V Praze se otevřelo nové nákupní centrum OC Opatovská

Publikováno 23.02.2020
Už jste navštívili nové obchodní centrum? My ano a moc se nám tu líbilo. Kdo nestihl slavnostní otevření, nechť se na Opatovskou vydá teď.

Nové Obchodní centrum OPATOVSKÁ přivítá první zákazníky v závěru letošního roku. Ve dvou nákupních galeriích na 8.000 m2 prodejní plochy představí moderní prostory uzpůsobené potřebám jednotlivých obchodů i zákazníků. Příjemné a vzdušné prostředí uvnitř doplní rekonstruovaná terasa objektu, na které budou probíhat prodejní trhy a akce pro veřejnost. Moderní design získá také plášť budovy, který doplní nové logo obchodního centra. V objektu je 22 obchodních jednotek.

Obchodní centrum OPATOVSKÁ je dobře přístupné pro pěší i motoristy. Čtyři patra garážového stání mají kapacitu 350 míst. Pěší nakupující mají v blízkosti centra zastávku MHD a metra Opatov. Pamatováno je také na cyklisty a elektromobily. Při revitalizaci centra jsou používány moderní technologie. V rámci probíhajících úprav a především pak při samotném provozu centra je kladen důraz na sociální odpovědnost a pozvednutí životního prostoru v širším okolí. Nezbytností je snížení energetické náročnosti centra.

 

zdroj ZDE