Kam v Praze: Mizerové, Mandrage nebo Studio DVA

Publikováno 27.01.2020
Co nového se koná v Praze? Kam vyrazit s rodinou či přáteli? Máme tu pro Vás žhavé tipy na tento týden.

Je libo trocha vinilová nostalgie v Rock Café?  Anebo jste ještě neviděli novou muzikálovou parodii 50 Odstínů šedi v Divadle Radka Brzobohatého?  Připravili jsme si pro Vás zajimavé tipy, kde nesmíte chybět. A třeba se potkáme i na Mandrage. No a vše můžeme zakončit delikátním nedělním drunchem. Tak hurá do víru velkoměsta.

 

Pondělí 27.1. do 2.2.2020

Rock Café - Výstava vinylů: Mezní alba rockové historie

www.rockcafe.cz

Jsou jich desítky, ne-li stovky a možná tisíce, když se pomine měřítko pouhé popularity. Na výstavě je vybráno alespoň tucet vinylů, ze kterých je patrné, jak se měnila vizuální patina tohoto skalního žánru. Od let šedesátých až po dnešní tvorbu. Někdy to bylo o osobnosti, někdy o celé kapele, ale také o štěstí nebo vytrvalosti. Jindy zase o tom být ve správný čas na správném místě. Avšak vždy byla médiem hudba a texty, které glosovaly dobu a vyjadřovaly radost či bolest v duši rockera(ky). Tentokrát je pozornost zaměřena na jejich vizuál.

 

Úterý 28.1.

Premiere Cinemas Praha Hostivař - Mizerové navždy

www.premierecinemas.cz

https://goout.net/i/088/889861-800.jpg

Mike a Marcus jsou pořád ve formě! Lednová premiéra, ošuntělá zápletka, staré struktury. Všechno nasvědčovalo, že tohle je minela, kterou se studio snaží zamést pod koberec. A nakonec je to velká pecka, která by snad mohla Smithe a Bruckheimera vrátit do hry. Držme si palce a kupujme lístky sobě i známým.

 

Středa 29.1.

Edison Filmhub - Pěkně tučná sebeláska

Provokativní dokument sleduje aktivistky „tlustého“ hnutí ve skandinávských zemích. Film o ženách, které se o sobě nestydí říct, že jsou tlusté, přináší revoluci do konvenčního pohledu na krásu, zpochybňuje kosmetické standarty a podporuje pozitivní přístup k lidskému tělu, ať je jakékoliv…

 

Čtvrtek 30.1.

Studio DVA divadlo - Vysavač

www.studiodva.cz

Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí.
 
 
Pátek 31.1.
 
Divadlo Radka Brzobohatého - 50 odstínů!
 
www.divadlorb.cz
 
 

Muzikálová parodie z newyorské Broadwaye s živou hudbou.

Uniknout z nudného života plného stereotypů ve všech oblastech, zažít něco výjimečného, neobvyklého? Začíst se do románu a nechat se vést… O tom, že realita může být naprosto jiná než představy, se přesvědčí nejen Anastasie, ale i členky čtenářského klubu, k nimž se dostala ta magická kniha – román Padesát odstínů šedi.

 

Sobota 1.2.

Forum Karlín - Mandrage + special guest: Sebastian

www.forumkarlin.cz

Kapela Mandrage vydala v říjnu nový videoklip k singlu Vidím to růžově. Naváže na něj novou deskou a koncertním turné po velkých sálech. Jedním z nich bude také Forum Karlín, kde vystoupí 1. února v rámci turné pojmenovaného Dlouhej únor. Jako speciální host se představí Sebastian.

 

Neděle 2.2.

Cloud 9 Sky bar & Lounge - Nedělní drunch

www.cloud9.cz

Pozvedněte svůj zážitek a ochutnejte nejlepší koktejly Cloud 9! Zpříjemněte si neděli a přijďte na drunch do Cloud 9 Sky Bar & Lounge. Nalaďte se na perfektní drinky a vyzkoušejte náš moderní drunch koncept. Připomíná brunch, ale užijete si ho v čase mezi obědem a večeří s inovativním á la carte menu, které je navrženo tak, abyste si ho vychutnali ve skvělé společnosti. Zkombinujte trendy koktejly s lahodnými tapas.