Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
Safari Resort: kde žije až 25 druhů zvířat

Safari Resort: kde žije až 25 druhů zvířat

Zážitkový resort se zvířátky. Dobrodružné Off road jízdy do obor mezi zvířata. Neopakovatelná atmosféra ubytování v plně vybavených zámeckých apartmánech CHATEAU, stylových safari pokojích BISON LODGE s terasou a výhledem do přírody anebo zážitek na celý život z noci pod hvězdami v indiánských teepee přímo uprostřed safari parku v TEEPEE VILLAGE TATANKA. Novinkou je první 3D tištěný dům PRVOK pro luxusní ubytování s výhledem na Novohradské hory. Lety balónem nad Safari jsou další atrakci hned vedle Off road jízd mezi zvířaty.

img-4753.jpg

SAFARI RESORT je edukativní projekt, jehož cílem je zábavnou formou ukázat návštěvníkům život zvířat v jejich přirozeném prostředí. Jsme jihočeští zemědělci, a tak v přírodním areálu, který je jedním z největších v České republice, můžete potkat většinou běžná hospodářská zvířata, neboť si myslíme, že průměrný Čech mnohdy viděl vícekrát lva v kleci než divočáka v lese. Jsme přesvědčeni, že v dnešním přetechnizovaném a mnohdy virtuálním světě má smysl každý počin, který přispěje k zamyšlení se nad naším vztahem k přírodě a životnímu prostředí. Děti považujeme za naši budoucnost a chceme, aby si návštěvu u nás užili, a proto je součástí areálu SAFAŘIŠTE, jedno z největších dětských hřišť v Čechách.

1564468610-cs-img-1949.jpg

V budově Bison Lodge se nachází dvou- až čtyř- lůžkové pokoje, které byly v roce 2019 zcela nově vybudovány a jejich styl koresponduje s přírodou, která se nachází okolo Vás. Pohodlné dvoulůžkové postele, pohovka, úložné prostory, klimatizace, SMART LED TV, Wi-Fi zdarma, vlastní koupelna se sprchovým koutem a mnoho dalšího. Z každého pokoje se dá vyjít na terasu nebo přímo do prostoru Safari Resortu.

1565771879-cs-1565596117-cs-uvodni-fotka.jpg

V Teepee village Tatanka využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si život indiánů v naší teepee vesničce. Tohle ubytování je především o zážitku. Romantika pro dva, dobrodružství pro děti, zážitky s kamarády.

1595501852-cs-img-3825.jpg

Bistro „NAŠE FARMA“

Pokrmy z vlastních surovin od spřátelených farem z Jižních Čech.

1592226657-cs-1-6-of-9.jpg

BIKE CENTRUM
Prověřte svoje schopnosti na naší Pump track, která je vhodná jak pro děti, tak dospělé. Pro ty zkušenější zde máme připravený skill track. Zažijte ten pravý adrenalin v Hluboké u Borovan.

na-web.jpg

SAFARI PARK
V našem Safari Parku naleznete až 25 druhů zvířat, k viděni jsou kozy, koně, daňci, jeleni či exotické druhy jako velbloudi, lamy. Užijte si krásný výlet na v Hluboké u Borovan.

img-4704.jpg

SAFAŘIŠTĚ
V našem Safari parku nemáme pouhé dětské hřiště. Mále Safariště! Široký výběr atrakcí na ploše 6000m2. Zažijte nekonečnou porci zábavy v našem stylovém fun-parku.

1592992102-cs-img-8756.jpg

Celoročně se snaží zajistit pro děti zábavné programy se zvířátky a animátory. Děti chtějí navrátit zpět k přírodě v dnešní přetechnizovanédobě. Jednou z nejoblíbenější aktivit dětí je jízda na oslíkovi, tedy kontaktní zoo - tam mohou být děti zvířátkům v těsné blízkosti a mazlit se také s mini prasátkem, minikravičku, ovcemi, kozymi, oslíky, králíky, morčaty atd..

Dále nově připravili komentované krmení velblouda. Pro děti i dospělé čeká kurz lukostřelby (3D parkour s maketami zvířat)
Indianskou bojovku, edukativní stezku, hledačku s hádankami, bosochodku a mnoho dalšího. V zážitkovém resort se zvířátky najdete zábavu na celé dny pro celou rodinu.

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!
Reklama
reklama

Obytňákem po jižní Moravě

Cestování už není, co bývalo. Naštěstí! Pořád je co objevovat, pořád se objevují nové trendy jako glamping. My jsme ověřili, jaký potenciál má cestování karavanem. Uvažovali jsme takto: cestovatel nemusí řešit plné hotely, postel si veze s sebou. Zažije víc, protože jede od místa k místu podle chuti. A jak je na cestování na čtyřech kolech připravená jižní Morava, jaké má zázemí?

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.

Kde uspořádat ty nejlepší firemní akce, večírky, eventy?

Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i jemuž by se vaše faux pas mohlo připomenout zrovna ve chvíli, kdy by začal rozhodovat o finančních odměnách. Ale nebojte, nebudeme ani za mravokárce. Přirozeně chceme, abyste se skvěle bavili ve stylovém prostředí a ideálně parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.