Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
TOP FESTIVAL 2024, TOP interpreti napříč všemi žánry

TOP FESTIVAL 2024, TOP interpreti napříč všemi žánry

TOP FESTIVAL je festival, který přiváží TOP zpěváky, skupiny všech žánru. Na prvním ročníku, který se uskuteční v Ostravské Dolní oblasti Vitkovic se můžete těšít na legendární skupinu Gipsy Kings feat. Tonino Baliardo / Safri Duo / O-Zone / Alice DeeJay a další.

1ad5ddc3-vanilla-ice-at-mgm-grand-2010-scott-harrison-040ee-min_1.webp

Hlavní hvězdou festivalu je americký rapper Vanilla Ice, sekundovat mu bude francouzská hudební skupina The Gipsy Kings feat. Tonino Baliardo, jejíž hudební styl vychází z flamenca i jiných hispánských stylů a romské hudby, nebo dánská kapela Safri Duo, kterou proslavila pecka Played-A-Live. Ta vás zaručeně roztančí a rozeskáče i teď po 23 letech od vydání.

Tím ale nabitý line up zdaleka není vyčerpaný. Na dny strávené sledováním hitparád zavzpomínáte s (tehdy) chlapeckým popovým triem O-Zone, jehož hitovku Dragostea Din Te si možná pamatujete spíš jako Numa Numa.

17256476-2d1e7c.webp

Zahraje taky Alice Deejay, což byl nizozemský pop-trance projekt, který vznikl v roce 1996. Připomeňte si je hitem Better Off Alone. V roce 2014 se dali znovu dohromady pod názvem Alice DJ s novou zpěvačkou a tanečníky. Ze Slovenska pak dorazí Robert Burian, DJ, producent a tvůrce hudby pro Egův letní hit Žijeme len raz. Tak žijte nielen raz, ale aj nadoraz a pořádně si tenhle mejdan užijte! 

17244404-e57eb2.webp

V.I.P. Vstupenka 
Staňte se VIP a užijte si festival jinak. V ceně VIP vstupenky, exkluzivní prostor u pódia a hvězdy na dosah, VIP parkování, malé občerstvení a pivo zdarma. Zvýhodněné ceny nápojů a speciální VIP bar, posezení a samostatné WC.

Další informace naleznete na facebookových a webových stránkách.

432860307-1416962849140123-1690534202650218011-n.jpg

Oldies se mění na TOP FESTIVAL

Oldies festival vznikl v roce 2015, a jako prvním v republice se nám podařilo přivézt kapely devadesátých let, které tady od dob své největší slávy nebyly, případně měly v České republice úplnou premiéru.

Ušli jsme dlouhou cestu a po 5 ročnících v DOV a smutném Covidovém období jsme se přestěhovali na Polygon Libros, kde proběhly další 2 ročníky. Ten letošní byl bohužel poslední!

Důvodů je celá řada, hlavně jsme limitováni výběrem „oldies“ interpretů, které prostě nechceme opakovat pořád dokola a i když jsme byli první, vyrojila se spousta akcí s podobnou tématikou a jistá exkluzivita se bohužel vytratila.

Rozhodnutí nebylo lehké, ale takový je život, naštěstí jak se říká, každým koncem zároveň něco nového začíná a tak se zrodila myšlenka posunout náš festival na vyšší úroveň.

Chceme Vám představit TOP FESTIVAL

Na této akci si přijdou na své všichni hudební fanoušci, chceme zvát interprety z 80 let , 90 let, milénia i současnosti… exkluzivní jména, která tady ještě nebyla i ty nejlepší z let minulých!

Zároveň jsme vyslyšeli vaše přání a festival se tak opět vrátí do unikátního prostoru DOLNÍ OBLASTI VÍTKOVICE.

www.topfestival.cz

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.
Reklama
reklama

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.