Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje
U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.

-23a0325.jpg

Zveme Vás na posezení v hospůdce, kde budete jistě spokojeni s nabídkou služeb i kvalitou pokrmů a nápojů. Ve stylovém interiéru Vám nabídnou čepované pivo Budějovický Budvar, známé svou tradicí a skvělou chutí.  Dále mnoho skvělých vín od moravských vinařů – Baloun, Madl a Skoupil. V nabídce si budete moci vybrat vína pozdních sběrů, vína suchá i sladší, s vůní a chutí po ovoci, květinách či bylinkách, která se budou výborně doplňovat s pokrmy zde připravenými a umocňovat tak Váš kulinářský zážitek.

1599732451-119023396-334610994405048-7459106867069494056-n.jpg

Navštívili jsem restauraci U Sádlů

Při vstupu Vás dýchne kouzlo historie. Na stěnách jsou zachované dobové nápisy, zbraně, kančí hlavy, kůže, mozaiková okna. K jídlu doporučujeme kachnu, nicméně jídelní lístek je petrý a určitě si vybere každý. Už z fotek poznáte, že na porcích se zde nešetří. Kachna se rozpadala a z jistotou můžeme říci, že jsme si na ní dlouho takhle nikde nepochutnali.
Kachnu je potřeba určitě zapít a tak jsme si dopřáli Budweiser Budvar čepovaný na dva zátahy. Ptáte se, proč zrovna na dva zátahy? Dozvěděli jsme se, že každé pivo má svůj doporučený způsob čepování, tak aby jeho chuť byla co nejlepší. Nicméně pro milovníky staročeské kuchyně je restaurace U Sádlů jasná volba.

12.jpg

Služby a akce

  • Středověké interiéry restaurace U Sádlů vytvářejí dokonalou kulisu a atmosféru středověku, tak se nechte námi zavléci do středověku, jež vyzvedl Prahu na císařský trůn.  Zajistíme pro vás.... --- svatby
  • - narozeninové oslavy
  • - firemní akce
  • - rauty
  •  
  • 10.jpg
  • instagram
  • facebook
  • www.usadlu.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Yellow.violet: Široký výběr pohodlného a snadno kombinovatelného oblečení

Žila, byla blondýnka, která měla kamarádku s hnědofialovými vlasy. „Jedna žlutá (yellow) a druhá fialová (violet). Dobře nám to znělo,“ říká Eva Dolejšová (37), jak vznikl název značky jednoduchého a pohodlného oblečení yellow.violet, kterou založila s kamarádkou Renatou Hanáčkovou (45). „Naše kousky jsou vhodné pro všechny. Trika i šaty máme v různých střizích i barvách, jsou lehce kombinovatelné a naše zákaznice spadají opravdu do všech věkových kategorií i křivek,“ doplňuje s tím, že se prozatím zaměřují spíše na ženy, ale pro muže vymyslely aspoň basic trika.

Lázeňský hotel Villa Smetana v novém kabátku

Ani hudební skladatel, ani jeho symfonická báseň, ale řeč je o nádherném ubytování v klidné části města plné zeleně. Lázeňský hotel Villa Smetana **** se nachází ve dvou historických vilách postavených v roce 1900 a kromě přírody a stylového ubytování vám nabídne i hýčkání v hotelovém wellness a lázeňské procedury dle zvolené varianty. I okolí lázeňského města rozhodně stojí za návštěvu.

Jiří Pavlíček: představuji pravý ginger beer

Jak často se stane, že se do výroby nějakého nápoje pustí vystudování molekulární biolog? Jestli tedy někdo měl šanci udělat opravdu dobrý ginger beer, je jím jednoznačně Jiří Pavlíček.