Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
MLÝN KARLŠTEJN, BELVEDERE, ARISTON: tři dokonalá místa pro Váš večírek

MLÝN KARLŠTEJN, BELVEDERE, ARISTON: tři dokonalá místa pro Váš večírek

Firemní či vánoční večírky jsou především formou poděkování zaměstnancům za jejich celoroční práci a příležitost strávit neformální společný čas s kolegy či obchodními partnery. Mnozí zaměstnanci se proto těší, že konečně po náročném roce se budou moci se svými spolupracovníky setkat i mimo práci a zastavit se v pracovním shonu.

lu8-8400.JPG

Plánujete své zaměstnance odměnit večírkem a nenašli jste vhodné místo? Máme tu pro Vás tři skvělé typy, kde můžete uspořádat zajímavé firemní akce.

Romantický hotel Mlýn Karlštejn se nachází na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Ideální místo na soukromé večírky s 21 stylově zařízenými pokoji, privátním wellness, soukromou Zoo, romantickou restaurací s krbem a klimatizovaným salónkem.

img-4492-62cfe095ddfc4.png

Hotelový areál také nabízí terasu s výhledem na jez řeky Berounky a 2.500 m2 velký ostrov s romantickým altánkem, BBQ grilem a party stanem. Hotel Mlýn zajistí veškeré cateringové služby i doprovodný program na váš večírek. Ať už se rozhodnete pro letní akci s grilováním na ostrově či zimní vánoční večírek s tématikou, bude to nezapomenutelný zážitek.

hotel-belvedere-function-hall-2018-02.jpg

Hotel Belvedere centrálně umístěný nedaleko Pražského hradu s přímým a rychlým spojením do historického i obchodního centra Prahy. 149 moderně vybavených pokojů včetně exekutivního patra s odděleným vchodem a vlastním Lobby. Nachází se zde velký společenský sál s galerií a tanečním parketem s kapacitou až 400 osob.

hotel-ariston-breakfast-room-2017-03.jpg

Dále hotel nabízí multifunkční klimatizované konferenční centrum Memphis s kapacitou až 100 osob, které je vybaveno nejmodernější technikou, vysokorychlostním WI-FI, LED osvětlením s možností výběru barevných schémat, ozvučením. Hotel Belvedere je ideální místo nejen pro školení, semináře, workshopy, ale i plesy či firemní večírky.

hotel-belvedere-conference-center-memphis-2018-02.jpg

Hotel Ariston v historické čtvrti starého Žižkova s ideální polohou nedaleko obchodního a historického centra Prahy. Hotel nabízí 116 pokojů situovaných do dvou budov z konce 19. století a prostorný historický sál s kapacitou až 250 osob. Součástí sálu je předsálí s vlastním barem, šatnou a technickým zázemím pro divadelní představení. Dokonalé místo v centru pro pořádání plesů či firemních večírků s živými vystoupeními.

www.hhotels.cz

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Fun aréna – Svět zábavy v srdci města

Pražská Fun Arena, nedávno otevřené zábavní, kulturní a eventové centrum, se rychle stává jedním z nejatraktivnějších míst, pro zábavu a společenské události v centru Prahy. Ten to tak trochu jiný svět, nacházející se v samém srdci města, v budově bývalé automatické telefonní ústředny v ulici Petrská na Praze 1, otevřel své brány v prosinci 2022 a od té doby přináší návštěvníkům jedinečné zážitky v cyberpunkovém stylu. Na čtyřech podlažích nabízí návštěvníkům plno netradiční zábavy a kulturního vyžití.

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?