Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
11. června 2023, svátek má Bruno
Safari Resort: kde žije až 25 druhů zvířat

Safari Resort: kde žije až 25 druhů zvířat

Zážitkový resort se zvířátky. Dobrodružné Off road jízdy do obor mezi zvířata. Neopakovatelná atmosféra ubytování v plně vybavených zámeckých apartmánech CHATEAU, stylových safari pokojích BISON LODGE s terasou a výhledem do přírody anebo zážitek na celý život z noci pod hvězdami v indiánských teepee přímo uprostřed safari parku v TEEPEE VILLAGE TATANKA. Novinkou je první 3D tištěný dům PRVOK pro luxusní ubytování s výhledem na Novohradské hory. Lety balónem nad Safari jsou další atrakci hned vedle Off road jízd mezi zvířaty.

img-4753.jpg

SAFARI RESORT je edukativní projekt, jehož cílem je zábavnou formou ukázat návštěvníkům život zvířat v jejich přirozeném prostředí. Jsme jihočeští zemědělci, a tak v přírodním areálu, který je jedním z největších v České republice, můžete potkat většinou běžná hospodářská zvířata, neboť si myslíme, že průměrný Čech mnohdy viděl vícekrát lva v kleci než divočáka v lese. Jsme přesvědčeni, že v dnešním přetechnizovaném a mnohdy virtuálním světě má smysl každý počin, který přispěje k zamyšlení se nad naším vztahem k přírodě a životnímu prostředí. Děti považujeme za naši budoucnost a chceme, aby si návštěvu u nás užili, a proto je součástí areálu SAFAŘIŠTE, jedno z největších dětských hřišť v Čechách.

1564468610-cs-img-1949.jpg

V budově Bison Lodge se nachází dvou- až čtyř- lůžkové pokoje, které byly v roce 2019 zcela nově vybudovány a jejich styl koresponduje s přírodou, která se nachází okolo Vás. Pohodlné dvoulůžkové postele, pohovka, úložné prostory, klimatizace, SMART LED TV, Wi-Fi zdarma, vlastní koupelna se sprchovým koutem a mnoho dalšího. Z každého pokoje se dá vyjít na terasu nebo přímo do prostoru Safari Resortu.

1565771879-cs-1565596117-cs-uvodni-fotka.jpg

V Teepee village Tatanka využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si život indiánů v naší teepee vesničce. Tohle ubytování je především o zážitku. Romantika pro dva, dobrodružství pro děti, zážitky s kamarády.

1595501852-cs-img-3825.jpg

Bistro „NAŠE FARMA“

Pokrmy z vlastních surovin od spřátelených farem z Jižních Čech.

1592226657-cs-1-6-of-9.jpg

BIKE CENTRUM
Prověřte svoje schopnosti na naší Pump track, která je vhodná jak pro děti, tak dospělé. Pro ty zkušenější zde máme připravený skill track. Zažijte ten pravý adrenalin v Hluboké u Borovan.

na-web.jpg

SAFARI PARK
V našem Safari Parku naleznete až 25 druhů zvířat, k viděni jsou kozy, koně, daňci, jeleni či exotické druhy jako velbloudi, lamy. Užijte si krásný výlet na v Hluboké u Borovan.

img-4704.jpg

SAFAŘIŠTĚ
V našem Safari parku nemáme pouhé dětské hřiště. Mále Safariště! Široký výběr atrakcí na ploše 6000m2. Zažijte nekonečnou porci zábavy v našem stylovém fun-parku.

1592992102-cs-img-8756.jpg

Celoročně se snaží zajistit pro děti zábavné programy se zvířátky a animátory. Děti chtějí navrátit zpět k přírodě v dnešní přetechnizovanédobě. Jednou z nejoblíbenější aktivit dětí je jízda na oslíkovi, tedy kontaktní zoo - tam mohou být děti zvířátkům v těsné blízkosti a mazlit se také s mini prasátkem, minikravičku, ovcemi, kozymi, oslíky, králíky, morčaty atd..

Dále nově připravili komentované krmení velblouda. Pro děti i dospělé čeká kurz lukostřelby (3D parkour s maketami zvířat)
Indianskou bojovku, edukativní stezku, hledačku s hádankami, bosochodku a mnoho dalšího. V zážitkovém resort se zvířátky najdete zábavu na celé dny pro celou rodinu.

 

 

ČTĚTE DÁLE

Petr Mikeska: Udělat dobrou komedii vyžaduje zručnost

Sezonu zakončíme červnovou premiérou francouzské komedie Blbec k večeři v režii Petra Mikesky. Toho kladenští diváci znají jako režiséra inscenace Vražda v Orient Expresu, a také jako herce z hostujících inscenací Městského divadla Mladá Boleslav.

Moravský kras jsou jeskyně. A mnohem víc!

Největší tuzemská krasová oblast je výletnický trhák. Vybírejte ze 7 romantických zámků, projděte boskovickou židovskou čtvrť nebo oblečte modrotisk ve světoznámé dílně rodiny Danzingerů v Olešnici. Prozkoumejte plastickou mapu Moravy a Slezska velkou 110 m² ve Velkých Opatovicích. Sjeďte na kole lesní singletraily v Jedovnicích, kolo vám půjčí na místě.

Healing Festival 2023

Léto se pomalu blíží a rádi bychom vás pozvali na jedinečnou seberozvojovou akci svého druhu v České republice, která se koná v prostředí nádherné přírody a společnosti krásné komunity a nejlepších lektorů z České republiky i celého světa. Zažijte pět dnů na vlně pohody, inspirace a zábavy a vychutnejte si rozmanitý program plný hudby, tance, jógy, workshopů, přednášek, rituálů a ceremonií. Načerpejte inspiraci pro vědomější a spokojenější život a zažijte něco nového. Healing Festival se koná od 9. do 13.8.2023 na Rájence v Pohořelicích ve Zlínském kraji.

Lush na Rock for People – to je LINE-UP!

Lush bude mít premiéru na jednom z největších českých festivalů – na letošním ročníku Rock For People najdete naši LUSH RE:FRESH ZONE! Chystáte se? Přijďte se nechat nalíčit nebo se osvěžit a navonět!

Agentura Grunex koupila herní portál Spite.cz

Agentura Grunex, specializující se na herní média, marketingové a esportové služby, opět rozšiřuje portfolio svých online herních webů. Po necelém roce od akvizice Zing.cz se nově stává také majitelem portálu Spite.cz. Cílem akvizice webu zaměřeného na PC a konzolové hraní je přinést další zefektivnění klientských marketingových a PR kampaní. Cena v březnu uzavřené transakce nebyla zveřejněna.

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 míří do ČR

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 se po devíti letech vrací do České republiky. Šampionát se uskuteční od 10. do 26. května 2024 v Praze a Ostravě. Domácí reprezentace se divákům představí v hlavním městě.