Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil

U Berušky Air: Vzlétněte do oblak

Adresa:
Letiště, Hangár 74 a Úl 161 98, Hradec Králové 50341
Telefon:
605728328
Web:
www
https://www.youtube.com/watch?v=jyfmsp2Df1w&feature=youtu.be

Pilotem na zkoušku či zážitkový let letadlem U Berušky Air.

Darujte svým nejdražším něco speciálního - zážitek, na který nezapomenou! Čeká vás let skvělým moderním letadlem Zenair CH 601 nebo českým letadlem Zlín 43 v trvání od 30 do 60 minut dle výběru, z letiště v Hradci Králové. Uvidíte krásu naší země z ptačí perspektivy. Plánování trasy je možné podle vašich požadavků a přání. Společně jsme pro vás upekli mimořádnou slevu 25 %, stačí v košíku zadat slevový kód: PRAGMOON25 a sleva je na světě (platí do 24.12.2021). Vše potřebné naleznete na stránkách www.uberuskyair.cz

U Berušky Air rozdávají radost všem, kteří chtějí poznat krásu naší země z ptačí perspektivy. Profesionálové - piloti a instruktoři všeobecného letectví, kteří se létáním baví a rozdávají ostatním potěšení ve formě zážitkových letů a pilotování opravdového letadla.

Pro ty, kteří se chtějí naučit létat, mají k dispozici moderní bezpečné ultralehké letadlo Zenair a leteckou školu, tedy středisko pilotního výcviku LAA.

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.