Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid
Adresa:
Ruská 1448/1, Bruntál 65535
Telefon:
739600000
Web:
www

Už jste slyšeli o minipivovaru Hasič v Bruntále v bráně Jeseníků?

Tam se panečku dějí věci! Pořádají se nejrůznější kurzy vaření piva, pečou se pivní dorty nebo koláče, anebo se zrovna vaří pivo pro místní značku Zubatá žába. Prostě drsní lidé, drsný kraj!

V Pivovaru Hasič máte jedinečnou možnost zažít nezapomenutelný zážitek stát se na 1 den sládkem v pivovaru Hasič a uvařit si své vlastní pivo přímo v pivovaru! Zúčastníte se přímo procesu, který trvá cca 8 hodin, jak se vaří pivo od prvopočátku až do konce. Dozvíte se plno zajímavostí o pivě, surovinách, postupech vaření a technologiích. Čeká vás degustace všech aktuálně uvařených piv a jejich neomezená konzumace přímo z ležáckých tanků v průběhu celého dne.

Rádi byste tento zážitek darovali, nebo vyzkoušeli na vlastní kůži, a to třeba s partou kamarádů? Pivovar Hasič je rozhodně tím správným místem! Více informací a o přihlášení naleznete na jejich webu. 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Tvůrkyně parfémů Ing. Kira Pangéro: Moje práce je jako malování obrazů

Poznejte svět plný neobjevených vůní! Kira Pangéro z Alhambra Bioesence je tvůrkyní netradičních parfémů a její práce není jen povoláním, ale i posláním, které dělá radost lidem nejen v Česku, ale i v zahraničí. O tom, čím si jí tato práce získala, proč pravidelně vyráží do zahraničí sbírat inspiraci nebo jak parfémy vybírat, se rozpovídala v našem rozhovoru.

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.
Reklama
reklama

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

S láskou ke dřevu: seznamte se s dřevěnými produkty značky mywoodstyle

Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl.