Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Místo:
Polský institut v Praze
Datum:
15.6.2024 13:00
Cena:
Web:
Těšíme se na vás na tradičním rodinném a přátelském pikniku v krásných zahradách polského velvyslanectví! 
Co jsme pro vás připravili? Dva skvělé koncerty: letos zahraje polská kapela Raz, Dwa, Trzy, těšit se můžete také na české Zrní!  Na stáncích se představí slezské, malopolské a dolnoslezské vojvodství a města Wrocław, Łódź, Opole, Rzeszów a Zielona Góra. Kromě informací o turistických zajímavostech na vás čekají různá překvapení a samozřejmě  program pro děti – mimo jiné soutěže, různé výtvarné a řemeslné díly nebo chemické experimenty. Můžete ale také poznat Klub Polski w Pradze, seznámíte se s jeho nabídkou a můžete se zúčastnit krátké lekce polštiny. Na pódiu vystoupí pěvecký sbor A To My, který působí v rámci Polského klubu. Polské dobroty včetně oblíbených pierogů připravuje tentokrát Bacówka a výběr polských minipivovarů přivezou Piwa.cz. Nebudou chybět sladkosti od Beza Legendario nebo lokální speciality od Nudle Śląskie. Tipem na dárek můžou být vánoční ozdoby od polské firmy Vitbis nebo kosmetika od Ziaji a Vis Plantis. Vstup zdarma!

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.
Reklama
reklama

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.