Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Uncharted: Legady of Thieves Collection

Uncharted: Legady of Thieves Collection

Sympaťák Nathan Drake, herní ekvivalent Indiana Jonese, konečně dorazil na PC, aby se představil novým hráčům. Trochu nešikovně se jeho speciální kolekce zaměřuje jen na pozdní období série, takže nabízí čtvrtý díl regulérní série Uncharted 4: A Thief’s End a k tomu spin-off Uncharted: The Lost Legacy. A protože je první díl de facto rozlučkou s Nathanem Drakem, jde o "dárek" PC hráčům poněkud rozporuplný.

uncharted-legacy-of-thieves-collection-in-fiyati-belli-oldu142373-0.jpg

Těžko bychom v moderní herní historii našli plastičtějšího hrdinu. Nathan Drake je hláškař, dobrodruh, průšvihář a především v herním světě neuvěřitelně propracovaná a živá figurka. To samé platí o jeho parťácích, jimž patří The Lost Legacy.

Dohromady obě hry zaberou okolo dvacítky hodin (Thief 's End cca 14, The Lost Legacy okolo 6ti), kdo nicméně rád prozkoumává a hledá, případně vyzobává bonusové položky, zvedne zmíněnou stopáž bez zadýchání na dvojnásobek. O tom ale Uncharted: Legady of Thieves Collection není.

Je především o zábavném dobrodružství hollywoodského střihu, během kterého se podíváme do různých koutů světa, zažijeme řadu přestřelek, vyřešíme hádanky a protože se poslední díly série snažily nebýt jen klasické koridory, jsou tu i některé ambicióznější otevřené lokace, kde se hráči mohou těšit z toho, že nemusí jít jen jedním směrem.

Obě hry prošly náročným faceliftem, který je posunul na jejich nejlepší možnou hranici (je tu opravdu bohaté nastavení grafických možností), vysoká snímkovací frekvence a obecně jde o dokonale ošetřený produkt pro moderní počítače.

I kdyby se ale hra trhala jak toaletní papír, pořád to bude dokonalé dobrodružství. A to je to hlavní.

  • Naughty Dog
  • Akční, Adventura
  • České titulky
  • PlayStation 5, PC

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague

Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.

Terra Ceramics: něco malého pro velké nadšence

Terra Ceramics je výsledkem letité vášně Marie Poirot pro keramiku. Poirot miluje jednoduchost a ta ji inspiruje každý den k tvorbě objektů, které jsou funkční i unikátní. Během studií ve Francii přitom nijak o keramice nepřemýšlela.
Reklama
reklama

Létání jako nevšední zážitek v rámci firemní akce, teambuildingu či oslavy

Chcete, aby Vámi organizovaná akce byla nezapomenutelná? Pak by ideálním místem mohlo být Hurricane Factory Praha. Kromě konferenční místnosti, restaurace a terasy totiž nabízí především možnost využít větrný tunel, kde si téměř kdokoliv může vyzkoušet létání na vlastní kůži.

Učme děti přísloví, je to moudrost našich předků

My dospělí většinou víme, co které přísloví znamená. Pokud se nás ale zeptají děti, umíme jim to vysvětlit? Přitom se v příslovích skrývá tolik moudrosti. Nevěříte, že se děti mohou díky příslovím naučit něco o zdravé výživě, hygieně, pracovitosti či slušnému chování? Zkuste to s knihou Přísloví a hříčky pro chytré hlavičky, kterou sepsala lékařka Jana Martincová, autorka předškolní přípravy a popularizátorka sexuální výchovy v kruhu rodinném. Pokračuje tak v tom, co ji baví nejvíce, v předávání potřebného praktického know-how dětem do života. Kniha v jejím vydavatelství Babyonline vychází v těchto dnech.

Top 7 akcí v Praze, kde nesmíte chybět

Kam vyrazit na párty, do divadla a na akci poslední týden v říjnu? Přinášíme rychlý přehled Top akcí, které vřele doporučujeme.