj největší a nejúžasnější festival dosud – Jatka Fest 2023. Letos bude festival pořádán již po desáté, což z něj dělá zvláštní a významnou událost.

339907650-135275009479282-4609095706095885169-n-1.jpg

Jatka Fest 2023 se bude konat na krásném prostředí pacovského zámku v období od 29. června do 1. července 2023. Tato zámecká lokalita dodá festivalu neopakovatelnou atmosféru, kterou si návštěvníci zamilují.

Letošní ročník festivalu nabídne celou řadu neuvěřitelných vystoupení, která zahrnují kapely jako jsou Lucie, Čechomor, Kandráčovci, Wohnout, Pokáč, UDG, Pekař, Peshata, Jakub Děkan, Totální Nasazení, Voxel, Vesna, Sám sebou, Tlustá Berta a Prync Hector. Lucie vystoupí ve čtvrtek večer.

jatka7.jpg

Jatka Fest 2023 slibuje, že zůstane věrný svému jménu a poskytne festivalovým návštěvníkům skutečně neuvěřitelný zážitek. Nabídne nejen fantastickou hudbu, ale také bohatý doprovodný program pro děti, který zahrnuje například skákací hrad, malování na obličej a různé soutěže. Pro dospělé jsou připraveny různé atrakce, jako jsou stánky s občerstvením a nápoji, stánky s originálním zbožím a další.

Vstupenky na Jatka Fest 2023 jsou nyní k dispozici na oficiálních webových stránkách festivalu. Všem lidem, kteří si původně koupili vstupenky na 2 dny, platí automaticky vstupenky na 3 dny.

jatka-fest-1.jpg

Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou využít stanové městečko, je k dispozici oplocené a hlídané prostředí, které se nachází těsně u areálu festivalu. Vstup do stanového městečka mají povolen jen lidé s platnou páskou. V tomto prostoru je k dispozici základní sociální vybavení.

ČTĚTE DÁLE

Fun aréna – Svět zábavy v srdci města

Pražská Fun Arena, nedávno otevřené zábavní, kulturní a eventové centrum, se rychle stává jedním z nejatraktivnějších míst, pro zábavu a společenské události v centru Prahy. Ten to tak trochu jiný svět, nacházející se v samém srdci města, v budově bývalé automatické telefonní ústředny v ulici Petrská na Praze 1, otevřel své brány v prosinci 2022 a od té doby přináší návštěvníkům jedinečné zážitky v cyberpunkovém stylu. Na čtyřech podlažích nabízí návštěvníkům plno netradiční zábavy a kulturního vyžití.

Prodlužte si léto v Aquapalace Praha

Moře zábavy pod jednou střechou.
Reklama
reklama

Bez zábradlí v této sezóně nabídne zajímavé tituly a přivítá nové tváře

Novou, v pořadí již 32. divadelní sezónu odstartuje pražské Divadlo Bez zábradlí francouzskou komedií Ivana Calbéraca s názvem Láska z mládí, již uvede v české premiéře 25. a 26. září. V hlavní roli se představí Roman Zach, pro kterého je tato inscenace režijním debutem. Jak k této situaci došlo?

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?

Sněhová královna: muzikál na ledě pro celou rodinu

Agentura SHOW N1 AGENCY ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, přináší do České republiky muzikál na ledě pro celou rodinu SNĚHOVÁ KRÁLOVNA, inspirovaný slavným příběhem od Hanse Christiana Andersena. O tom, co přesně na návštěvníky čeká, jsme si povídali s pořadatelem muzikálu Vladimírem Baryshevem.