Emma Smetana, Festival francouzského filmu nebo Lucie

Publikováno 22.11.2018
V Praze nás opět čeká zajímavý týden. V pondělí si můžete na Vinohradské zatančit swing, zatímco v úterý v ROXY zazpívá Emma Smetana. Ve středu startuje Festival francouzského filmu, zatímco v pátek roztančí ROXY Monika Kruse. V pátek se můžeme těšit na koncert skupiny Lucie a neděle bude patřit dětskému představení. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 19.11.

Swing na Vinohradské

Pravidelné pondělní swingové večeři nabízejí odreagování se startem týdne. V Tresor klubu na Vinohradské dnes vystoupí slovenští HelpCat, James Wing a chybět nebudou samozřejmě ani lektoři.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: ZDARMA

Úterý 20.11.

Emma a Emma v Roxy

Česko-francouzská zpěvačka Emma Smetana a slovenská zpěvačka Emma Drobná vystoupí v Roxy  na společném koncertu. Obě se svou tvorbou inspirovali v zahraničí, v případě Smetany ve Francii a v případě Drobné v Británii. Emma Smetana má na svědomí hit s Jordanem Hayem No Fire.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 320 Kč

Středa 21.11.

Festival francouzského filmu

Na to nejlepší z aktuální francouzské kinematografie můžete zajít do Světozoru, Lucerny a Kina 35.

Festival začíná ve středu a potrvá až do 28. listopadu,

Vstup: 100 Kč/projekce

Čtvrtek 22.11.

Kouzlo Vánoc

Ve čtvrtek startuje speciální expozice ve skleníku Fata Morgana v Botanické zahradě. Všichni návštěvníci se tak mohou těšit na speciální vánoční expozici i bohatý doprovodný program.

Kouzlo Vánoc potrvá až do 1. ledna

Vstup: 150 Kč

Pátek 23.11.

Monika Kruse

Jedna z hvězd současného techna vystoupí v klubu Roxy. Německá techno diva přichystala pro návštěvníky nezapomenutelnou párty, které rozproudí úplně každého.

Večírek startuje ve 23 hodin a trvat bude až do ranních hodin.

Vstup: 347 Kč

Doll Prague 2018

Slovanský dům hostí již pátý ročník mezinárodního festivalu uměleckých panenek, loutek a medvídků. Letošním tématem je období vrcholného středověku.

Festival probíhá od pátku do neděle.

Vstup: 180 Kč

Sobota 24.11.

Lucie

Legendární česká rocková skupina Lucie zaplní od od čtvrtka do soboty libeňskou O2 Arenu. Návštěvníci se tak mohou těšit na lety ověřené hity i na novou píseň k probíhajícímu turné Takhle tě mám rád.

Koncerty začnají vždy ve 20 hodin.

Vstup: 1490 Kč

Pivo a prase na Jiřáku

Organizátoři na Jiřím z Poděbrad si pro širokou veřejnost přichystali akci Pivo a Prase. Můžete se tak těšit na vybrané vepřové pochoutky a kvalitní pivo za lidové ceny. V  rámci doprovodného programu vystoupí uskupení Circus Brothers, pro děti je pak připraven další doprovodný program.

Akce začíná v 8 hodin ráno.

Vstup: ZDARMA

Neděle 25.11.

Ferda Mravenec - Práce všeho druhu

Divadlo D21 si připravilo představení pro rodiny s dětmi.  Světoznámý kutil Ferda Mravenec se vydává na svá další dobrodužství a chybět u toho nebude ani Brouk Pytlík či Beruška.

Představení začíná v 16 hodin.

Vstup: 100 Kč