Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. dubna 2024, svátek má Marek
Tradiční lázně v moderním stylu

Tradiční lázně v moderním stylu

Lázeňský průmysl se v posledních letech významně změnil. Tradiční lázně, které se nacházely v krásných historických budovách s klasickými interiéry, se nyní často proměňují v moderní wellness oázy, které nabízejí špičkové služby a zázemí pro odpočinek a relaxaci. Tyto nové wellness hotely se stávají vyhledávaným místem pro lidi, kteří hledají únikový víkend od stresu a starostí všedního dne.

Moderní wellness hotely se vyznačují vysokým standardem služeb a pokojů. Návštěvníci se mohou těšit na luxusní pokoje s výhledem na krásné okolí, na bazény s termální vodou, sauny, páry a vířivky. Mnozí z těchto hotelů také nabízejí masáže, kosmetické procedury a jiné služby, které pomáhají zlepšit zdraví a pohodu hostů.

V poslední době se také objevují nové trendové procedury, jako je například aromaterapie, meditace, jóga nebo tai chi, které pomáhají vyrovnat se s únavou a stresovými situacemi. Trendové služby dokazují, že tradiční lázně se nyní snaží kombinovat staré a ověřené tradice s novými a inovativními metodami pro zlepšení zdraví a wellness.

  • pexels-max-vakhtbovych-7031704.jpg
  • photo by: Max Vakhtbovych

V každém případě, ať už se jedná o staré tradiční lázně nebo moderní wellness hotely, jedno je jisté - lázeňský průmysl se neustále vyvíjí a snaží se nabídnout hostům nejlepší služby a zážitky. Lidé, kteří hledají odpočinek a relaxaci, tak mohou vybírat z široké škály možností, které jim lázně nabízejí.

Právě proto se můžete těšit na nové vydaní časopisu PragMoon, které vyjde první týden v březnu a také v eletronické verzi, kde představíme tradiční lázně v moderním stylu a doporučíme ty nejlepší z nich. 

ČTĚTE DÁLE

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu

Kompletní program oznamuje jediný hudebně-švestkový festival v České republice Vizovické Trnkobraní, který se letos koná v novém termínu v pátek a sobotu 23. a 24. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Fanoušky švestkových oslav letos v pátek rozproudí Rybičky 48 nebo No Name, v sobotu Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus nebo Anna K. a další interpreti a kapely. Trnkobraní letos svým návštěvníkům nabídne několik novinek – travnatou odpočinkovou zónu, doprovodný program se stand-up vystoupením Tomáše Matonohy či Lukáše Pavláska, moderaci knedlíkové soutěže v podání Libora Boučka a v neposlední řadě novou značku piva.

Patříte mezi meteosenzitivní jedince? Jak počasí ovlivňuje náš krevní tlak či psychiku.

Už naše babičky říkaly: „Bude pršet, cítím to v kostech.“ Má ale počasí opravdu dopad na to, jak se cítíme? Zcela jistě. A vedle vlivu na pohybovou soustavu má dopad také na náš krevní tlak. Lidé s onemocněním srdce a cév by proto měli možný vliv počasí brát vážně. Pokud navíc patří mezi takzvané meteosenzitivní jedince, musí své každodenní chování přizpůsobit nejen svému onemocnění, ale i počasí. Vedle konzultace se svým lékařem, který by měl o zvýšeném vlivu počasí na zdraví svého pacienta vždy vědět, je spolehlivou prevencí kardiovaskulárních komplikací zdravý pohyb přiměřený věku a zdravotnímu stavu kardiaka.

JATKA FEST OVLÁDNOU AREÁL PACOVSKÉHO ZÁMKU UŽ PO JEDENÁCTÉ!

Festival se každý rok překonává a letos sází jednu hvězdu za druhou. Do krásného prostředí zámeckého areálu totiž přiveze své největší hity DIVOKEJ BILL, POLETÍME? a král českého rocku DAVID KOLLER. Pódium ovládne legendární MŇÁGA A ŽĎORP a pod kůži se vryje VYPSANÁ FIXA. Bez stálic festivalu POKÁČE a UDG by se JATKA FEST rozhodně neobešel. Na festival se vrátí i PEKAŘ, JAKUB DĚKAN, NEBE, SILUETY, POST - IT, PATRIK MALÝ a celou sestavu uzavře TOTÁLNÍ NASAZENÍ.

Lampion školám – Umělecké vzdělávání a jeho hodnoty v základním školství

Divadlo Lampion pořádá 23. května 2024 ve spolupráci s oddělením školství Magistrátu města Kladna a Národním informačním střediskem pro kulturu (NIPOS) sympozium pro ředitele a pedagogy kladenských základních škol.

Letní divadelní festival na jihu Čech Jižní Svéráz se blíží

Unikátní site-specific divadelní festival, který je součástí vítězného konceptu Evropské hlavní město kultury 2028, propojí sílu Jihočeského divadla, Divadla Continuo a REZI.DANCE Komařice.

Tajemný svět nejznámějších superhrdinů se v červnu otevře v zážitkovém obchodě Heroes Park v Máji Národní

Aquaman, Spider-Man, Batman, Harley Quinn, Iron Man, Thor, Hulk a další legendární superhrdinové svými obdivuhodnými superschopnostmi baví a inspirují napříč generacemi. V červnu se jejich svět plný dobrodružství a tajemných příběhů otevře v unikátním zážitkovém obchodě Heroes Park v Máji Národní v centru Prahy! Milovníci komiksů i všichni ostatní, kteří si na vlnách fantazie, interaktivní zábavy a nekonečného dobrodružství rádi odpočinou od každodenních starostí, si z Heroes Parku odnesou nezapomenutelné zážitky, ale také ikonické figurky. V Heroes Parku najde každý svého hrdinu!