3. března 2026, svátek má Kamil
Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

-mg-5183.jpg

Jak jsem potkal ďábla: 2.10. od 19:00

Autorská inscenace tvůrčí režijně-dramaturgické dvojice Petra Svojtky a Jiřího Janků vznikla přímo pro Městské divadlo Kladno, kde bude uvedena ve světové premiéře. Inscenace je poctou Otovi Pavlovi, jehož život je spjatý nejen s Buštěhradem ale s oblastí Kladenska obecně. Inscenace přiblíží nejen dílo jednoho z klasiků české literatury, ale i jeho nelehký životní osud, který poznamenaly události II. Světové války, nástup komunismu i psychické problémy a traumata.

Chci koupit vstupenku

-mg-5052.jpg

Eva tropí hlouposti: 3.10. od 19:00

Retro komedie podle humoristického románu Fan Vavřincové (mimo jiné autorky scénáře k seriálu Taková normální rodinka), jejíž dramatizace vznikne přímo pro herecký soubor Městského divadla v Kladně.

Chci koupit vstupenku

-mg-3004-edited.jpg

Kdo by neznal potrhlou Evu, která se vydává za sekretářku, aby získala pro svou milovanou tetičku Pa návod na pěstování Záhorských růží? Díky jejím ztřeštěným nápadům se do příběhu zaplétá také Evin bratr Michal, celá rodina Záhorských, mladá dívka Eliška a mnoho dalších postav a vzniká tak bláznivá změť mnoha hloupostí, omylů a nedorozumění. To vše v neodolatelném rytmu swingu.

-mg-2473-edited.jpg

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Komedie Poberta s covidem jako švejkovskou kulisou vstupuje do kin 6 let od vyhlášení prvního nouzového stavu v republice

Skoro přesně na den 6 let od vyhlášení prvního nouzového stavu v České republice, 5. března 2026, vstoupí do kin zlodějská komedie Poberta. Celovečerní debut režiséra Ondřeje Hudečka je sice první český film z covidu, v němž vznikl jeho scénář, ale nikoliv o covidu. Tvůrci ho s odstupem doby natočili v roce 2024. Ve filmu s prvky černé komedie, satiry či krimi Matyáš Řezníček alias zlodějíček Lupyn spřádá se svými kumpány pod rouškou probíhající pandemie „byznysový plán“, který má menším firmám pomoct odvrátit krach. S místním mafiánem (Stanislav Majer) i úplatným policajtem (Václav Neužil) v patách, a hlavně s vidinou na nový život se svou láskou Tamarou (Denisa Barešová), se sympatický „antihrdina“ Lupyn ocitá ve spirále absurdních a humorných situací.

Dialog minulosti s budoucností: Festival Věčná naděje rozezní Španělskou synagogu díly terezínských autorů

Hudební festival Věčná naděje pokračuje ve své misi oživovat díla autorů tvořených v nesnadných podmínkách a propojovat je se současnou špičkovou interpretací. V sobotu 7. března 2026 v 19:30 se v magických prostorech Španělské synagogy uskuteční koncert, který slibuje mimořádný duchovní i estetický zážitek. Tenorista Jan Petryka, klavíristka Johanna Haniková a smyčcové kvarteto Ineo Quartet představí program s podtitulem „Pavel Haas, Viktor Ullmann a dialog minulosti s budoucností“.

Vánoce a příchod nového roku s OsmanymLaffitou

Populární módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita přichází s vánočním speciálem plným osobitých historek, nadhledu a typického nekorektního humoru.

Legenda italské popové hudby míří do Prahy

Nezaměnitelný hlas a ikona italské hudební scény Al Bano vystoupí v Praze u příležitosti oslav 50 let na hudební scéně. Diváci se mohou těšit na mimořádný večer plný emocí, vášně a středomořské atmosféry.

Pocta jedné z největších hudebních ikon současnosti

Divadlo Broadway přivítá mimořádnou koncertní show Adele Tribute – Hometown Glory, která přináší autentickou hudební poctu světově proslulé zpěvačce Adele.

ZÁBAVA NA NOVÉ ÚROVNI

Hledáte v centru Prahy místo, které má opravdu styl a energii? LEVELS Prague - největší indoor zábavní svět v Evropě - posouvá definici zábavy.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.