Vánoční program, Xindl X nebo Elán

Publikováno 17.12.2018
Další zajímavý týden nás opět čeká v Praze. V úterý vystoupí v malé Lucerně zpěvák Xindl X, zatímco ve středu organizuje Jazz Dock speciální vánoční večírek. Ve čtvrtek v O2 Areně zahraje skupina Elán a v pátek můžete sváteční atmosféru podtrhnout výstavou betlémů v Toulcově dvoře. V sobotu zahrají v Tipsport Areně Tři sestry a v neděli se můžete těšit na Letenském zámečku na Tradiční rybovku. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 17.12.

Kluziště Kasárna Karlín

V pondělí se pro veřejnost otevře kluziště u Kasárny Karlín. Jeho rozměry jsou 15x30 metrů a vydovádět na ledu se tak může opravdu každý. Na místě je i možnost zapůjčení bruslí či opory pro děti ve tvaru velryby.

Kluziště má otevřeno až do 20. února vždy od 13 do 19 hodin.

Vstup: 40 Kč

Úterý 18.10.

Xindl X

Xindl X slaví 10 let na české hudební scéně a pro fanoušky si připravil koncert v Lucerna Music Baru. V rámci něho představí také novou desku Sexy Exity. Jako support vystoupí Petr Lüftner.

Koncert začíná v 19:30.

Vstup: 390/450 Kč

 Středa 19.10.

Vánoční večírek Top Dream Company.

Kapela Top Dream Company ve spolupráci s hudebním klubem Jazz Dock nachystala speciální vánoční večírek v duchu funku. Po skončení koncertu přijde na řadu after párty, při které za pult usedne DJ MACEO.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 350 Kč

Čtvrtek 20.10.

Elán - 50 let Tour 2018

Elán, jedna z nejslavnějších hudebních skupin Slovenska, zahraje v rámci oslav 50 let své existence v libeňské O2 Areně. Diváci se tak mohou těšit na osvědčené hity jako Zaľúbil sa chlapec, Kaskadér nebo Voda, čo ma drží nad vodou.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 690 Kč

Pátek 21.10.

Ouatro Jam 

Jednu z posledních párty před Vánoci si připravila La Loca Music Bar. V rámci večera vystoupí DJ Hlava, DJ Forfest Pine, DJ Bulldog a DJ Fuuse.

Akce začíná ve 21 hodin.

Vstup: ZDARMA

Výstava betlémů

V Toulcově dvoře v pátek začíná výstava betlémů s podtitulem Vánoce našich babiček. Můžete se tak těšit na ukázky současného i lety ověřeného řezbářského umění.

Výtava probíhá až do 1. ledna a probíhá vždy od 13 do 17 hodin (na Štědrý den od 11 do 15).

Vstup: 50 Kč

Sobota 22.10.

Koncert Tři sestry

Legendární punková kapela Tři sestry si nachytala koncert v holešovické Malé sportovní hale. Fanoušci se tak mohou těšit na lety osvědčené hity i novější skladby v podání frontmana Lou Fanánka Hagena.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 450 Kč

Nedělě 23.10.

Tradiční Rybovka

V Letenském altánku u zámečku se uskuteční již tradiční koncert Rybovy Mše Vánoční. Dirigování se ujala Miriam Němcová.

Koncert začíná ve 13 hodin.

Vstup: ZDARMA