Mike Tyson, Halloweenské párty nebo FMX Gladiator Games

Publikováno 29.10.2018
Přelom října a listopadu nabídne opět spoustu zajímavých akcí. V úterý je na programu v Divadle Na Fidlovačce komedie Sen noci svatojánské, zatímco ve středu propukne první hallowenská párty v klubu La Loca. Čtvrteční večer bude patřit přednášce Mike Tysona v SaSazu, kde na víkend vystřídá Bloody Sexy Halloweekend, který slibuje zajímavou podívanou. V sobotu jsou v O2 Aréně FMX Gladiator Games a aby toho nebylo málo, tak celý víkend probíhá v Roztylech Světová curlingová tout... Inu, máme se opět nač těšit...

Pondělí 29.10.

 Kino Klub Zahrada: Zloději

KC Zahrada nabídne v pondělí večer projekci japonského snímku Zloději režiséra Hirokazu Koreedy. Zloději jsou drama o životě a hrdosti chudších vrstev oceněné Zlatou palmou na festival v Cannes. 

Projekce začíná v 19 hodin.

Vstup: 100 Kč

Úterý 30.10.

Sen noci svatojánské

Divadlo Na Fidlovačce má na programu jednu z nejoblíbenějších komedií Williama Sheakspeara Sen noci svatojánské. V hlavní roli královny Hippolyty se představí Iva Pazderková.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: Od 329 Kč

Středa 31.10.

Hallowen Party / Double Jam

Hudební klub La Loca si připravil středeční večer tématickou halloweenskou párty. Chybět nebude kvalitní hudba o kterou se postará DJ Forest ani strašidelné kostýmy.

Večírek začíná ve 21 a trvat bude až do ranních hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 1.11.

Mike Tyson Tour 2018

Legenda světového boxu Mike Tyson přijede do Clubu SaSaZu odvyprávět svůj životní příběh, plný průšvihů a ohromných úspěchů. 

Přednáška a večírek s Mikem Tysonem začíná v 18:30

Vstup: od 1990 Kč

Pátek 2.11.

Světová curlingová tour v Praze

Hala v Rozytech hostí pražskou zastávku World Curling Tour pod názvem Prague Classic. Jedn á se tak o jedinečnou možnost vidět na vlastní oči evropskou špičku tohoto krásného sportu a její konfrontaci s domácimi reprezentanty. 

Zápasy probíhají od čtvrtka do neděle v Curlingové aréně Roztyly. 

Vstup: ZDARMA

Bloody Sexy Halloweekend 2018

Mike Tysona v SaSaZu o víkendu vytřídá Bloody Sexy Halloween, na kterém kromě kvalitní hudby samozejmě nebudou chybět děsivé a sexy kostýmy. 

Dvoudenní večírek začíná v pátek a v sobotu vždy ve 21 hodin a trvá do rána.

Vstup: od 390 Kč/1 noc, 700 Kč/noci

Sobota 3.11.

FMX Gladiator Games 2018

Již 18. ročník FMX Gladiator Games míří do libeňské O2 Arény! Na své si tedy opět přijdou milovníci rychlých motorek a kaskadérských jízd, při kterých tuhne krev v žilách.

Exhibice začíná v 17:30.

Vstup: od 990 Kč

Neděle 4.11.

Dětský Halloween 

Sportovní areál Šeberák si pro rodiny s dětmi přichystal Dětský Halloween, kterým provede Petr Nedvěd. Kromě písniček se děti mohou těšit na dlabání dýní, soutěž kostýmů a další aktivity.

Akce začíná v 17:30.

Vstup: 150 Kč