Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
LEVELS v Máji Národní: Adrenalinová bomba plná analogových  a digitálních her, nekonečné zábavy a zážitků

LEVELS v Máji Národní: Adrenalinová bomba plná analogových a digitálních her, nekonečné zábavy a zážitků

LEVELS představuje zcela ojedinělý koncept rozsáhlého herního a zábavního centra, jaký Praha dosud nezažila. Ve 3. a 4. patře zrekonstruovaného obchodního centra Máj Národní se otevřelo zcela unikátní centrum o rozloze 5 000 m2 s nekonečnými možnostmi her, zábavy a zážitků pro všechny generace. Nejmodernější arkádovky, nejlepší simulátory F1, The Racing Hub, autodráha, taneční stage Pump It Up, herní PC, 18jamkový minigolf, šipky, biliard, air hokej… A mnoho dalšího. Ať už jste dospělý, dítě, hráč nebo parta přátel, v LEVELS si každý najde to své.

minigolf1.jpg

„LEVELS otevírá své brány s širokou paletou atrakcí a zážitků pro všechny věkové skupiny! S až 200 arkádovými hrami, 6 terči na šipky, autodráhou až pro 10 závodníků, 24 nadupanými herními PC a možností vyhrát věcné ceny nabízíme nekonečné možnosti zábavy. Zažijte adrenalinové okamžiky v F1 simulátorech a projděte si 18 jamek minigolfu, které vás dostanou do příjemného rytmu. To vše doprovázíme speciálním programem, který vám pomůže vytvořit nezapomenutelné vzpomínky plné emocí a radosti. Přijďte s námi sdílet váš svět zábavy a využijte možnost vyhrát skvělé věcné ceny,“ zve David Jelínek, Head of Gaming LEVELS.

Atrakce v LEVELS jsou v mnohém jedinečné. Například maximálně realistické simulátory jízdy ve Formuli 1 pocházejí z Itálie a při tréninkách je používají přímo piloti F1. Speciální systém a design herny šipek byl vyroben na míru v Anglii a do šesti terčů se hráči trefují šipkami, které nemají plastové hroty.

dsc03042.jpg

Na dobití energie návštěvníkům poslouží pestrá gastro nabídka v americkém stylu. „Specifickým aspektem restaurace v LEVELS bude sdílení. Kdo přijde ve velké skupině, může ochutnat klidně celé menu. V nabídce bude mimo jiné obrovský dvoulibrák burger pro více osob, jako přílohu si gameři mohou vybrat například zeleninu v tempuře, hranolky nebo domácí chipsy. Budeme podávat i marinovaná žebra, křupavá kuřecí křídla, různé speciality od burgerů přes hovězí hrudí až po zapečené nachos. Do otevřené kuchyně mohou nahlédnout všichni návštěvníci,” říká šéfkuchař Karel Caldr. 

K dispozici budou rovněž 4 bary, z nichž každý má vlastní menu. Rekordmanem je dvoupatrový Infinite Bar o celkové výšce 7,593 metrů s 904 vystavenými lahvemi, což je nejvíce v České republice. Dalším aspirantem na zápis do české knihy rekordů je křišťálový kostlivec dlouhý 4,8 metru, který ještě letos ozdobí Hell Bar. Na schodišti mezi bary je umístěn foto-point – ideální místo pro pořízení památky na nezapomenutelné chvíle prožité v LEVELS.

Více informací na www.levelsprague.com

Od otevření 24. 6. funguje Máj Národní v testovacím provozu.

billiard.jpg

9 FLOORS OF FUN
Jedinečná zábavní šou přichází. 9 pater nekončící zábavy a zážitků na vás čeká od června v obchodním centru Máj Národní. V expozici Back in Time se dostanete díky stroji času do staré Prahy. Pokud vás historie nebaví, vyrazíte do Heroes Parku – světa, kde vládnou superhrdinové. Nejmenší návštěvníci se sklouznou super dlouhou vnitřní skluzavkou a pohrají si v nejbarevnějším dětském světě u nás. Milovníci her si budou muset vzít několik dní dovolené v práci, neboť na ně čekají stovky arkádovek z celého světa, nejmodernější závodní simulátory či nadupané počítače. A k tomu všemu si můžete dát třeba obří burger, kvalitní steak, nebo jen (pizzu), co víc si přát. DJ stage vám bude hrát k lepším výkonům v minigolfu, šipkách a kulečníku. Na zakončení nezapomenutelného dne si dáte jeden z našich vymazlených drinků, tapas nebo nachlazené šampaňské v restauraci, kde budete mít celou Prahu jako na dlani.

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry