Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír

RELAX STUDIO „MŮJ ČLOVĚK“

Adresa:
Kateřinská 1476/34, Praha 2 12000
Telefon:
222940035 608173790
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
06:30 - 20:00
Úterý
06:30 - 20:00
Středa
06:30 - 20:00
Čtvrtek
06:30 - 20:00
Pátek
06:30 - 20:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Právě je otevřeno

Poskytované služby

Rezervace
Platba platební kartou
Permanentka
Péče o hlavu
Péče o tělo
Péče o nohy

HUBNĚTE S RELAX STUDIEM MŮJ ČLOVĚK BEZ

SKALPELU, LIPOSUKCÍ, NEKONEČNÝCH DIET, HLADOVĚNÍ A HLAVNĚ BEZ JOJO-EFEKTU!!!

Pokud jste se úpřimně rozhodli pro hubnutí a formování postavy, je nemyslitelné to provést bez důkladné detoxikace organizmu, protože jinak může dojít k poškození zdraví. Nejúčinnějším způsobem , jak zbavit tělo toxinů a zbytečných centimetrů a nastartovat vlastní hubnutí  v těch nejproblematičtějších  partiích  je pomocí  metody UNIVERSAL CONTOUR WRAP, kdy během 2 hodin pobytu v našem studiu si nejenom odpočiněte, ale tady také necháte nejméně 15 cm, garantovaných na dobu min. jednoho měsíce.

Jak Universal Contour Wrap funguje?

Toxické látky na nás útočí ze všech stran. Jsou ve vzduchu, vodě, jídle, oblečení…a podle moudré čínské medicíny taky v našich hlavičkách. Naše negativní emoce, sebeneláska, sebemrskačství, masochizmus a sebeodsuzování se za to, že neodpovídáme vzorům, které nám společenost předkládá jako ideál v jakémkoliv směru jsou však nejzákernější jedy, které nás ztravují zevnitř jako kostižer. Mladé, silné tělo si s tím dokáže rychle poradit. s přibývajícím věkem se naše detoxikační orgány jako jsou játra a ledviny stávají unavenějšími a nezvládají mohutné návaly jedů a v krvi se začnou tyhle škodlivé látky hromadit. Jelikož jsou naše tělesné schránky evolučně naprogramovány na život a přežití, tělo si začně ve své úžasné inteligenci vytvářet něco, co ráda přirovnávám k hřbitovům a tam si začne ze strachu před otravou sebe samým toxiny ukládat. v horším případě vznikají nádory, cysty, myomy a v lepším případě se ukládají u mužů převážně do cévního systému a u žen do podkoží, podle genotypu — slovanské typy — zadeček, pupík a stehýnka. Více informací o metodě najdete ZDE...

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.