Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Resort Hulín nabízí ubytování v srdci přírody

Resort Hulín nabízí ubytování v srdci přírody

Máte chuť uniknout z ruchu velkoměsta? Hledáte místo pro firemní teambuilding či svatbu uprostřed přírody? Pak je pro vás resort Hulín nacházející se v Jesenici ve středních Čechách, tím ideálním místem. Díky rozsáhlému sportovnímu vyžití, mini zoo či bazénu si tu na své přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i sportovci či firmy.

t1.jpg   t4.jpg

 „V našem resortu pořádáme svatby, teambuildingy, ale i rodinné pobyty pro rodiče s dětmi se sportovním vyžitím - venkovní bazén, tenisový kurt, beachvolejbalové hřiště, sportovní rybolov a v případě špatného počasí zde máme i 3 bowlingové dráhy,“ láká k pobytu v resortu Hulín, který je rodinnou firmou, Patrick Hejsek.

22096012-1848834375133264-3111227495344164086-o.jpg

 

Mini zoo i restaurace 

Kromě výše vyjmenovaného zde můžete navštívit i místní mini zoo, kde nechybí lamy, velbloudi, oslíci, kozy, nosálové, králíci, poníci, pávi, či ozdobné ptactvo jako kachny a bažanti.

zoo2.jpg

„Jsme milovníci zvířat a víme, že i malé děti jsou z nich nadšené, proto přišla tato myšlenka, abychom i dětem zpestřili pobyt. O zvířata se staráme sami. Jsou na nás zvyklá a v případě potřeby máme k dispozici veterináře,“ vysvětluje Hejsek, jenž resort s kapacitou 95 lůžek provozuje již několik let se svou přítelkyní. 

r1.jpg  r2.jpg

V Hulíně nechybí ani velká restaurace, která pojme až 100 hostů, takže velká svatba není problém. Každý si zde může vybrat z široké nabídky minutkových i hotových jídel, přičemž nejoblíbenější je momentálně hamburger v domácí bulce a pak vepřová žebra.

Cyklostezky a zámky 

Resort Hulín se nachází v malebném prostředí středočeského kraje nedaleko Sedlčan a v okolí je tak spousta zajímavých míst, kam se dá vyrazit na výlet, ať už po svých či na kole.  

„V okolí je např. zámek Osečany, který vlastní Matěj Stropnický se svým partnerem Danielem Krejčíkem, kde jsou možné i prohlídky, ale to je vždy po dohodě s nimi. Dále zámek Vysoký Chlumec, Červený hrádek u Sedlčan. Nachází se zde i cyklostezky a hlavně krásná příroda a klid,“ vyjmenovává pár míst z mnoha Patrick Hejsek, jehož otec resort začal budovat před dvaceti lety. 

c1_1.jpg 

„Na většině pozemku byla pouze hodně mokrá půda. Můj otec si zde postavil první chatku a vybagroval rybník s tím, že sem bude jezdit odpočívat, a pak přišla myšlenka udělat něco pro rodiny s dětmi. Od té doby se postupně budovalo a rozšiřovalo. Dnes to máme jako rodinnou firmu,“ uzavírá vyprávění Patrick Hejsek. 

 

 

Kontakt 

Web: www.resorthulin.cz

Ubytování: 

E-mail: recepce@resorthulin.cz
Telefon: +420 731 502 875

Restaurace, bowling:

Telefon: +420 733 479 876

Soukromé akce, svatby:

Blanka Vilasová
E-mail: info@resorthulin.cz

Telefon: +420 733 704 561

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Lucie Hvězdová: materiál je pro mě alfou a omegou všeho

Kousky pod značkou COCAT vytváří oděvní návrhářka Lucie Hvězdová. Šití ji provází celý život a opravdu ho miluje. Kde bere Lucie svou inspiraci a jak se vlastně značka COCAT zrodila, nejen o tom v našem rozhovoru.

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.
Reklama
reklama

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!

SÁZAVAFEST: interpreti ze zahraničí i české scény

SÁZAVAFEST je multikulturní a multižánrový hudební festival konající již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. 22. ročník se uskuteční v termínu 21. - 23. 7. 2022.