Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Resort Hulín nabízí ubytování v srdci přírody

Resort Hulín nabízí ubytování v srdci přírody

Máte chuť uniknout z ruchu velkoměsta? Hledáte místo pro firemní teambuilding či svatbu uprostřed přírody? Pak je pro vás resort Hulín nacházející se v Jesenici ve středních Čechách, tím ideálním místem. Díky rozsáhlému sportovnímu vyžití, mini zoo či bazénu si tu na své přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i sportovci či firmy.

t1.jpg   t4.jpg

 „V našem resortu pořádáme svatby, teambuildingy, ale i rodinné pobyty pro rodiče s dětmi se sportovním vyžitím - venkovní bazén, tenisový kurt, beachvolejbalové hřiště, sportovní rybolov a v případě špatného počasí zde máme i 3 bowlingové dráhy,“ láká k pobytu v resortu Hulín, který je rodinnou firmou, Patrick Hejsek.

22096012-1848834375133264-3111227495344164086-o.jpg

 

Mini zoo i restaurace 

Kromě výše vyjmenovaného zde můžete navštívit i místní mini zoo, kde nechybí lamy, velbloudi, oslíci, kozy, nosálové, králíci, poníci, pávi, či ozdobné ptactvo jako kachny a bažanti.

zoo2.jpg

„Jsme milovníci zvířat a víme, že i malé děti jsou z nich nadšené, proto přišla tato myšlenka, abychom i dětem zpestřili pobyt. O zvířata se staráme sami. Jsou na nás zvyklá a v případě potřeby máme k dispozici veterináře,“ vysvětluje Hejsek, jenž resort s kapacitou 95 lůžek provozuje již několik let se svou přítelkyní. 

r1.jpg  r2.jpg

V Hulíně nechybí ani velká restaurace, která pojme až 100 hostů, takže velká svatba není problém. Každý si zde může vybrat z široké nabídky minutkových i hotových jídel, přičemž nejoblíbenější je momentálně hamburger v domácí bulce a pak vepřová žebra.

Cyklostezky a zámky 

Resort Hulín se nachází v malebném prostředí středočeského kraje nedaleko Sedlčan a v okolí je tak spousta zajímavých míst, kam se dá vyrazit na výlet, ať už po svých či na kole.  

„V okolí je např. zámek Osečany, který vlastní Matěj Stropnický se svým partnerem Danielem Krejčíkem, kde jsou možné i prohlídky, ale to je vždy po dohodě s nimi. Dále zámek Vysoký Chlumec, Červený hrádek u Sedlčan. Nachází se zde i cyklostezky a hlavně krásná příroda a klid,“ vyjmenovává pár míst z mnoha Patrick Hejsek, jehož otec resort začal budovat před dvaceti lety. 

c1_1.jpg 

„Na většině pozemku byla pouze hodně mokrá půda. Můj otec si zde postavil první chatku a vybagroval rybník s tím, že sem bude jezdit odpočívat, a pak přišla myšlenka udělat něco pro rodiny s dětmi. Od té doby se postupně budovalo a rozšiřovalo. Dnes to máme jako rodinnou firmu,“ uzavírá vyprávění Patrick Hejsek. 

 

 

Kontakt 

Web: www.resorthulin.cz

Ubytování: 

E-mail: recepce@resorthulin.cz
Telefon: +420 731 502 875

Restaurace, bowling:

Telefon: +420 733 479 876

Soukromé akce, svatby:

Blanka Vilasová
E-mail: info@resorthulin.cz

Telefon: +420 733 704 561

 

 

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.