Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
10. srpna 2022, svátek má Vavřinec
Weisskopf Vína: Luxusní vína ze slunečné Izraele i Moravy

Weisskopf Vína: Luxusní vína ze slunečné Izraele i Moravy

Malá rodinná firma Weisskopf Vína se obchodováním s vínem již dlouhých 18 let. Je stabilním dodavatelem moravského vinařství Balážovi, které získalo již řadu ocenění na prestižních soutěžích, a také izraelského národního pokladu z vinařství Binyamina. Weisskopf Vína kromě dodávek lahodného nápoje nabízí i řízené degustace na místě, které si sami vyberete. Kromě toho v jeho nabídce najdete třeba i kvalitní portské víno.

Weisskopf Vína je malá rodinná firma, která se obchodem s vínem zabývá již od roku 2003. Dodává vína z jižní Moravy, ale i vína plná slunce ze země zaslíbené - Izraele. Firma klade maximální důraz na kvalitu vín a krátké dodací lhůty vín, která jsou dodávána přímo ze sklepů výrobce. 

weissvinice.jpeg

Hlavním partnerem je malé moravské vinařství Balážovi, jehož tradice se datuje až do 30. a 40. let minulého století. Balážovi révu pěstují na tradičních vinicích v Dolních Bojanovicích. Původ tohoto vinařství se datuje až od meziválečného období a pohnutých 40. let.  Je zde také stále zachován přímý kontakt vinařů s výrobou, a vínu se tak dostává té nejvyšší péče. Výsledkem jsou špičková vína, která získávají řadu významných ocenění na vinařských soutěžích."Na vaše přání připravíme řízenou degustaci vín z vinařství Balážovi na vámi vybraném místě," říká spolumajitelka Zuzana Weisskopf.

TIP: Chcete se dozvědět více o firmě Weisskopf vína? Prohlédněte si VIDEO ZDE!

Ochutnejte izraelský národní poklad

weisskopfnew1.jpg

Weisskopf Vína ovšem zajišťují i exkluzivní dodávky lahodného červeného vína Binyamina do České republiky. Vinařství v malebné izraelské vesničce Binyamina bylo založeno v roce 1952 Josephem Zeltzerem. V 90. letech ho převzalo společenství manažerů z filmového průmyslu, které vinice, sudové sklepy i samotnou výrobu zmodernizovalo do dnešní podoby. Vinařství Binyamina v současnosti patří mezi nejvyhlášenější vinařství v Izraeli a je dokonce považováno za národní poklad země a na prestižních soutěžích sbírá jedno ocenění za druhým. Jedinečnou chuť můžete okusit třeba s vlajkovou lodí vinařství - sérií vín Binyamina Reserve. 

Pro objednávky a informace o kompletní nabídce využijte e-mailovou adresu weisskopf@weisskopf-vina.cz.

Kontakt

Weisskopf spol. s r.o.

web: www.weisskopf-vina.cz

telefon: +420 608 953 722

e-mail: weisskopf@weisskopf-vina.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.

Jiří Káfuněk: Jsme tradičně netradiční vinařství

Vinařství je jeho splněným snem! Jiří Káfuněk se jako mladý chlapec rozhodl, že se stane vinařem a za svým životním cílem si tvrdě šel. Svůj podnik založil v malebných Velkých Bílovicích v roce 2008 a od té doby ušel pořádný kus cesty. V rozhovoru pro Pragmoon.cz se rozpovídal o tom, proč své vinařství označuje jako tradičně netradiční, co ho vedlo k vytvoření veganského vína nebo po jaké láhvi z vlastní nabídky nejčastěji sám sáhne a také představí unikátní systém rozvozu lahví po celém Česku.
Reklama
reklama

Monika a Lucie Wolfovi: Vyrábíme originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky

Za značkou MW Bižuterie se skrývá maminka s dcerou, které pro vás již od roku 2011 ručně vyrábí originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky. „Věříme, že si u nás vybere opravdu každá žena, protože mezi našimi šperky naleznete, jak decentní jednobarevné kousky, tak divoké barevné kombinace. Mezi naše oblíbené motivy patří různobarevné mandaly, díky kterým si naši tvorbu opravdu s nikým jiným nespletete,“ říká Lucie Wolfová (28).

Pangeas: ručně šité kousky, co předávají radost

Švadlenka a zakladatelka značky Pangeas Zuzana Maštalířová se zhruba deset let živila jako realitní makléřka. Postupně ji ale kontakt s některými lidmi tak „vyčerpal“, že potřebovala někam uniknout. A našla šití, které netradičně doplnila o africké prvky. Pangeas nicméně nechce prodávat jen sukně a šaty, ale především probouzet náladu, sebevědomí a ženskou energii.

Prožijte české pivo – nositele tradice, historie a kultury

Je pevná a osvědčená, sahá daleko do historie, utváří naši kulturu a spojuje lidi – taková je tradice pivovarnictví u nás. Češi dali vzniknout celé kategorii piva – českého ležáku, a na to můžeme být právem pyšní. Na dlouhou tradici a zkušenosti navazují i nově vznikající pivovary a minipivovary s novými koncepty a rozmanitými pivy, která baví.