Tipy na večírky aneb Zábava zaručena!

Publikováno 03.10.2019
Už se to blíží - čas firemních večírků, kdy jde korporátní strojenost stranou a můžete to s kolegy konečně trochu roztočit!

Na následujících stránkách najdete tipy na řadu míst, kde bude váš firemní večírek rozhodně stát za to. S výběrem jsme si dali pořádně záležet, tak s rezervací neotálejte. Brzy bude plno. Garantujeme zábavu až do ranních hodin, výborný servis, lahodnou gastronomii, drinky, které Vám nejspíš zamotají hlavu a i nějaký ten bolehlav po ránu. Bez něj by to byl houby večírek!

ZÁMEK ŠTIŘÍN

Večírek, konference, rodinná oslava nebo pobyt na zámku jako dárek. Zámek Štiřín je rozmanitostí svých prostorů ideálním místem pro pořádání společenských událostí pro nadcházející vánoční večírky. Díky vybavenosti konferenčního centra zde klienti s oblibou pořádají své konference, kongresy, semináře, školení a další obchodní aktivity. Stylové ubytování nabízí zámek i historické budovy ve štiřínském areálu. Kompletní nabídku služeb a programy kulturních akcí najdete na www.zamekstirin.cz

Ringhofferova 711, Kamenice
Tel.: +420 724 509 603, www.stirin.cz

MERCURIA LASER GAME

Mercuria Laser Game – to je největší komplex laser game v České republice. V Praze najdete arénu v Holešovicích a také nově na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén a kde může hrát laser game najednou až 40 hráčů! K tomu je možnost využít minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty. Obě arény jsou výborně připravené pro firemní akce a pohodové posezení po hře. V Holešovicích je plně zásobený bar až pro 80 osob, v Braníku dokonce rovnou pro 150 osob.

Argentinská 38, Praha 7 / Údolní 212/1, Praha 4
Tel.: +420 605 111 811 / 606 777 500, www.mercurialaser.cz

BACK DOORS

Koktejlový bar s restaurací v srdci Smíchova u Anděla se umí změnit na taneční klub, který má dvě stage, což je ideální pro váš Vánoční a Novoroční večírek. V baru najdete více jak 400 druhů prémiového alkoholu, ze kterého se vytváří koktejlové menu v duchu prohibičních třicatých let. Připraví vám zde nezapomenutelné tématické firemní večírky s živou hudbou nebo Djs a bohatým rautem. K dispozici je i zimní zahrada s venkovním grilem a ohništěm. V Back Doors budete mít po celou dobu o zábavu postaráno.

Na bělidle 30, Praha 5
Tel.: +420 734 508 248, www.backdoors.cz 

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

Máte ve svém kolektivu hodně milovníků piva? Užijte si firemní večírek přímo v pivovaru! Snadno zde uspořádáte komorní oslavu i velkou konferenci. Posezení na Formance nebo šalandě (netradiční salonek ukrytý v labyrintu pivovarských sklepů), pořádná Gambrinus párty, salonek školy čepování či honosný Pilsner Urquell sál, který pojme až 150 lidí. Záleží čistě na tom, co si vyberete - stačí zavolat a dohodnout se. Užijte si firemní večírek na místě, kde se zrodil slavný plzeňský ležák. Jinde podobnou atmosféru nezažijete.

U Prazdroje 7, Plzeň, Email: reservations@asahibeer.cz
Tel.: +420 377 062 888, www.prazdrojvisit.cz

PETERS BURGER

Karlínská restaurace Peters Burger Pub nabízí skvělou americkou v kuchyni, výborné burgery z kvalitního hovězího masa, vzdušný retro interiér a atmosféru industriálního, už dávno zapomenutého Karlína. Nezapomněli zde ani na vegetariánské burgery, které ohromí vaše chuťové buňky a zajímavá točená piva Kocour a Konrád. Uspořádejte zde firemní akci, na kterou nikdo jen tak nezapomene. Členitý prostor lze využít buď celý (je určen zhruba pro sto lidí), nebo si lze zamluvit jednotlivé místnosti (kapacita 6 - 20 lidí).

Pernerova 10/32, 186 00 Praha 8 - Karlín
Tel.: +420 222 312 091, www.burgerpub.cz

GALERIE KAVÁRNY LOUVRE

Nově zrekonstruované prostory Galerie kavárny Louvre lákají na soukromé akce, které Vám zde připraví na míru. Virtuální realita, dekorace, kapela, saxofonista, dj, casino, biliard, nasvícení prostor, kreslení světlem, foto stánek, zkrátka vše, na co si jen pomyslíte. K dispozici Vám budou skvělé multifunkční prostory s maximální kapacitou až 300 osob na stand up party a catering od Jana Šťastného, mistra moderní kuchyně i české klasiky. Pokud cena za catering přesáhne 100 000,-Kč bez dph, neplatí se žádný pronájem.

Národní 22, Praha 1
Tel.: +420 774 445 662, www.galerielouvre.cz

DIMENSION VIRTUAL REALITY

V Centru virtuální reality VR Dimension Vás čeká technologicky ohromující večírek. Budete cestovat časem, zabijete pár mutantů, podíváte se na Everest nebo si to ručně vyřídíte se zombie. Pokud se nebojíte výšek, můžete se projít i po reálném prkně mezi mrakodrapy. V nabídce lze vybírat z více než 60 herních titulů a aplikací. Jinou realitu jste si dosud mohli jen představovat, teď ji ale skutečně zažijete. V Centru virtuální reality VR Dimension ji pocítíte na vlastní kůži a ještě potrénujete týmového ducha.

V jámě 8, Praha 1
Tel.: +420 222 930 210, www.vrdimension.cz

OLA KALA

Už jste zkusili kurz vaření jako zábavu s kolegy nebo kamarády? Ola Kala pořádá kurzy vaření a pečení už 12 let a je z čeho vybírat. Více než 50 druhů kurzů nabízí ve dvou studiích na Vinohradech a v Holešovicích. Může dorazit téměř 40 lidí najednou. Vaří se vždy ve dvojicích, takže každý účastník si připravuje kompletní menu pod vedením lektora. Welcome drink, 4 chodové menu a k tomu degustace 12 druhů francouzských vín. Ať už jste kolektiv ve firmě, parta přátel nebo chystáte oslavu či rozlučku se svobodou, v Ola Kala vás to bude bavit.

Korunní 115, Praha 3, Přístavní 7, Praha 7
Tel.: +420 602 305 970, www.olakala.cz

ART & EVENT GALLERY ČERNÁ LABUŤ

Multifunkční prostor pro Vaše firemní akce a eventy v centru Prahy s výbornou dostupností jak pražskou dopravou, tak i autem. Catering na pracovní snídaně, občerstvení k firemním prezentacím, tiskové konference, špičkové rauty, servírovaná, několikachodová menu. Všem klientům jsou nabídky připravovány na míru, dle jejich požadavků. Art & Event Gallery Černá Labuť je rozdělena na 2 části, které nesou název Levé křídlo a Pravé křídlo. Pronajmout lze každý prostor zvlášť nebo vše dohromady. Nabízíme celou řadu flexibilních setupů. Prostor včetně terasy má kapacitu až 200 osob.

Černá Labuť – 8. patro, Na Poříčí 25, Praha 1
Tel.: +420 777 287 770, www.cernalabut.cz

ČERNÝ KOHOUT

 

V nádherném prostřední prokopského údolí najdete malebnou restauraci Černý kohout. Kamenné zdi, masivní dřevěné stoly, příjemné osvětlení a oheň plápolající v krbu - tato kombinace vytváří ideální místo nejen pro soukromé oslavy, svatby, firemní akce, dětské párty, rauty, hudební a jiná kulturní vystoupení, ohňostroj a mnoho dalšího včetně vlastního cateringu. Restaurant se nachází pouhých 15 minut autem od centra a každý večírek zde maximálně přizpůsobí přání klienta. Pokud počasí bude na konci roku přát, lze využít zahrádku s grilem.

Bublavská 308, Praha 5
Tel.: +420 608 874 923, www.cerny-kohout.cz

THE PUB

The PUB má vše potřebné pro stylový firemní večírek (moderní prostory, bohatě zásobený bar, výborné jídlo atd.). Je tu však ještě jeden podstatný rozdíl – v každém PUBu si pivo pěkně načepujete sami! Stoly disponují vlastní pípou, z níž teče tankový Pilsner Urquell. Každý samovýčep je vybaven dotykovým displejem, který umožní sledovat pivní výtoče, volat obsluhu, objednávat jídlo, zahrát písničku z Jukeboxu a mnoho dalšího. Na přání lze objednat školu čepování piva a jiný doprovodný program.

Veleslavínova 3, Praha 1
Tel.: +420 222 312 296, www.thepub.cz

ŠENKOVNA PUB

Vinárna přímo v centru Prahy, s výbornou dopravní dostupností, kde si dokonale užijete bouřlivý firemní večírek, přesně tím je Šenkovna Pub. Soukromou akci si můžete užít v salonku nebo vinném sklípku a doplnit ji o degustaci či cimbálovou muziku Štěpána Hanuše. Kapacita 150 míst, rauty na míru, degustace, živá muzika a přátelská atmosféra. Po celý rok lze také využít zahrádku, která je v klidném vnitrobloku a není časově omezena nočním klidem. Vždy je otevřena dle otevírací doby. Co chtít víc?

Sokolská 60, Praha 2
Tel: +420 607 888 836, www.senkovnapub.cz

HOTEL GOLF

Unikátní hotel, moderní design, restaurace, lobby bar s letní terasou, konferenční prostory, wellness a fitness, to vše najdete v Hotelu Golf. Jestliže hledáte vhodné prostory pro pořádání konferencí, školení, večírků či nejrůznějších teambuildingových aktivit, s tímhle místem nešlápnete vedle. Samozřejmostí je kompletní servis (příprava místnosti včetně techniky a profesionálního ozvučení, bezdrátový vysokorychlostní internet) a v případě vícedenních akcí zvýhodněné ceny na ubytování a wellness služeb.

Plzeňská 103/215a, Praha 5
Tel.: +420 222 993 101, www.hotelgolf.cz

RETRO VLAKY

Možná nechcete jen sedět na jednom místě, ale užít si firemní večírek trochu jinak. Co ho prožít v zážitkovém vlaku po Praze a okolí? Souprava vlaku je složena z parní nebo historické motorové lokomotivy, barového vozu Pivák, dřevěného retro vagónu a společenského vozu s cateringem. Zážitkový vlak lze vypravit na okružní jízdu Prahou, na legendární trať Posázavský pacifik, Pražský Semmering, do sklárny, pivovaru, hornického skanzenu nebo také do lomů Malá a Velká Amerika. 

Tel.: +420 775 317 903
www.RetroVlaky.cz

FIREMNÍ AKCE

Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy, prostory, rozhovory s profesionály v eventovém oboru a pozvánkami na akce, které stojí za to vidět a načerpejte inspiraci v terénu. V online databázi Firemniakce.cz naleznete více než 800 eventových a konferenčních prostorů, galerií, barů, restaurací, venkovních i netradičních míst a více jak 300 nabízených služeb v různých segmentech pro uspořádání Vaší akce. Stačí kliknout na POPTAT a vyplnit jednoduchý online formulář, vše ostatní tu za Vás rádi zařídí.

Email: info@firemniakce.cz
Tel.: +420 605 266 044, www.firemniakce.cz

FOKLORE GARDEN

Firemní večírek s lidovou muzikou, tancem a zpěvem a výbornou českou kuchyní podle receptů našich babiček? Není problém! To vše najdete ve Folklore Garden v areálu Hlubočepského zámečku, pouze 10 minut MHD z centra Prahy. Tým energických kreativců pro Vás připraví v nádherném prostředí roubené koliby a dalších prostor event, na jaký nikdy nezapomenete. Kapacita ve všech prostorách roubenky, stodoly, kovárny a altánu je až 700 osob, možné je objednat jakýkoliv prostor i samostatně. 

Na Zlíchově 18, Praha 5
Tel.: +420 724 341 498, www.folkloregarden.cz

301 ZÁVODNÍ SIMULÁTORY

Užijete si jedinečnou firemní akci na profesionálních závodních simulátorech, které zvládnou napodobit veškeré pohyby skutečného auta a pocítíte na nich každý detail trati včetně převýšení a přetížení až 2G. V této oblasti se jedná o nejdražší a také nejlepší simulátory na světě vůbec! Plně pohyblivý simulátor Force Dynamics 301 s virtuální realitou vás ohromí. Simulátory si můžete nechat dovézt na akci nebo vyrazít přímo do závodního centrum s 11-ti síťově propojenými stroji, kde lze závodit proti sobě!

Družstevní 800, Třemošná
Tel.: +420 777 701 301, www.301.cz

PROSTĚ VEGET

Rodinný podhttps://www.pragmoon.cz/admin/upload/articles/20191003163947-prosteveget.jpegnik s tradicí ve stravování, která přetrvává již po několik generací. V Prostě veget vaří s láskou a ze surovin, které mají jasný původ, aby potěšili nejen Vaše chutě, ale i tělo. Pro své klienty zajišťují firemní stravování - každodenní doručení obědů, kde si můžete vybrat až z 10 jídel, které každý den obměňují s rozvozem po celé Praze – office catering, cateringové služby, svatby a samozřejmě firemní večírky. Plné břicho, skvělé jídlo a dobrá nálada. To je servis od Prostě veget.

Tel.: +420 608 166 333
www.prosteveget.cz

CURLING ARÉNA

Společnost CURLING PROMO s.r.o. zajišťuje sportovně-společenské akce v CURLING ARÉNĚ PRAHA, včetně odborného výkladu o curlingu. Pozornost je zaměřena především na větší kolektivy od 30 do 150 účastníků, kdy je k dispozici celá sportovní hala se 4 drahami. Součástí CURLING ARÉNY je restaurace CURLING CLUB s výhledem na ledovou plochu. Pro účastníky akce společnost zajišťuje úvodní zaškolení zájemců instruktory curlingu, sportovní turnaj s občerstvením. Více na www.curlingpromo.cz.

Komárkova 12, Praha 4 - Roztyly
Tel.: +420 602 794 763, www.curlingpromo.cz

ARCADEHRY

Hledáte zajímavé místo s neobvyklou zábavou pro firemní večírek či akci? Muzeum automatů ArcadeHry nesmíte minout. Jde o nejdéle otevřenou videohernu a muzeum arkádových automatů v Čechách. Vyzkoušet si můžete herní pecky na více než 170 kusech plně funkčních automatů. Milovníci herní nostalgie si zde rozhodně přijdou na své. Stroje si lze také zapůjčit do pronajatých prostor a dotvořit tak vlastní akci k dokonalosti. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.ArcadeHry.cz.

U Větráku 280 - Červený Újezd
www.arcadehry.cz

TISKÁRNA

Máte pocit, že už jste byli snad všude a nic Vás nemůže překvapit? Večírek v Tiskárně Vás vyvede z omylu! Prostory restaurace se nachází v objektu, který je součástí historického areálu Státní tiskárny cenin. A není to jen reklamní nálepka. Bankovky se v tomto prostoru opravdu začaly tisknout za první republiky v roce 1928. Majitelé restaurace se proto při skladbě jídelního lístku nechali inspirovat originálními recepturami z dobových kuchařských knih. O stylovém interiéru nemluvě. V Tiskárně máte zážitek zaručen.

Jindřišská ulice 940/22, Praha 1
Tel.: +420 602 448 854, www.restauracetiskarna.com

CASTLE RESIDENCE

Castle Residence nabízí veškerý komfort pro dokonalou oslavu. Vedle prostorné restaurace (80 míst) můžete využít dvě bowlingové dráhy, menší wellness centrum, salonky, konferenční sál a nechybí ani dětský koutek. Oslavu si můžete díky napojenému čtyřhvězdičkovému hotelu protáhnout do druhého dne. Kuchyně nabízí tradiční českou kuchyni s grilovanými žebry a vepřovými koleny, ale také českou svíčkovou a gulášek a čtyři druhy točených piv. Zkrátka výborná kuchyně a skvělá zábava na jednom místě.

Květinářská 755, Praha 8
Tel.: +420 283 850 014, www.castle-restaurant.cz

BOWLING CELNICE A DEJVICE

Oba podniky patří mezi nejhezčí bowlingy v Praze, najdete je na Nám. Republiky a v Dejvicích u Kulaťáku. Oba jsou přímo stvořené pro firemní večírky. Mají mladý ochotný personál, moderní interiér a nejnovější bowlingové vybavení. K dispozici jsou i kulečníky, šipky, fotbálek atd. Pro firemní akci připraví raut, turnaj nebo zajistí další doprovodný program. Doporučujeme se zeptat na variantu pronájmu All Inclusive. Kapacita každého podniku je 250 osob a jsou dobře dostupné MHD i autem. 

V celnici 10, Praha 1, Tel.: +420 774 900 699 /
Dejvice, Bílá 6, Praha 6, Tel.: +420 774 900 004, www.bowling.cz

PETŘÍNSKÉ TERASY

Chcete si užít firemní večírek s naprosto jedinečným výhledem? Pak jednoznačně zamiřte do Petřínských teras. Restaurant je posazen uprostřed východního svahu Petřínského kopce, s naprosto neopakovatelným výhledem na celou Prahu. Samozřejmě není problém udělat večírek „na klíč“, zařídit grilování či živou hudbu. Vše je otázkou domluvy a včasné rezervace. Navíc už to není tak daleko do konce roku, takže pokud chcete odměnit své zaměstnance za dobře odvedenou práci, večírkem Petřínských terasách vedle nešlápnete.

Petřínské sady 393, Praha 1 - Malá Strana
Tel.: +420 602 224 096, www.petrinsketerasy.cz

PIVOVARSKÝ DVŮR CHÝNĚ

Výborné pivo z Českého Švýcarska - FALKENŠTEJN, vína z Moravy a Itálie, snadná dopravní dostupnost a živá country kapela. To vše nabízí Pivovarský dvůr Chýně, kde si lze pro firemní večírek (či firemní raut) rezervovat část restaurace pro menší skupiny (40 míst), případně celou restauraci (celkem 80 míst). V letní sezóně a za příznivého počasí se dá využít posezení na zahrádce – venkovní terase, kde je k dispozici dalších 50 míst. K jídlu si pochutnáte na specialitách z tradiční české kuchyně – pečených vepřových žebrech či koleni.

Hlavní 525, Chýně,
Tel.: +420 724 878 700, www.pivovarskydvur.cz

ACTION PARK

Action Park je venkovní zábavní areál nacházející se nedaleko centra Prahy, nabízející řadu opravdu unikátních aktivit, kde pořádně otestujete týmového ducha. V rámci firemní akce si můžete zahrát lidský stolní fotbal, projít minovým polem, vrhnout se na skupinové lyžování, poměřit síly v paintballu či bodyzorbing, případně si zarelaxovat u fotbalových šipek nebo gigantického beer pongu. Aktivit je v Action Parku skutečně požehnaně a pokud si ani tady někdo nedokáže vybrat, pak prostě nepatří do týmu!

Výpadová 157, Praha
Tel.: +420 605 246 404/5, www.actionpark.cz

FUTURENTO

Laserové bludiště, nafukovací atrakce, trampolíny, překážkové dráhy, logické úkoly, nejnovější technologie, tím vším je nové unikátní zábavné centrum v Praze Futurento. Tato novinka pro firemní akce a teambuilding nabízí úžasnou týmovou zábavu, originální konferenční prostory, catering či doprovodné programy. Připraví akci na klíč a vyhoví jakýmkoliv požadavkům. Velkou výhodou je skvělá dostupnost MHD či autem. Areál disponuje dostatečně velkým parkovištěm.

Na Harfě 916/9a, Praha 9 - Vysočany
Tel.: +420 603 220 142, www.futurento.cz

ENDORFIN

Endorfin je multifunkční prostor pro akce do 130 hostů, součástí kterého je designový sál, bar a 5 únikových her (Titanic, Star Wars, Freddy Krueger, Saw a Márnice), které v jeden moment zabaví až 23 hráčů. V nabídce naleznete také unikátní doprovodné programy – zábavné týmové hry Mad Head Show a Push & Play. Designové prostory se nachází v objektu bývalého cukrovaru. Samozřejmostí je kvalitní vestavěná audiovizuální technika, catering na míru a široká škála doplňkových služeb.

Petrohradská 216/3, Praha 10, Email: info@endorfin.cz
Tel.: +420 725 944 311, www.endorfin.cz

SMYBOX

Večírky, plesy a nebo svatby? Na každé z akcí potkáváme úsměvy, které stojí za to zachytit! Proto je tu fotobudka Smybox, která v kombinaci s ručně vyráběnými pozadími a rekvizitami umí fotit a tisknout ty nejparádnější fotky. Tisknout si je můžete ihned na místě, stejně jako sdílet z e-mailu na sociální sítě. Zkušený dvoučlenný tým se postará o hladký průběh focení a Vaši zábavu. Smybox patří všude tam, kde se chcete bavit a mít pro všechny skvělou vzpomínku. Je zárukou, že na úsměv nikdy nezapomenete. 

Email: ahoj@smybox.cz
Tel.: +420 777 677 026, www.smybox.cz

VEČÍREK

Máte dvě možnosti – buď si večírek pracně zařídíte sami, nebo veškerou práci s organizací a technikou svěříte do rukou profesionálního týmu z vecirek.cz a Vy se budete jen skvěle bavit. Svatby, firemní akce, karaoke, služby DJů, kteří se specializují na hudbu od 60. let po současnost, zábavní moderátoři a profíci, kteří Vám kompletně ozvučí a osvětlí menší i velkolepý večírek. Zkrátka dokonalá akce na klíč a k tomu jako bonus nonstop podpora. Žádná zábava týmu večírky.cz není cizí. Stačí si jen vybrat.

www.facebook.com/Vecirek
Tel.: +420 724 013 624, www.vecirek.cz

RADONICKÁ BESEDA

Radonická beseda je restaurace, jíž naleznete pouhých pár kilometrů od Prahy za Černým mostem. K restauraci patří společenský sál s moderním audiovisuálním vybavením, který pojme pohodlně 150 lidí a je tudíž ideálním prostorem pro firemní večírek. Současně lze v místě pořádat konference, koncerty, divadelní představení, kino, svatby, přednášky zajímavých osobností, cvičení, plesy, dětská představení, setkání obyvatel a další akce. Každou akci zde ochotně připraví na míru.

V Uličce 3, Radonice, Email: info@radonickabeseda.cz
Tel.: +420 725 933 186, www.radonickabeseda.cz

GOLF PARK SLAPY SV. JAN

Golf Park Slapy sv. Jan disponuje 18 jamkami, širokými, mírně kopcovitými fairwayemi s modelovanými greeny a nádhernými výhledy. Hřiště nabízí kvalitní golfový zážitek jak pro začátečníky, tak i pro hráče s nižšími hendikepy. Pro firemní večírek se dokonale hodí multifunkční budova "Pavilon Slunce" s restaurací s kvalitní gastronomií a dvěma multimediálními zasedacími místnostmi. Součástí resortu je i wellness se saunou či dětský koutek. Areál leží jen 18 km od okraje Prahy ve výletní oblasti u Slapské přehrady.

Slapy 413, Slapy nad Vltavou
Tel.: +420 603 814 455, www.golfslapy.cz

TECHTLE MECHTLE

Připravte se na pořádně divoký firemní večírek, kde nezůstane kámen na kameni. V Techtle Mechtle zábava nikdy nespí a každý si zde přijde na své. Bohaté rautové občerstvení s moderní kuchyní, moderní barová mixologie, trendy koktejly, tvoření firemních drinků v barvách loga a mnoho dalšího. V baru se o Vás postará profesionální tým zkušených barmanů. Chcete večírek s fotokoutkem nebo moderátorem? Není problém. Vše je otázkou dohody. Zásada, které se v Techtle Mechtle drží: Never Say Never! 

Vinohradská 47, Praha 2
Tel.: +420 222 250 143, www.techtle-mechtle.cz

REZISENCE VOGELSANG

Rezidence Vogelsang se nachází v nádherné lesní lokalitě Národního parku Šumava s vyhlídkou na hrad Kašperk a obec Červená, cca 6 km jižně od Kašperských Hor. K dispozici je návštěvníkům restaurant s barem, konferenční místnost, zastřešený venkovní grill a amfiteátr. Firemní večírek si zde můžete obohatit masáží, wellnessem, finskou, bio nebo infra saunou, parní lázní a whirlpoolem. Samozřejmostí je doprovodný program, catering a ubytování, to vše dle Vašich představ. Kapacita areálu je do 40 lůžek.

Podlesí č.p. 1, Kašperské Hory
Tel.: +420 723 919 415, www.rezidencevogelsang.cz

JO’S BAR & RESTAURANT

 

Jo´s Bar & Restaurant najdete ve stínu kostela sv. Mikuláše na Malé Straně. Podnik je svým pojetím přímo ideální pro oslavy a firemní večírky. Vyjma úvodního prostoru s nádherným dřevěným barem nabízí v zadní části ještě jednu místnost, kde si můžete užívat veškerý komfort a servis pěkně v soukromí. Celý podnik pojme cca 60 lidí. Samozřejmostí je špičková hudební aparatura, rauty na míru (přičemž tu myslí i na vegetariány a vegany) a v případě zájmu tematická výzdoba a doprovodný program. 

Malostranské nám. 264/7, Malá Strana
Tel.: +420 257 531 422, www.josbar.cz

PARTYLEADERS

PartyLeaders, neboli "rozjížděči mejdanu", je uskupení profesionálních muzikantů specializované na rozpoutání taneční zábavy a všeobecného veselí na večírcích všeho druhu. Chápou totiž, že samotná muzikantská virtuozita nestačí, že je nutné do hudby vložit energii a radost, a předvést vizuální show, aby byl divák stržen a nadšen celkovým dojmem. Ať už si poručíte večírek ve stylu 30. let, Funky Disco Party 70. – 80. let, filmovou hudbu, námořnický bál nebo současný pop, nic není problém. Včetně kostýmů!

Email: info@partyleaders.cz, www.facebook.com/partyleaders.music
Tel.: +420 608 514 068, www.partyleaders.cz

PUBQUIZ

Rádi jíte, pijete a u toho trochu soutěžíte na firemním večírku? Dám vám tip, letos zkusíte Pubquiz! Týmovou, vědomostní soutěž pro větší skupiny. Otázky všeobecné i na míru o vaší skupině či společnosti. Zjistíte, jestli váš tým ví víc než ostatní zábavnou formou. Pořadatelé doporučí vhodná místa nebo to rozjedou u vás v kanceláři. Super moderátoři, lidský přístup a příjemná cena. To je Pubquiz.cz! Před Vánocemi se termíny rychle plní, takže doporučujeme s objednávkou dlouho neváhat.

Email: martin@pubquiz.cz
Tel.: +420 725 044 928, www.pubquiz.cz

KULEČNÍK BALABUŠKA

Večírek stylově? Pak by vaší pozornosti neměl ujít Kulečníkový club Balabuška na Praze 4, který je připraven uspořádat večírek pro vaše známé či firmu na nejlepších kulečníkových stolech BRUNSWICK. Raut na míru až pro sto osob, možná výuka kulečníku, uspořádání kulečníkové exhibice a miniturnájku v billiardu a další doplňkové zábavy. V Balabušce zkrátka nuda nehrozí. Podnik nese jméno legendárního výrobce kulečníkových tág George Balabushky, který je mnohými znalci považován za „Stradivariho“ mezi výrobci tág.

Michelská 19/16, Praha 4 - Michle
Tel.: +420 608 113 124 www.balabuska.cz, www.facebook.com/BALABUSKA