Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid

U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

Adresa:
Letiště, Hangár 74 a Úl 161 98, Hradec Králové 50341
Telefon:
605728328
Web:
www
https://www.youtube.com/watch?v=jyfmsp2Df1w&feature=youtu.be

Pilotem na zkoušku či zážitkový let letadlem U Berušky Air.

Darujte svým nejdražším něco speciálního - zážitek, na který nezapomenou! Čeká vás let skvělým moderním letadlem Zenair CH 601 nebo českým letadlem Zlín 43 v trvání od 30 do 60 minut dle výběru, z letiště v Hradci Králové. Uvidíte krásu naší země z ptačí perspektivy. Plánování trasy je možné podle vašich požadavků a přání. Společně jsme pro vás upekli mimořádnou slevu 25 %, stačí v košíku zadat slevový kód: PRAGMOON25 a sleva je na světě (platí do 24.12.2021). Vše potřebné naleznete na stránkách www.uberuskyair.cz

U Berušky Air rozdávají radost všem, kteří chtějí poznat krásu naší země z ptačí perspektivy. Profesionálové - piloti a instruktoři všeobecného letectví, kteří se létáním baví a rozdávají ostatním potěšení ve formě zážitkových letů a pilotování opravdového letadla.

Pro ty, kteří se chtějí naučit létat, mají k dispozici moderní bezpečné ultralehké letadlo Zenair a leteckou školu, tedy středisko pilotního výcviku LAA.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tvůrkyně parfémů Ing. Kira Pangéro: Moje práce je jako malování obrazů

Poznejte svět plný neobjevených vůní! Kira Pangéro z Alhambra Bioesence je tvůrkyní netradičních parfémů a její práce není jen povoláním, ale i posláním, které dělá radost lidem nejen v Česku, ale i v zahraničí. O tom, čím si jí tato práce získala, proč pravidelně vyráží do zahraničí sbírat inspiraci nebo jak parfémy vybírat, se rozpovídala v našem rozhovoru.

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.
Reklama
reklama

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

S láskou ke dřevu: seznamte se s dřevěnými produkty značky mywoodstyle

Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl.