Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
QUIX: Trendy vizuální prezentace firem či produktů

QUIX: Trendy vizuální prezentace firem či produktů

Asi většina z nás si vzpomene, jak jsme stáli s fixou před flipchartem a zrychleně psali a kreslili různé linky či křivky. Ano, souhlasím, bylo to krásné, lehce romantické a na jemnou vůni lihu také nelze jen tak zapomenout. Ale zkusme překonat sami v sobě jistou dávku tradiční české nátury ve stylu hlavně ať to moc nestojí nebo ono to stejně nějak dopadne. Tak jen pár slov, jak to vidíme v rychlosti my.

7.jpeg

Určitě se shodneme, že kolem nás vyrostla skoro nekonečná stěna různých realit, ať už rozšířených, virtuálních či holografických nebo i nepříjemných realit. A právě prolínání těchto „světů“ je či může být skvělou formou pro vaši prezentaci firmy či produktu. Které lze tedy využít? 

8-2.jpg

HOLOGRAFICKÁ PROJEKCE

Jedná se stále o vizuální klam, kdy divák má pocit, že předměty levitují v transparentním prostoru. Asi nejvíce reálné zobrazení poskytuje FogScreen, kde opravdu dochází k projekci „do vzduchu“, kterým lze procházet tam a sem, sem a tam. Levnou variantou může být například prezentace v holografickém stojanu, který už pracuje na základě optického klamu. Ale výstup je velmi obrazově čistý a efektní. Nejsložitější variantou jsou velké holografické projekce, kde se pracuje s „neviditelným“ projekčním materiálem ve formě folie či sítě. Ale zase výstup stojí za to, zvláště, pokud vyladíme vizuální obsah a případně i pohybovou choreografii.

6-3.jpg

AVATAR PREZENTACE

Zde se může splnit jeden z vašich snů. Ano, během několika minut vás převedeme do digitální podoby a vytvoříme vašeho avatara, kterého můžete ovládat vy nebo i někdo jiný. Má to mnoho skvělých výhod. Můžete být tam i jinde, můžete procházet všemi možnými i nemožnými světy, můžete mluvit sám se sebou, prostě moc prima realita. Například když jako uživatel čehosi tady na Zemi můžete mluvit s uživatelem, který je v čase o 100 roků dále. 

3-2.jpg

LED SCREEN

Nejznámější technologie, kterou asi všichni známe, všichni jsme ji viděli. Ale dá se postavit do různých tvarů, forem, lze připravit obsah, který bude reagovat na vaše slova či pohyby. Je to projekce, která je vidět i za denníhosvětla a navíc krásně svítí…

5-2.jpg

VIDEOMAPPING

Nekonečně skloňované slovo. Dnes už se nejedná jenom o klasickou projekci na fasádu domu, lze mapovat naprosto cokoliv. Od automobilu přes figuríny až po jídelní stůl. Ostatně tablemapping je jedna ze skvělých možností prezentace. Lze tak kultivovaně sloučit estetický zážitek s tím gurmánským. Případně je velmi efektní, pokud postavíme například maketu produktu, který následně odprezentujeme podle dobře sestavené projekce.

Takže pokud máme občas pocit, že právě ta naše realita není úplně košer, stačí zamumlat nějakou mantru a rázem se můžete ocitnout ve vizuálním chrámu všeho/míra.

4-2_1.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

6.11.2022 19:30

Rozmarný duch

10.11.2022 20:00

Tallies

12.10.2022 21:00

DJ Krush

ČTĚTE DÁLE

Kde uspořádat ty nejlepší firemní akce, večírky, eventy?

Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i jemuž by se vaše faux pas mohlo připomenout zrovna ve chvíli, kdy by začal rozhodovat o finančních odměnách. Ale nebojte, nebudeme ani za mravokárce. Přirozeně chceme, abyste se skvěle bavili ve stylovém prostředí a ideálně parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.

Budějovický Budvar: pivovar nás všech

S Alešem Dvořákem, létajícím sládkem národního pivovaru Budějovický Budvar nejen o pivu, ale i o národní hrdosti a spolupráci s minipivovary.
Reklama
reklama

Hotelový Spa & Wellness Komplex Bristol Royal

V srdci lázeňského města Karlovy Vary, jen pár minut chůze od karlovarských léčivých pramenů se nachází hotelový Spa & Wellness komplex Bristol Royal, jehož historie sahá až do 18. století. Tvoří jej 5 čtyřhvězdičkových hotelů (Bristol Palace, Královská Vila, Georgy House, Vila Tereza a Bristol) a 1 pětihvězdičkový hotel (Vila Livia). Všechny budovy jednotlivých hotelů jsou mezi sebou vzájemně propojeny důmyslným systémem koridorů. K významným návštěvníkům budov komplexu Bristol Royal patřili např. Arcivévoda František Albert, rodina hraběte Kinského, pruský princ Vilém, Sigmund Freud a v neposlední řadě rakouská císařovna Sissi.

Slovanský dům: ideálním místem v centru na Prahy na společenské a obchodní aktivity

Již od roku 1797 je budova Slovanského domu díky své lokalitě v samém centru Prahy místem významných společenských a obchodních aktivit. S více než 1700 m2 unikátních prostor v historické budově nabízí Empire Hall perfektní místo pro galavečeře, svatby, konference, společenské akce či firemní setkání.

Kotelna v areálu Uhelného mlýna, eventový prostor kousek za Prahou

Během celého 20. století tu hned vedle železniční trati Praha-Drážďany v tisících rukou cinkaly šroubky a libčický industriální park se svým lomozem a dalekým dosahem patřil k významným průmyslovým srdcím, přeživším staré mocnářství. To však s koncem jedné a posléze i další historické éry dotepalo až téměř do úplného ticha, které nakonec před dvaceti lety ještě spláchly povodně. Ale nikdy není pozdě a část dříve průmyslového areálu Libčických šroubáren vstala z popela! Objekty Uhelného mlýna a Kotelny důstojně ožily k novým potřebám dnešního světa a staly se vyhledávaným místem pro konání firemních a společenských akcí.