Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
30. listopadu 2023, svátek má Ondřej
Revoluční firemky ve Vavřinci. S nimi stihnete práci i rodinu

Revoluční firemky ve Vavřinci. S nimi stihnete práci i rodinu

Taky se snažíte stihnout obojí? Věnovat se dětem i práci a nic neošidit? Že to nejde? Ve Vavřinci toto léto rozhodně jde! S programem Work&Life Balance stihnete firemky i rodičovské povinnosti.

img-8222.jpg

V Aparthotelu Svatý Vavřinec jsme pro firemní zákazníky připravili program firemek s rodinami. Dopoledne, kdy firma pracuje, se dětem věnuje animátor a vezme je na bobovku, do lanového parku nebo na hřiště. Odpolední volno pak můžete trávit jako rodina na pěším výletě, stihnete lanovkou Sněžku, nebo vyrazíte na elektrokole, či koloběžce do okolí.

img-6928.jpg

Ve Vavřinci máme dětskou i teenagerovskou hernu s Playstation 5 a Xboxy a skvělé wellness a rodiny jsou našimi pravidelnými návštěvníky. Nově jsme otevřeli i 3 plně vybavené konferenční místnosti pro 70, 45 a 25 osob a na léto připravili program, který by firemním zákazníkům umožnil skloubit práci i rodinné povinnosti. Víme, že léto, kdy mají děti prázdniny jsou pro firmy v tomto ohledu komplikované a tak jsme připravili program, který jim pomůže intenzivně se věnovat práci a přitom zohledňuje i osobní potřeby zaměstnanců. Máme za to, že to firmám umožní ještě víc posílit týmového ducha a upevnit vnitřní vazby uvnitř firem,“ říká Martin Venglář, ředitel Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou. V rámci programu mají firmy zvýhodněnou cenu ubytování pro rodiny po celou dobu pobytu a wellness v ceně pobytu. Designový čtyřhvězdičkový Aparthotel v Peci pod Sněžkou leží uprostřed Národního parku Krkonoše a je skvělým výchozím místem pro výlety i na Kuks, do Safari parku ve Dvoře, na Stezku korunami stromů v Janských Lázních nebo stovky kilometrů tras pro elektrokola a sjezdy koloběžek.

www.svatyvavrinec.cz

ČTĚTE DÁLE

Zvyšte produktivitu a snižte stres: 7 praktických tipů pro lepší časový management.

Dobrá organizace času jde ruku v ruce s kvalitně odvedenou prací. Pokud si dobře nastavíte tzv. time management, nemusíte se pak stresovat maličkostmi a budete tak podávat lepší výkony. Někdy ale můžete mít pocit, že vám povinnosti přerůstají přes hlavu. Jak co nejlépe skloubit práci, volný čas, spánek a ostatní aktivity? Zkuste se řídit sedmi radami, jak efektivně spravovat čas a zlepšit svou produktivitu.

Největší saunový svět v ČR v Aquapalace Praha

Představujeme vám největší Saunový svět v České republice, který se nachází v prostorách Aquapalace Praha v Čestlicích. Tento výjimečný komplex vyniká svou variabilitou, bohatou nabídkou služeb, procedur a saunových ceremoniálů. Máte zde možnost volit z 19 saun a prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování.

Mlýn Karlštejn: Místo, kde svatba bude nezapomenutelná

K nejkrásnějším místům pro svatby ve středních Čechách jednoznačně patří romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Ostatně, kdo by nechtěl prožít svůj svatební den v nádherném prostředí hotelu pod legendárním Karlštejnem nebo si užít hostinu v podobě grilování pod širým nebem na břehu Berounky? A to vše pouhých 25 km od Prahy.

Jan Kohout: Na důchod si spořím v bitcoinu

S více než šesti lety zkušeností v oblasti fyzioterapie se rozhodl ponořit do světa bitcoinu. Co začalo jako snaha vydělat si něco navíc, se postupně proměnilo v hlubokou vášeň. Honza, známý také jako Johnnythebitcoiner, nyní spojil své znalosti a nadšení v projektu nazvaném Kryptoplebs. Tento YouTube kanál není jen o bitcoinu, ale nabízí pohled na téma svobody, peněz a ekonomie z různých perspektiv – a to jak filosofických, tak historických. Jan Kohout přináší do světa kryptoměn nejen odbornost, ale i zápal pro edukaci bitcoinu a sdílí informace prostřednictvím svých projektů, jako je YouTube kanál Kryptoplebs a dokumentární minisérie Digitální ®evoluce.

Nové premiéry se diváci Městského divadla Kladno dočkají v prosinci

Třetí letošní premiéra zavede diváky Městského divadla Kladno do prostředí psychiatrické léčebny. Divadlo totiž uvede dnes již kultovní Přelet nad kukaččím hnízdem, jehož režie se ujal jeden z nejvýraznějších představitelů mladé generace Adam Skala. Slavnostní premiéra proběhne 9. prosince v hlavním sále MDK.

Hotel Honour and Grace: klenot v Karlovarském kraji

Hotel těží ze svého jedinečného umístění v samém srdci krušnohorských lesů, mezi oblíbenými turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Jáchymov, Boží Dar a lyžařský areál Klínovec.