Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Moderní technologie a design v harmonii s udržitelností: Cubex Centrum Praha na špičce trendů udržitelného rozvoje

Moderní technologie a design v harmonii s udržitelností: Cubex Centrum Praha na špičce trendů udržitelného rozvoje

Kousek od centra Prahy na Pankráci se nachází multifunkční prostor, který se vyznačuje moderními technologiemi a inovativním designem, které jdou ruku v ruce s udržitelností.

1_12.jpg

Cubex Centrum Praha je ideálním místem pro různorodé akce – od konferencí a kongresů, přes workshopy a prezentace až po galavečeře či koncerty, a to až pro 1 700 osob. Tento výjimečný prostor zaujme také proto, že je inspirován českou kubistickou architekturou, což se odráží v celém interiéru. To je ale jen začátek toho, co byste o tomto unikátním místě měli vědět.

Špičková moderní technologie

Jeho jedinečnost, čistota interiéru a moderní audiovizuální technologie vytvářejí ideální podmínky pro prezentací produktů, služeb a firemního brandu v nejmodernějších formách.

Cubex Centrum Praha není pouze prostor, ve kterém bude vaše akce vypadat skvěle. Bude vypadat přesně tak, jak jste si ji vysnili. „Dokážeme se totiž přizpůsobit prakticky jakémukoliv přání klienta, ať už jde o rozložení prostoru nebo jeho barevnou identitu,“ říká Alexandra Koterová, marketingová manažerka Cubexu. A dodává: „Cubex nabízí několik unikátních technologií a profesionální zázemí, které jinde nenajdete. Můžeme se pyšnit například trvale instalovanou LED stěnou o rozměru 44 metrů čtverečních, velkoformátovými a panoramatickými projekcemi až do 360 stupňů v hlavním sále, světelným konceptem Chameleon, který přizpůsobuje barevnost prostor požadavkům klientů a dalšími moderními technologiemi pro jedinečné akce.“

2_7.jpg

Kromě toho se mezi unikáty centra řadí tzv. Media Wall. V hlavním foyer vás zaujme tato impozantní projekční stěna o rozloze více než 100 metrů čtverečních, na niž klienti mohou umístit jakékoliv sdělení či jinou formu vizuální prezentace. Kvalitu obrazu na této stěně zajišťuje pět projektorů s rozlišením 4K.

6_6.jpg

Kvalita bez kompromisů – Udržitelný trend v Cubex Centru Praha

Cubex Centrum Praha si nezískává oblibu pouze díky moderním technologiím, ale také díky své udržitelnosti. Je totiž jediným multifunkčním prostorem v České republice, který se nachází v budově s prestižním certifikátem LEED Platinum. Certifikát LEED ® (Leadership in Energy and Environmental Design) je jedním ze dvou celosvětově nejrespektovanějších certifikačních systémů v oblasti mezinárodně uznávaných standardů navrhování a výstavby environmentálně šetrných a udržitelných budov (tzv. zelených budov). 

3_5.jpg

Budova má dokonce certifikát nejvyšší kategorie LEED Platinum, který může být udělen pouze budovám, které dosáhnou nejvyšších standardů v oblasti energetické efektivity, environmentálního ohleduplného designu, úspory vody, nebo například kvality vnitřního prostředí a udržitelného rozvoje.

5_4.jpg

Dostání náročným kritériím,musí plnit i samotný Cubex.

„Za zmínku rozhodně stojí, že budova Trimaran, ve které sídlíme, disponuje certifikátem zaručujícím 100 % využívání elektřiny z obnovitelných zdrojů, což nám umožňuje snížit závislost na fosilních palivech. Na splachování toalet používáme dešťovou vodu, čímž minimalizujeme spotřebu pitné vody. Díky vysoce výkonné fasádě s vnější ochrannou proti slunci jeoptimalizována tepelná regulace budovy, v létě je tak potřeba méně chladit, v zimě naopak méně topit. Naše sály jsou vybaveny systémem pro úsporné využívání teplotně upraveného vzduchu a veškeré prostory využívají energeticky úsporné LED osvětlení,“ zdůrazňuje Alexandra Koterová.

www.cubexcentrum.cz

cubex-logo.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

ČTĚTE DÁLE

Co uvařit z pokladů farmářských trhů?

Líné sobotní ráno se protáhlo do oběda a vy si domů nesete náruč skvělé zeleniny, masa a křupavého pečiva. Dostali jste se totiž na farmářské trhy a z nich nikdo neodchází s prázdnou. Ale nebojte, s našimi tipy na rychlé recepty si pochutnáte a nic nepřijde nazmar.

HighLight je místem, kam se budete chtít vrátit

Místo, kde můžete zrealizovat cokoli a vždy bude Vaše akce jedinečná a nezapomenutelná. HighLight je totiž místem, kam se budete chtít vrátit.

Český ekonom Dominik Stroukal: Bitcoin se ukázal jako fungující alternativa

Je bývalým ředitelem Liberálního institutu a zá- roveň českého a slovenského Ludwig von Mises institutu. Byl hlavním ekonomem v bance a dvou finančních společnostech. Spolu s Janem Skalickým napsal první českou knihu o Bitcoinu a dalších kryptoměnách, později mu vyšly i knihy Ekonomické bubliny a Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny. V současné době vyučuje na Metropolitní univerzitě v Praze. V rozhovoru český ekonom Dominik Stroukal (36) vysvětluje nejen, co jsou to kryptoměny a kde se vzaly, ale také radí, do čeho by lidé měli investovat i to, proč má v ruce dva čipy.

Pro naše klienty chceme být symbolem jistoty

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) již od září představí světu svoji novou identitu. O jejích prioritách a nejdůležitějších hodnotách ve vztahu ke klientům hovoří v obsáhlém rozhovoru generální ředitel Radovan Kouřil. Dotkneme se však také současné situace a budoucího směřování celého sektoru zdravotního pojištění. Je dnešní finanční nastavení v něm udržitelné? Jakou roli zde hraje umělá inteligence a moderní technologie vůbec? A podle čeho by se měli potenciální klienti rozhodovat ve volbě zdravotní pojišťovny?

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.

Kojibakers: aneb produkty plné enzymů z plísně koji

Patnáct let pracoval na manažerských pozicích v IT společnosti a neuměl si představit, že by neměl jistotu stálého měsíčního platu. Zejména když se mu postupně narodily čtyři děti, jedno z nich handicapované, které od narození vyžaduje skutečně velkou péči. Postupně ale přišlo několik věcí, které jeho pohled na věc měnily, proto se rozhodl podat výpověď a pustil se do podnikání. Miloslav Laštovička založil v roce 2019 spolu s dvěma kolegy firmu Kojibakers, inspirovanou japonskou tradicí, která vyrábí za pomocí ušlechtilé plísně koji fermentované potraviny jako například miso, miso polévky, shiokoji a další. Ty momentálně dodávají jak do českých domácností, tak i do známých restaurací „Věříme, že tato unikátní »banka enzymů« má co nabídnout nejen v Asii, ale i zde v našich podmínkách,“ říká Laštovička.