Hozier, Auta na Náplavce nebo Velká Chuchle

Publikováno 26.08.2019
I konec srpna v Praze přinese zajímavé akce... V úterý vystoupí ve Fóru Karlín irský hudebník Hozier, zatímco ve středu se můžeme v Tresoru těšit na latino party. Ve čtvrtek startují Auta na Náplavce a víkend bude patřit parkurovým závodům ve Velké Chuchli. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 26. 8.

Vosto5: Stand´artní kabaret

V rámci festivalu Letní Letná je na programu kabaretní show Vosto5. V rámci večera se představí představí pětice mužů, která předvede svůj improvizační talent.

Akce začíná ve 20:30.

Vstup: ZDARMA

Úterý 27. 8.

Hozier

Jednoznačný hlavní tahák tohoto týdne. Irský muzikant Andrew Hozier-Byrne, známý pod jménem Hozier, se představí českém publiku ve Fóru Karlín. Autorovým nejznámějším hitem je skladba Take Me To Church , která má na Youtube přes 300 milionů zhlédnutí.

Koncert začíná v 19:00.

Vstup: od 890 Kč

Středa 28. 8.

Special Latino Night: Back 2 School

Music Club Tresor má na středeční večer připravenou speciální párty ke konci prázdnin. Těšit se můžete na speciální drinky za zvýhodněné ceny i kvalitní hudební doprovod.

Akce začíná ve 20:30.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 29. 8.

Auta na Náplavce

Další várka festivalu Auta na Náplavce zaplaví smíchovské nábřeží historickými i moderními kousky. K vidění budou i žhavé novinky českého automobilového trhu.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Pátek 30. 8.

Groovebox

Hudební klub Epic láká do svých útrob na groovy house večer. V rámci večera se za pultem vystřídá Izzy, EKG nebo Martin Cehelsky.

Akce začíná ve 22 hodin.

Vstup: 200 Kč

Sobota 31. 8.

Letní cena Velké Chuchle

Závodiště Praha-Velká Chuchle hostí již potřetí v této sezóně parkurové závody, v rámci kterých se představí především česká špička tohoto vznešeného sportu. Kromě samotných závodů je připraven i bohatý doprovodný program zaměřený především na děti.

Soutěž probíhá od soboty do neděle.

Vstup: ZDARMA

Neděle 1. 9.

Praha v hlavní roli: Protektor

Centrum architektury a městského plánování v rámci svého programu Praha v hlavní roli připravila projekci úspěšného českého snímku Protektor. Ten se odehrává za druhé světové války a získal i Českého lva.

Projekce začíná ve 20 hodin.

Vstup: ZDARMA