Společná výstava obrazů a kreseb MgA. Petra Hampla a skleněných objektů BcA. Petry Hamplové.
Petr Hampl patří ke generaci malířů, která vystudovala na přelomu tisíciletí. Na výstavě mohou návštěvníci vidět zejména jeho práce z posledních let. Petra Hamplová se věnuje práci se sklem. Na výstavě představí své skleněné závěsné objekty.
Dětský ráj plný zábavy! To je Království lesa na Lipně. Najdete zde několik desítek atrakcí, Království zvířátek, tvořivé dílničky a mnoho dalších herních prvků. Některé z nich vznikly přímo na míru tomuto nádhernému zákoutí šumavské přírody.
TechTower je proměněný komplex bývalého pivovaru Světovar, který dnes patří mezi nejmodernější technologická centra v České republice. Otevřen byl 1. února 2023 a už v den slavnostního zahájení byly obsazeny téměř čtyři pětiny jeho kapacity. Stavba financovaná i z evropských dotací prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní nabízí zhruba deset tisíc metrů čtverečních prostor určených k inovaci, vzdělávání a také k pronájmu. Tento článek vás provede jednotlivými prostory, které si mohou firmy, instituce i jednotlivci zarezervovat pro své akce, schůzky či experimenty.
Vánoční večírek je pro většinu firem jednou z nejočekávanějších událostí roku. Je to chvíle, kdy se tým může setkat v jiné než pracovní atmosféře, užít si společně zábavu a oslavit úspěchy. Jenže vybrat správné místo není vždy jednoduché. Pokud letos hledáte prostor, který splní všechny vaše požadavky, máme pro vás skvělý tip.
Do Centra Černý Most v Praze míří unikátní model z kostek LEGO®, který nadchne nejen fanoušky Formule 1®, ale i milovníky ikonických stavebnic. Od 18. do 28. září budou mít návštěvníci obchodního Centra Černý Most možnost obdivovat model závodního vozu Ferrari SF-24 v životní velikosti.
Již čtrnáctý ročník oblíbeného festivalu pro rodiny s dětmi „Poznejme se, sousedé“ proběhne dne 21. 9. 2025 od 13:00 do 18:30 hodin v parku na Parukářce na Praze 3. Akci zaměřenou na vzájemné poznávání odlišných kulturních zvyklostí a navázání sousedských vztahů pořádá tradičně třetí městská část.
Oblíbená stand-up komička a moderátorka Adéla Elbel si užívá nejen vyprodané sály, ale i život manželky a maminky tří dcer ve věku 20, 10 a 1 rok. Právě s nimi se v létě vydala na Svatojakubskou cestu a navzdory cestovním zádrhelům to čtyři parťačky společně zvládly. Teď už Adéla míří za publikem po celé republice se svým druhým celovečerním stand-up speciálem Trojjediná anebo comedy show Na stojáka. Ročně absolvuje kolem 100 vystoupení, k nimž přidává i moderování plesů či firemních akcí.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.