Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Uncharted: Legady of Thieves Collection

Uncharted: Legady of Thieves Collection

Sympaťák Nathan Drake, herní ekvivalent Indiana Jonese, konečně dorazil na PC, aby se představil novým hráčům. Trochu nešikovně se jeho speciální kolekce zaměřuje jen na pozdní období série, takže nabízí čtvrtý díl regulérní série Uncharted 4: A Thief’s End a k tomu spin-off Uncharted: The Lost Legacy. A protože je první díl de facto rozlučkou s Nathanem Drakem, jde o "dárek" PC hráčům poněkud rozporuplný.

uncharted-legacy-of-thieves-collection-in-fiyati-belli-oldu142373-0.jpg

Těžko bychom v moderní herní historii našli plastičtějšího hrdinu. Nathan Drake je hláškař, dobrodruh, průšvihář a především v herním světě neuvěřitelně propracovaná a živá figurka. To samé platí o jeho parťácích, jimž patří The Lost Legacy.

Dohromady obě hry zaberou okolo dvacítky hodin (Thief 's End cca 14, The Lost Legacy okolo 6ti), kdo nicméně rád prozkoumává a hledá, případně vyzobává bonusové položky, zvedne zmíněnou stopáž bez zadýchání na dvojnásobek. O tom ale Uncharted: Legady of Thieves Collection není.

Je především o zábavném dobrodružství hollywoodského střihu, během kterého se podíváme do různých koutů světa, zažijeme řadu přestřelek, vyřešíme hádanky a protože se poslední díly série snažily nebýt jen klasické koridory, jsou tu i některé ambicióznější otevřené lokace, kde se hráči mohou těšit z toho, že nemusí jít jen jedním směrem.

Obě hry prošly náročným faceliftem, který je posunul na jejich nejlepší možnou hranici (je tu opravdu bohaté nastavení grafických možností), vysoká snímkovací frekvence a obecně jde o dokonale ošetřený produkt pro moderní počítače.

I kdyby se ale hra trhala jak toaletní papír, pořád to bude dokonalé dobrodružství. A to je to hlavní.

  • Naughty Dog
  • Akční, Adventura
  • České titulky
  • PlayStation 5, PC

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.