Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
5. července 2022, Den slovanských věrozvestů Cyrila a Metoděje

RELAX STUDIO „MŮJ ČLOVĚK“

Adresa:
Kateřinská 1476/34, Praha 2 12000
Telefon:
222940035 608173790
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
06:30 - 20:00
Úterý
06:30 - 20:00
Středa
06:30 - 20:00
Čtvrtek
06:30 - 20:00
Pátek
06:30 - 20:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Právě je otevřeno

Poskytované služby

Rezervace
Platba platební kartou
Permanentka
Péče o hlavu
Péče o tělo
Péče o nohy

HUBNĚTE S RELAX STUDIEM MŮJ ČLOVĚK BEZ

SKALPELU, LIPOSUKCÍ, NEKONEČNÝCH DIET, HLADOVĚNÍ A HLAVNĚ BEZ JOJO-EFEKTU!!!

Pokud jste se úpřimně rozhodli pro hubnutí a formování postavy, je nemyslitelné to provést bez důkladné detoxikace organizmu, protože jinak může dojít k poškození zdraví. Nejúčinnějším způsobem , jak zbavit tělo toxinů a zbytečných centimetrů a nastartovat vlastní hubnutí  v těch nejproblematičtějších  partiích  je pomocí  metody UNIVERSAL CONTOUR WRAP, kdy během 2 hodin pobytu v našem studiu si nejenom odpočiněte, ale tady také necháte nejméně 15 cm, garantovaných na dobu min. jednoho měsíce.

Jak Universal Contour Wrap funguje?

Toxické látky na nás útočí ze všech stran. Jsou ve vzduchu, vodě, jídle, oblečení…a podle moudré čínské medicíny taky v našich hlavičkách. Naše negativní emoce, sebeneláska, sebemrskačství, masochizmus a sebeodsuzování se za to, že neodpovídáme vzorům, které nám společenost předkládá jako ideál v jakémkoliv směru jsou však nejzákernější jedy, které nás ztravují zevnitř jako kostižer. Mladé, silné tělo si s tím dokáže rychle poradit. s přibývajícím věkem se naše detoxikační orgány jako jsou játra a ledviny stávají unavenějšími a nezvládají mohutné návaly jedů a v krvi se začnou tyhle škodlivé látky hromadit. Jelikož jsou naše tělesné schránky evolučně naprogramovány na život a přežití, tělo si začně ve své úžasné inteligenci vytvářet něco, co ráda přirovnávám k hřbitovům a tam si začne ze strachu před otravou sebe samým toxiny ukládat. v horším případě vznikají nádory, cysty, myomy a v lepším případě se ukládají u mužů převážně do cévního systému a u žen do podkoží, podle genotypu — slovanské typy — zadeček, pupík a stehýnka. Více informací o metodě najdete ZDE...

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly 2022: kde si skvěle zapaříte

Festivalové léto je za dveřmi a to znamená, že přinášíme přehled top festivalů, kam Vás rádi pozveme a kde se nejspíš také potkáme. Takže jestli se nemůžete dočkat, až se pořádně zapaříte a pošlete do sebe pár kousků, máme pro vás pár tipů, ke byste letos rozhodně neměli chybět.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy.
Reklama
reklama

Yellow.violet: Široký výběr pohodlného a snadno kombinovatelného oblečení

Žila, byla blondýnka, která měla kamarádku s hnědofialovými vlasy. „Jedna žlutá (yellow) a druhá fialová (violet). Dobře nám to znělo,“ říká Eva Dolejšová (37), jak vznikl název značky jednoduchého a pohodlného oblečení yellow.violet, kterou založila s kamarádkou Renatou Hanáčkovou (45). „Naše kousky jsou vhodné pro všechny. Trika i šaty máme v různých střizích i barvách, jsou lehce kombinovatelné a naše zákaznice spadají opravdu do všech věkových kategorií i křivek,“ doplňuje s tím, že se prozatím zaměřují spíše na ženy, ale pro muže vymyslely aspoň basic trika.

Lázeňský hotel Villa Smetana v novém kabátku

Ani hudební skladatel, ani jeho symfonická báseň, ale řeč je o nádherném ubytování v klidné části města plné zeleně. Lázeňský hotel Villa Smetana **** se nachází ve dvou historických vilách postavených v roce 1900 a kromě přírody a stylového ubytování vám nabídne i hýčkání v hotelovém wellness a lázeňské procedury dle zvolené varianty. I okolí lázeňského města rozhodně stojí za návštěvu.

Jiří Pavlíček: představuji pravý ginger beer

Jak často se stane, že se do výroby nějakého nápoje pustí vystudování molekulární biolog? Jestli tedy někdo měl šanci udělat opravdu dobrý ginger beer, je jím jednoznačně Jiří Pavlíček.