Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Tradiční lázně v moderním stylu

Tradiční lázně v moderním stylu

Lázeňský průmysl se v posledních letech významně změnil. Tradiční lázně, které se nacházely v krásných historických budovách s klasickými interiéry, se nyní často proměňují v moderní wellness oázy, které nabízejí špičkové služby a zázemí pro odpočinek a relaxaci. Tyto nové wellness hotely se stávají vyhledávaným místem pro lidi, kteří hledají únikový víkend od stresu a starostí všedního dne.

Moderní wellness hotely se vyznačují vysokým standardem služeb a pokojů. Návštěvníci se mohou těšit na luxusní pokoje s výhledem na krásné okolí, na bazény s termální vodou, sauny, páry a vířivky. Mnozí z těchto hotelů také nabízejí masáže, kosmetické procedury a jiné služby, které pomáhají zlepšit zdraví a pohodu hostů.

V poslední době se také objevují nové trendové procedury, jako je například aromaterapie, meditace, jóga nebo tai chi, které pomáhají vyrovnat se s únavou a stresovými situacemi. Trendové služby dokazují, že tradiční lázně se nyní snaží kombinovat staré a ověřené tradice s novými a inovativními metodami pro zlepšení zdraví a wellness.

  • pexels-max-vakhtbovych-7031704.jpg
  • photo by: Max Vakhtbovych

V každém případě, ať už se jedná o staré tradiční lázně nebo moderní wellness hotely, jedno je jisté - lázeňský průmysl se neustále vyvíjí a snaží se nabídnout hostům nejlepší služby a zážitky. Lidé, kteří hledají odpočinek a relaxaci, tak mohou vybírat z široké škály možností, které jim lázně nabízejí.

Právě proto se můžete těšit na nové vydaní časopisu PragMoon, které vyjde první týden v březnu a také v eletronické verzi, kde představíme tradiční lázně v moderním stylu a doporučíme ty nejlepší z nich. 

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

Pojizeří a Polabí: po proudu k zážitkům

Turistická destinace Pojizeří a Polabí leží mezi třemi většími městy ve Středočeském kraji – Mladou Boleslaví, Nymburkem a Poděbrady a jak již její název napovídá, nachází se v blízkosti dvou velkých a významných řek – Labe a Jizery.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?