Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. října 2022, svátek má Justýna
Resort Hulín nabízí ubytování v srdci přírody

Resort Hulín nabízí ubytování v srdci přírody

Máte chuť uniknout z ruchu velkoměsta? Hledáte místo pro firemní teambuilding či svatbu uprostřed přírody? Pak je pro vás resort Hulín nacházející se v Jesenici ve středních Čechách, tím ideálním místem. Díky rozsáhlému sportovnímu vyžití, mini zoo či bazénu si tu na své přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i sportovci či firmy.

t1.jpg   t4.jpg

 „V našem resortu pořádáme svatby, teambuildingy, ale i rodinné pobyty pro rodiče s dětmi se sportovním vyžitím - venkovní bazén, tenisový kurt, beachvolejbalové hřiště, sportovní rybolov a v případě špatného počasí zde máme i 3 bowlingové dráhy,“ láká k pobytu v resortu Hulín, který je rodinnou firmou, Patrick Hejsek.

22096012-1848834375133264-3111227495344164086-o.jpg

 

Mini zoo i restaurace 

Kromě výše vyjmenovaného zde můžete navštívit i místní mini zoo, kde nechybí lamy, velbloudi, oslíci, kozy, nosálové, králíci, poníci, pávi, či ozdobné ptactvo jako kachny a bažanti.

zoo2.jpg

„Jsme milovníci zvířat a víme, že i malé děti jsou z nich nadšené, proto přišla tato myšlenka, abychom i dětem zpestřili pobyt. O zvířata se staráme sami. Jsou na nás zvyklá a v případě potřeby máme k dispozici veterináře,“ vysvětluje Hejsek, jenž resort s kapacitou 95 lůžek provozuje již několik let se svou přítelkyní. 

r1.jpg  r2.jpg

V Hulíně nechybí ani velká restaurace, která pojme až 100 hostů, takže velká svatba není problém. Každý si zde může vybrat z široké nabídky minutkových i hotových jídel, přičemž nejoblíbenější je momentálně hamburger v domácí bulce a pak vepřová žebra.

Cyklostezky a zámky 

Resort Hulín se nachází v malebném prostředí středočeského kraje nedaleko Sedlčan a v okolí je tak spousta zajímavých míst, kam se dá vyrazit na výlet, ať už po svých či na kole.  

„V okolí je např. zámek Osečany, který vlastní Matěj Stropnický se svým partnerem Danielem Krejčíkem, kde jsou možné i prohlídky, ale to je vždy po dohodě s nimi. Dále zámek Vysoký Chlumec, Červený hrádek u Sedlčan. Nachází se zde i cyklostezky a hlavně krásná příroda a klid,“ vyjmenovává pár míst z mnoha Patrick Hejsek, jehož otec resort začal budovat před dvaceti lety. 

c1_1.jpg 

„Na většině pozemku byla pouze hodně mokrá půda. Můj otec si zde postavil první chatku a vybagroval rybník s tím, že sem bude jezdit odpočívat, a pak přišla myšlenka udělat něco pro rodiny s dětmi. Od té doby se postupně budovalo a rozšiřovalo. Dnes to máme jako rodinnou firmu,“ uzavírá vyprávění Patrick Hejsek. 

 

 

Kontakt 

Web: www.resorthulin.cz

Ubytování: 

E-mail: recepce@resorthulin.cz
Telefon: +420 731 502 875

Restaurace, bowling:

Telefon: +420 733 479 876

Soukromé akce, svatby:

Blanka Vilasová
E-mail: info@resorthulin.cz

Telefon: +420 733 704 561

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Projděte se ve Vodním domě cestou vody z přírody až do vašeho kohoutku

Voda v hlavní roli. Tak lze stručně popsat život ve Vodním domě - návštěvnickém středisku EVL (Evropsky významná lokalita) Želivka, který leží jen pár stovek metrů od obce Hulice na Benešovsku, na břehu vodní nádrže Švihov na Podblanicku.

Moravskou metropoli rozezní již 8. ročník mezinárodního festivalu Janáček Brno

Neopakovatelná atmosféra, hudba Leoše Janáčka a kompletní česká dirigentská špička na jednom místě. Brno rozezní již 8. ročník jedinečného mezinárodního operního a hudebního festivalu Janáček Brno. V podání předních operních domů, orchestrů i sólových interpretů čeká diváky od 2 – 20 listopadu 2022 nabitý program, kterým se tentokrát prolíná téma »Quo Vadis«. Pro bližší informace a nákup vstupenek sledujte stránky www.janacek-brno.cz.
Reklama
reklama

47. veletrh starožitností Antique

Na Novoměstské radnici se od čtvrtka 24. do neděle 27. listopadu bude konat tradiční veletrh Antique. Více než pět desítek starožitníků na něm již po 47. představí to nejzajímavější ze své nabídky: od oblíbených šperků a bižuterie, přes sklo, porcelán a keramiku až po starožitný nábytek, textil, historické zbraně a staré bankovky a mince. Antique je tradičně největší a nejreprezentativnější přehlídkou starožitností v ČR.

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!