Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. března 2023, svátek má Ivona

RELAX STUDIO „MŮJ ČLOVĚK“

Adresa:
Kateřinská 1476/34, Praha 2 12000
Telefon:
222940035 608173790
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
06:30 - 20:00
Úterý
06:30 - 20:00
Středa
06:30 - 20:00
Čtvrtek
06:30 - 20:00
Pátek
06:30 - 20:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Právě je zavřeno

Poskytované služby

Rezervace
Platba platební kartou
Permanentka
Péče o hlavu
Péče o tělo
Péče o nohy

HUBNĚTE S RELAX STUDIEM MŮJ ČLOVĚK BEZ

SKALPELU, LIPOSUKCÍ, NEKONEČNÝCH DIET, HLADOVĚNÍ A HLAVNĚ BEZ JOJO-EFEKTU!!!

Pokud jste se úpřimně rozhodli pro hubnutí a formování postavy, je nemyslitelné to provést bez důkladné detoxikace organizmu, protože jinak může dojít k poškození zdraví. Nejúčinnějším způsobem , jak zbavit tělo toxinů a zbytečných centimetrů a nastartovat vlastní hubnutí  v těch nejproblematičtějších  partiích  je pomocí  metody UNIVERSAL CONTOUR WRAP, kdy během 2 hodin pobytu v našem studiu si nejenom odpočiněte, ale tady také necháte nejméně 15 cm, garantovaných na dobu min. jednoho měsíce.

Jak Universal Contour Wrap funguje?

Toxické látky na nás útočí ze všech stran. Jsou ve vzduchu, vodě, jídle, oblečení…a podle moudré čínské medicíny taky v našich hlavičkách. Naše negativní emoce, sebeneláska, sebemrskačství, masochizmus a sebeodsuzování se za to, že neodpovídáme vzorům, které nám společenost předkládá jako ideál v jakémkoliv směru jsou však nejzákernější jedy, které nás ztravují zevnitř jako kostižer. Mladé, silné tělo si s tím dokáže rychle poradit. s přibývajícím věkem se naše detoxikační orgány jako jsou játra a ledviny stávají unavenějšími a nezvládají mohutné návaly jedů a v krvi se začnou tyhle škodlivé látky hromadit. Jelikož jsou naše tělesné schránky evolučně naprogramovány na život a přežití, tělo si začně ve své úžasné inteligenci vytvářet něco, co ráda přirovnávám k hřbitovům a tam si začne ze strachu před otravou sebe samým toxiny ukládat. v horším případě vznikají nádory, cysty, myomy a v lepším případě se ukládají u mužů převážně do cévního systému a u žen do podkoží, podle genotypu — slovanské typy — zadeček, pupík a stehýnka. Více informací o metodě najdete ZDE...

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?

Besky: vařit se může naučit každý

Narodila se v Norsku, vyrůstala na Slovensku a nyní trvale žije v Česku, kde na podzim roku 2021 vyhrála kuchařskou show MasterChef Česko. „Výhra se dotkla asi každého aspektu mého života. Dělám práci, kterou miluji a každý den se potkávám s novými výzvami, příležitostmi. MasterChef mi otevřel dveře do gastro světa,“ říká Veronika Beskydiarová (29), které nikdo neřekne jinak než Besky.