Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
10. srpna 2022, svátek má Vavřinec

U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

Adresa:
Letiště, Hangár 74 a Úl 161 98, Hradec Králové 50341
Telefon:
605728328
Web:
www
https://www.youtube.com/watch?v=jyfmsp2Df1w&feature=youtu.be

Pilotem na zkoušku či zážitkový let letadlem U Berušky Air.

Darujte svým nejdražším něco speciálního - zážitek, na který nezapomenou! Čeká vás let skvělým moderním letadlem Zenair CH 601 nebo českým letadlem Zlín 43 v trvání od 30 do 60 minut dle výběru, z letiště v Hradci Králové. Uvidíte krásu naší země z ptačí perspektivy. Plánování trasy je možné podle vašich požadavků a přání. Společně jsme pro vás upekli mimořádnou slevu 25 %, stačí v košíku zadat slevový kód: PRAGMOON25 a sleva je na světě (platí do 24.12.2021). Vše potřebné naleznete na stránkách www.uberuskyair.cz

U Berušky Air rozdávají radost všem, kteří chtějí poznat krásu naší země z ptačí perspektivy. Profesionálové - piloti a instruktoři všeobecného letectví, kteří se létáním baví a rozdávají ostatním potěšení ve formě zážitkových letů a pilotování opravdového letadla.

Pro ty, kteří se chtějí naučit létat, mají k dispozici moderní bezpečné ultralehké letadlo Zenair a leteckou školu, tedy středisko pilotního výcviku LAA.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb léto v plném proudu

Léto je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.
Reklama
reklama

Družice Planetum-1: jedenáctá česká družice na české dráze

Na palubě cestuje první český loutkonaut. Hurvínek bude s dětmi sdílet zkušenosti z kosmického letu. Z floridského mysu Canaveral na Floridě odstarto-vala 25. května ve 20:35 našeho času raketa Falcon 9 společnosti SpaceX s 59 družicemi na palubě. Jed-nou z nich byla historicky jedenáctá česká/československá družice s názvem Planetum-1, kterou vyslalo Planetum (Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy). Planetum se tak stalo první institucí svého druhu na světě, která operuje vlastní družicí na oběžné dráze.

Monika a Lucie Wolfovi: Vyrábíme originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky

Za značkou MW Bižuterie se skrývá maminka s dcerou, které pro vás již od roku 2011 ručně vyrábí originální hypoalergenní šperky s broušenými kamínky. „Věříme, že si u nás vybere opravdu každá žena, protože mezi našimi šperky naleznete, jak decentní jednobarevné kousky, tak divoké barevné kombinace. Mezi naše oblíbené motivy patří různobarevné mandaly, díky kterým si naši tvorbu opravdu s nikým jiným nespletete,“ říká Lucie Wolfová (28).

Pangeas: ručně šité kousky, co předávají radost

Švadlenka a zakladatelka značky Pangeas Zuzana Maštalířová se zhruba deset let živila jako realitní makléřka. Postupně ji ale kontakt s některými lidmi tak „vyčerpal“, že potřebovala někam uniknout. A našla šití, které netradičně doplnila o africké prvky. Pangeas nicméně nechce prodávat jen sukně a šaty, ale především probouzet náladu, sebevědomí a ženskou energii.