Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada
Mywoodstyle: S láskou ke dřevu

Mywoodstyle: S láskou ke dřevu

Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl. 

79681570-2174268726211079-432376324783341568-n.jpg

Celý příběh začal v roce 2019, kdy jsme postupně začali plánovat naši svatbu. Samozřejmě jsme ji chtěli mít po všech stránkách originální, proto jsme začali přemýšlet, jak toho dosáhnout. Chtěli jsme něco opravdu jedinečného, čím si budeme náš den D navždy připomínat. Začali jsme tedy vymýšlet naše první dřevěné fotoalbum, které jsme chtěli využít jako svatební knihu na památku. Hlavním účelem bylo lepit na stránky fotoalba různé fotografie, psát vzkazy a přání do manželství. Z našeho prvního výrobku jsme měli ohromnou radost, protože mělo na svatbě veliký úspěch. Tehdy nás to napadlo, vytvořili jsme něco originálního. Rozhodli jsme se proto o sdílení na sociálních sítích, po kterém jsme na fotoalbum dostali samé pozitivní ohlasy. Oba jsme totiž velice podnikaví, proto to nemohlo dopadnout jinak, než že jsme se do toho pustili po hlavě. Rozhodli jsme se tedy pořídit vlastní speciální tiskárnu na dřevo a výrobu začít pomalu rozšiřovat. Nejvíce na tom všem nás okouzlil potisk bílou barvou, který je velmi netradiční a jedinečný. O produkty byl ohromný zájem, proto jsme se rozhodli vytvořit eshop, na kterém budeme naše produkty nabízet. Nejvíce jsme se zaměřili na různé svatební produkty a dekorace. Co se týče svatebního fotoalba, to našim zákazníkům vyrábíme na míru, přesně podle jejich představ. Na výběr máme z více variant. Jedná se o desky z břízy, topolu a dubu. Ke každému fotoalbu je také možné si vybrat různé barevné varianty papíru, které jsme vybírali tak, aby se hodili ke všem druhům desek. Součástí fotoalba můžou být i další doplňky, jako jsou například fotorůžky na nalepení fotografie, nebo fix na případné popisky. Pokud má fotoalbum posloužit jako dárek někomu druhému, je zde možnost si na vnitřní stranu desek napsat věnovaní, kterým budete chtít obdarovaného potěšit. Můžete si tak sami vytvořit osobitý  produkt podle Vašich představ. 

img-2430_1.jpg

Úspěchy se dostavily velmi rychle. Už první rok jsme vytvořili pro naše zákazníky tisíce fotoalb. Každému zákazníkovi na míru, s různými motivy. Velmi brzy jsme naši nabídku rozšířili o spoustu nových svatebních produktů ze dřeva. 

style-briza-2.jpg

Když jsme přemýšleli nad originální formou svatebního oznámení, napadlo nás vyrábět je právě ze dřeva. Po dlouhém přemýšlení a plánování, jak tuto myšlenku zrealizovat, jsme přišli na správný způsob. Materiál, z kterého je budeme vyrábět, bude dřevěná dýha. Nyní máme na výběr ze dvou variant. Jedná se o hnědý americký ořech s bílým potiskem a o světlou variant dýhy z dubu s potiskem černým. 

321694442-821926968892877-6190434571925628630-n.jpg

I přes obrovský zájem jsme postupem času chtěli oslovit i jinou skupinu zákazníků. Proto jsme se začali zaměřovat i na rodiny s dětmi. Vytvořili jsme plnou škálu dalších produktů. Soustředíme se jak na děti, tak i na různé doplňky do domácnosti, jako jsou například dubová prkénka, nebo dřevěné nástěnné hodiny. Z dětského světa se zaměřujeme převážně na dřevěné desky s fotografií, dřevěné jmenovky na stěnu, které jsou vyřezávané na laseru a mnoho dalšího.

tttt.jfif

 I přesto, že jsme produktů měli spoustu, stále jsme přemýšleli, čím naši nabídku ještě obohatit. Povedlo se nám to v loňském roce, kdy nás napadlo vyrábět věci z papíru. Říká se přeci, že papír je také „jakási jiná forma dřeva.“ Opět jsme se zaměřili na netradiční formu grafiky a použití kvalitního papíru. Rozšířili jsme se tedy o svatební papírová oznámení, jmenovky a mnoho dalšího. 

6-h_1.jpg

Jelikož naši práci děláme s láskou, velikou radost nám dělají pozitivní ohlasy a recenze od našich zákazníků. Spoustu jich naleznete na našem eshopu. Cílíme na originalitu produktu, proto každému zákazníkovi zpracujeme návrh na míru podle jeho představ a přání. Pokaždé tak vznikne originální produkt, ke kterému má každý osobní vztah. 

love-briza-hneda_1.jpg

Naše produkty vyrábíme s osobním přístupem a láskou ke dřevu.

20210813-17-44-19-1520_2.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Nejlepší valentýnské dárky

Slavíte Valentýn? Někdo říkal, že je to jen nějaký svátek z Ameriky, ale co kdyby přeci jen Vaše drahá polovička nějaký ten dárek očekávala? Přinášíme tipy na valentýnské dárky.

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.
Reklama
reklama

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

Švandovo divadlo na Smíchově

Velký bratr tě sleduje. Švandovo divadlo uvede inscenaci 1984, adaptaci slavného románu George Orwella.

BTC Prague: Největší bitcoin akce v Evropě

Čekají vás tři dny, 60 světových speakerů, 100 firem v expo části a hlavně nejdůležitější bitcoinová témata na jednom místě v PVA Expo Praha.