Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid
Weisskopf Vína: Luxusní vína ze slunečné Izraele i Moravy

Weisskopf Vína: Luxusní vína ze slunečné Izraele i Moravy

Malá rodinná firma Weisskopf Vína se obchodováním s vínem již dlouhých 18 let. Je stabilním dodavatelem moravského vinařství Balážovi, které získalo již řadu ocenění na prestižních soutěžích, a také izraelského národního pokladu z vinařství Binyamina. Weisskopf Vína kromě dodávek lahodného nápoje nabízí i řízené degustace na místě, které si sami vyberete. Kromě toho v jeho nabídce najdete třeba i kvalitní portské víno.

Weisskopf Vína je malá rodinná firma, která se obchodem s vínem zabývá již od roku 2003. Dodává vína z jižní Moravy, ale i vína plná slunce ze země zaslíbené - Izraele. Firma klade maximální důraz na kvalitu vín a krátké dodací lhůty vín, která jsou dodávána přímo ze sklepů výrobce. 

weissvinice.jpeg

Hlavním partnerem je malé moravské vinařství Balážovi, jehož tradice se datuje až do 30. a 40. let minulého století. Balážovi révu pěstují na tradičních vinicích v Dolních Bojanovicích. Původ tohoto vinařství se datuje až od meziválečného období a pohnutých 40. let.  Je zde také stále zachován přímý kontakt vinařů s výrobou, a vínu se tak dostává té nejvyšší péče. Výsledkem jsou špičková vína, která získávají řadu významných ocenění na vinařských soutěžích."Na vaše přání připravíme řízenou degustaci vín z vinařství Balážovi na vámi vybraném místě," říká spolumajitelka Zuzana Weisskopf.

TIP: Chcete se dozvědět více o firmě Weisskopf vína? Prohlédněte si VIDEO ZDE!

Ochutnejte izraelský národní poklad

weisskopfnew1.jpg

Weisskopf Vína ovšem zajišťují i exkluzivní dodávky lahodného červeného vína Binyamina do České republiky. Vinařství v malebné izraelské vesničce Binyamina bylo založeno v roce 1952 Josephem Zeltzerem. V 90. letech ho převzalo společenství manažerů z filmového průmyslu, které vinice, sudové sklepy i samotnou výrobu zmodernizovalo do dnešní podoby. Vinařství Binyamina v současnosti patří mezi nejvyhlášenější vinařství v Izraeli a je dokonce považováno za národní poklad země a na prestižních soutěžích sbírá jedno ocenění za druhým. Jedinečnou chuť můžete okusit třeba s vlajkovou lodí vinařství - sérií vín Binyamina Reserve. 

Pro objednávky a informace o kompletní nabídce využijte e-mailovou adresu weisskopf@weisskopf-vina.cz.

Kontakt

Weisskopf spol. s r.o.

web: www.weisskopf-vina.cz

telefon: +420 608 953 722

e-mail: weisskopf@weisskopf-vina.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.
Reklama
reklama

Sweet Flow: Darujte zážitek v kuchyni

Taky rádi pořizujete nebo dostáváte dárky z lásky, které prochází žaludkem? Nebo hledáte inspiraci na dárek pro někoho, kdo v kuchyni rád kraluje? Velmi oblíbenou volbou jsou zážitkové poukazy, ale zážitek nemusí být jen adrenalinový seskok s padákem, relaxační hodina masáže nebo únikovka pro ty, kdo mají dobrodružného ducha. Všechny tyto pocity můžete zažít na jednom místě. V kuchyni. Překvapení? Rozhodně ne! Najít ten správný recept je někdy velké dobrodružství, zvlášť když chcete, aby vážně fungoval. Pustit se do pečení chce pak kapku odvahy. Proces pečení rozhodně zvedá hladinu adrenalinu v krvi, zejména pokud jsou v dosahu děti, hladový partner nebo návštěva za dveřmi. A přesto výsledek takového domácího tvoření může být skvělý pocit rovnající se pokoření nejvyšší hory nebo získání zlaté medaile. Proto není náhodou, že v posledních letech se staly hitem online kurzy pečení a vaření. 

Sládkova akademie: Naučte se rozumět pivu

Sommelierství se obvykle spojuje s vínem. Petr Hána se však sommelierství a související znalosti a dovednosti snaží prosadit i v pivní kultuře. Jak se k tomu dostal a jak se mu to daří v zemi, kde pivu všichni „rozumí“?

Lázeňská káva jako ideální vánoční dárek

Máte v rodině milovníky kávy? Pokud ano, máme tu pro vás inspiraci, co mu dát pod stromeček. S vánočním „dárkovníkem“ od firmy Lázeňská káva vyberete ty nejlepší dárky. Svým blízkým uděláte radost a dárky navíc pohodlně nakoupíte na e-shopu za výhodné ceny!